Göz kapağı ameliyatı

Merhaba, ben foruma yeni üye oldum, ankarada göz kapağı ve göz torbaları ameliyatı olan arkadaşlar deneyimlerini paylaşabilir mi, doktor önerebilirler mi teşekkürler

ben 2 hafta önce ankra da nebil bozdoğana ameliyat oldum.başta çok tedirgindim aylarca araştırdım falan sonra nebil beye karar verdim.şuan sonuçtan çok memnunum ameliyat çok kolay oldu acısız ağrısız sonrasın da da bi ağrı hissetmedm çok yoğun sadece dikişlerin alınması biraz can acıtıo hepsi bu hiç korkma çok basit bi ameliyat.nebil beyde çok başarılı ve ilgili.tavsiye ederim

slmm.... özeline yazmistimki burada msjini gördüm .almanyada yasiyorum ama ankarada ameliyatimi oldum.türk dr larindan sasmayin alman dr lar ne anlar estetikten :1closedeyes:cevabimi özeline yazdim canim kaydirigubbakcemile5

bana da yazarmısın canım maliyetiyle beraber burnum kemerli göz kapaklarım da aileden genetik düşük ben de hep ikisini aynı anda yaptırmayıistiyordum

benim annemin de gözleri öyle ona farklılık katıyor bence.. kendisine yakışan makyajla falan gayet hoş.. göz önemli bir yer bence o kısımda herhangi bir değişiklik için cok dikkat edilmesi lazım

Merhaba canım, nebil bey ameliyatı nerede yapıyor, ücretler konusunda da bilgi verebilir misiniz, teşekkürler

göz kapağı aşırı düşük değilse kapalı yani double eyelid dedikleri şekilde olması bence kötü değil. ama ben şunu merak ediyorum. mesela pekçok asyalı modelin gözleri çekik, yani kapakları kapalı olmasına rağmen göş şekilleri badem biçiminde. yani yanlara doğru geniş ve güzel. bence gözü güzel yapan da daha ziyade bu. göllerin yanlara doğru badem şeklinde geniş olması. işte bunu şekli göz kapağı ameliyatıyla elde edebilir miyiz onu çok merak ediyorum. asyalılar çılgın gibi göz kapağı ameliyatı yaptırıyor ama benim amacım göz kapağımı tek kata indirmek diil yana doğru çekilip badem göz olması, fikri olan lütfennnn??:95:

Bu ameliyetla ilgili olarak Ankara'da tavsiye edebileceğiniz bir doktor var mı acaba? Ayrıca fiyatıyla ilgili bilgi sahibi olanlar da paylaşabilirse çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler..

ben 2 hafta önce ankra da nebil bozdoğana ameliyat oldum.başta çok tedirgindim aylarca araştırdım falan sonra nebil beye karar verdim.şuan sonuçtan çok memnunum ameliyat çok kolay oldu acısız ağrısız sonrasın da da bi ağrı hissetmedm çok yoğun sadece dikişlerin alınması biraz can acıtıo hepsi bu hiç korkma çok basit bi ameliyat.nebil beyde çok başarılı ve ilgili.tavsiye ederim

Peki ameliyattan sonra ifadenizde çok değişiklik var mı ve size maliyeti ne oldu bu ameliyatın?

kızlar ben de yarın hem alt, hem üst göz kapağı ameliyatı oluyorum. sonucu da sizlerle paylaşırım.:KK15:

kızlar benim kızımda göz kapağı düşüklüğü var doğuştan. ameliyat olması gerek artık okula başlayacak çünkü. . ama ücretler hakkında hiçbir bilgimiz yok. yaptıranlar ücretleri ve nerde olduklarını yazarlarsa sevinirim. birde sigorta karşılıyomu acaba? acil cevap bekliyorum. teşekkürler arkadaşlar şimdiden.

ben üst göz kapagi ameliyati oldum.evet ilk günlerde sislik oldu ama günden güne azaldi sislikler ayrica burun ameliyati ile beraber olmasina ragmen hic agrim olmadi.

zuhal kime ameliyat oldun bide resımlerımnı gorebılırmıyım benı ekle canım arkadaslık gonderıyorum sana

geçmiş olsun .umarım sonuç güzeldir.öncesi ve sonrası resimlerinizi koyarsanız bizlere fikir olur.

cnm cooookk gecmıs olsun benıde ekle resımlerını bıran evvel gormek ıstıyorum umarım ıstetığın sonucu elde etmıssındır

cnm cooookk gecmıs olsun benıde ekle resımlerını bıran evvel gormek ıstıyorum umarım ıstetığın sonucu elde etmıssındır

teşekkürler kızlar. dikiş izleri hala belli ama çok az, bakınca anlaşılmıyor. aynada çok dikkatli bakmak lazım. ama bana sorarsanız hala tavsiye etmem. şu an istanbul dışındayım ama fotoları albüm olarak dönünce (mayıs ilk haftası) ekleyeceğim. :KK66:

geçmiş olsun .umarım sonuç güzeldir.öncesi ve sonrası resimlerinizi koyarsanız bizlere fikir olur.

canım çok teşekkür ederim. en kısa sürede resimlerimi albüme ekleyeceğim.

kızlar benim kızımda göz kapağı düşüklüğü var doğuştan. ameliyat olması gerek artık okula başlayacak çünkü. . ama ücretler hakkında hiçbir bilgimiz yok. yaptıranlar ücretleri ve nerde olduklarını yazarlarsa sevinirim. birde sigorta karşılıyomu acaba? acil cevap bekliyorum. teşekkürler arkadaşlar şimdiden.

merhaba,
doğuştan olan göz kapağı düşüklüğü estetik operasyona girmeediği için sgk belli bir miktarını karşılıyor. doktor tavsiye edemem, çünkü kişilerin beklentileri farklı olabilir. ama tv den gördüğüm nazım çerkeş isimli bir doktor vardı. onu bir araştırın isterseniz. şimdiden geçmiş olsun. :KK54:

Merhaba,yeditepe üniversitesinde prof. cihat baran'a mutlaka danışın,çok başarılı,ücret en doğru olarak kendisi tarafından söylenir.sanırım sgkdan bir kısmını ya da belki tamamını alabilirsiniz.yeditepenin anlaşması devam ediyor mu bilmiyorum.sağlık ve kolaylıklar dilerim

Bu göz kapağı ameliyatında istanbul da sadece bir isim var dr ümit y. çelemli diye bir dr ablamın alt ve üst göz ameliyatını yaptı ablam 1 haftada işine gitti.Onu gören başka arkadaşıda olmuş onunkide çok güzelmiş zaten o dr un bu konuda adı çıkmış

Ablam oldu dr ümit y. çelemli diye bir dra 3000 liraya yaptı.Ablam hiç sıkıntı çekmedi burda diğer arkadaşların yazılarını okudum şaşırdım.Gerçi bu dr. ameliyatlarını hep anlatıyorlar çok titiz çalışıyor diye

Bu göz kapağı ameliyatında istanbul da sadece bir isim var dr ümit y. çelemli diye bir dr ablamın alt ve üst göz ameliyatını yaptı ablam 1 haftada işine gitti.Onu gören başka arkadaşıda olmuş onunkide çok güzelmiş zaten o dr un bu konuda adı çıkmış

gene mı bu doktorun reklamı ya uff sıktınız ha ınsan hayatı soz konusu evet adı cıktı bu doktorun

X