Göz kapağı düşüklüğümde plexr mi ameliyat mı

37ye yeni girdim ben de. En son Nihat Dik’e Botox yaptırmıştım sonuç çok iyiydi ama etkisi kısa sürdü. Sonra da vitamin detox yaptırdım hala etkileri sürüyor. Göz çevresine yapılmıyor ama cilt soyulunca gerilmiş oluyor. Cildin soyulması birkaç günü buluyor. Konularımda ayrıntılı yazıyor oradan okuyabilirsin.

Tsk bulamadım fotolarınıza da oylesıne denk geldım arattıgımda. Benım sormak ıstedıgım vıtamın deroxu ne zmn yaptırdınız. Etkısı botox gıbı hemen gecıyor mu ne aralıkla yapmak gerekıyor. Yuz soyulma normale donme kac gun alıyor. Is guc malum ona gore ayarlanır.

geçen sene plexr yaptırdım boşuna yara yaptırttım resmen paramı çöpe atmışım 11 gün önce ameliyat oldum ağrısız bir iyileşme süreci sonrası istediğim görüntüyü yakaladım. plexr ın başta işe yarıyormuş gibi hissettirmesinin tek sebebi yara olan derinin kabuklanıp sertleşmesi 2 haftaya cilt iyileşince eski haline geri dönüyor paranızı çöpe atmayın

geçen sene plexr yaptırdım boşuna yara yaptırttım resmen paramı çöpe atmışım 11 gün önce ameliyat oldum ağrısız bir iyileşme süreci sonrası istediğim görüntüyü yakaladım. plexr ın başta işe yarıyormuş gibi hissettirmesinin tek sebebi yara olan derinin kabuklanıp sertleşmesi 2 haftaya cilt iyileşince eski haline geri dönüyor paranızı çöpe atmayın
Tsk ozelden hangı sehır hangı dr kaca yaptırdınız yazarmısınız
Bır de alın ve şakak germe oluyormus galıba benım asıl ona ıhtıyacım var. Elımle denedım goz kapaklarım o zmn duzelıyor yaptıran var mı acaba

Arkadaşlar merhaba 36 yasındayım ama goz kapagı dusuklugunu cok önceden berı yasıyorum, genc yastan ıtıbaren yani.
Daha sonra goz cevremde kas sorunu oldugu ogrendım, sag gozumde o taraf bıraz daha dusuk dıgerıne gore.
Genel ıtıbarıyle ıkısınde de mevcut, cok uzun zamandır arastırıyorum gıttıgım plastık cerrah plexr onerdı.
Cogu kısı gecıcı yazmıs plexr için, tum forumu okudum bu konu hakkında arada memnun oldugunu soyleyen cıkmıs.
Sımdı reklam hesapları da olabılıyor nasıl dogru bır karar alırım artık goz kapagı agırlık yorgunluk uyku bas agrısı yapıyor acılen cozum bulmam gerekıyor.
Tecrubelı arkadaslar deneyımlerını bu baslıkta paylasırsa sevınırım.
Istanbul ıcı doktor tavsıyenızı beklıyorum.
Uzun zamandır plexr için yorum aradım pek yorum göremedim. Yabancı sitelerde çok yorum var. Biraz olsun faydalandı. Ben göz kapağı düşüklüğü için üst kapagıma 8 gün önce yaptırdım. Bu hafta özellikle ilk 5 gün zorlu geçti. Öyle anlatıldığı gibi 3 güṇ Sonunda işe falan dönemezsin. İlk 3 gün gözler kapanacak kadar ödem yaptı. Sonra şişlik yanaklara dağıldı. 6gün iyice geriledi. Şimdi ödem yok denecek durumda kabuklar 7.gün dökülmeye başladı ama hala bitmedi. Kapatıcı üstüne Güneş gözlüğü ile geziyorum. Alttan yer yer taze deri görünmeye başladı. Sanki göz kapağım sarkıklığı iyice azalmış gibien azından dikkat çekmiyor bu kabuklar bitse daha iyi anlayacağım iz kalmasın diye doktorun dediklerine harfiyen uyuyorum süreci yazarım. Acılı bir süreç ama umutluyum

Uzun zamandır plexr için yorum aradım pek yorum göremedim. Yabancı sitelerde çok yorum var. Biraz olsun faydalandı. Ben göz kapağı düşüklüğü için üst kapagıma 8 gün önce yaptırdım. Bu hafta özellikle ilk 5 gün zorlu geçti. Öyle anlatıldığı gibi 3 güṇ Sonunda işe falan dönemezsin. İlk 3 gün gözler kapanacak kadar ödem yaptı. Sonra şişlik yanaklara dağıldı. 6gün iyice geriledi. Şimdi ödem yok denecek durumda kabuklar 7.gün dökülmeye başladı ama hala bitmedi. Kapatıcı üstüne Güneş gözlüğü ile geziyorum. Alttan yer yer taze deri görünmeye başladı. Sanki göz kapağım sarkıklığı iyice azalmış gibien azından dikkat çekmiyor bu kabuklar bitse daha iyi anlayacağım iz kalmasın diye doktorun dediklerine harfiyen uyuyorum süreci yazarım. Acılı bir süreç ama umutluyum
Gecmıs olsun umarım eskıye donmez herkes zamanla dondugunu dedı

Nerede yaptırdınız ? Memnun musunuz ? Özelden bilgilendirir misiniz ?

X