Göz kapağı estetiği ameliyatım ( Prof Dr Sevim Çakmak)

Ben degilim o yaa :KK66:)
Canım o benim. Ben boyuna botoks yaptırmıştım. Boynumu 1.5 ay yattığımda kaldıramadım. Bebek gibi boynumu tutamadım. Maltepe polikliğinde medikal yaptı. Boynum düşüyordu. Korkunçtu. Birde kadın demez mi nörolojik rahatsızlık olabilir. Tam trajikomik. Kortizon yapacaktı. İyice mahvedecek diye gitmedim. Kendi kendine düzeldi. Görüntüde ise hiç bir artısı yoktu. Tehlikeli bir bölge. Dua etsinler mahkemeye vermedim.

Canım o benim. Ben boyuna botoks yaptırmıştım. Boynumu 1.5 ay yattığımda kaldıramadım. Bebek gibi boynumu tutamadım. Maltepe polikliğinde medikal yaptı. Boynum düşüyordu. Korkunçtu. Birde kadın demez mi nörolojik rahatsızlık olabilir. Tam trajikomik. Kortizon yapacaktı. İyice mahvedecek diye gitmedim. Kendi kendine düzeldi. Görüntüde ise hiç bir artısı yoktu. Tehlikeli bir bölge. Dua etsinler mahkemeye vermedim.
Ayyy gecmis olsun medikal nasil botox yapiyor ya

Göz kapağı estetiği konusunda endişelenmenize hiç gerek yok içiniz ferah olsun. Bende 8 Nisan da üst kapak estetiği yaptırdım. Hem sarkma hem asimetri bozukluk hemde yağ fıtıklaşması vardı. 1 saatlik lokal bir operasyon. Sıfır ağrı... Sadece ilk 4-5 gün şişlik ve morarmalar oluyor. Şu an mesela dikkatli bakılmadıkça izler anlaşılmıyor. Fiyat konusu değişkenlik gösteriyor. Devlet hastanesindeki bir doç. tanıdık 5-6 bin civarı fiyat vermişti. Netten aradığım özel hastaneler 10 bin fiyat verdi. Ben Özel Avrasya Hospital da karar kıldım. Çünkü ameliyat hemşiresi 20 yıldır estetik ameliyatlara giren bir tanıdığımdı. Onun referansı önemliydi benim için. Ben tanıdık olduğu için 7 bin TL' ye yaptırdım. Ama bitişik komşum geçen sene 2,5 bin TL ye yaptırmış. Lakin üzülmesin diye söylemiyorum yanlış yerden kesi attıkları için kaşında 1,5 cm altta ay gibi dikiş izleri çok kötü duruyor. Benim ki mesela efsane gibi oldu🥰 Ek dosyada öncesi ve sonrasını incelersin !Eki Görüntüle 2840935 Eki Görüntüle 2840936 Eki Görüntüle 2840937
Çok teşekkür ederim gerçekten çok güzel olmuş

Gecmis olsun gercekten masallah cok guzel olmus dedigiz kadar var oncesi sonrasi cok fark yaratmis size daha fresh gozukuyor bakislariniz yorgun haliniz gitmis..
bu ameliyat agrili bir islem degil ve gozdeki dikis iyi iyilesiyor ama benil ilk ameliyat oyle dediginiz gibi ay gibi duruyodu ve ucuz doktor da degildi yani fiyat yuksek diye iyi yapiyor demek degildir.. dogru doktoru bulmak mesele..
ikinci ameliyatim ust ve alt da iyi fakat eriyen dikisler sanki uzun sure kalinca iyimi kotumu bilemedim hala gozumun altinda dikis var bir turlu gitmedi
Yok ben sadece genel fiyat araştırmamamı aktardım. En iyi doktor uzun yıllardır bu işi yapan bu konuda deneyimli doktordur.

Medikal estetik botoks dolgu hep yapıyor canım
Yaptirmayin plastik cerrah haric kaslarin yerini noktasini dogru durust bilemez medical uzmanlar benim doktorum surekli bunu soyluyor yuz ve boyun cok tehlikeli yerler nerden damar geciyor sinire mi gelir allah korusun yine iyi atlatmissin hayatim gecmis olsun

Acaba üst göz kapağı estetiği yerine ulthera'mı yaptırsam göz kapaklarıma bilmiyorum 😞
Çünkü daha 2 hafta arayla, revizyon rhinoplasti, bişoktemi ve çene protezi ameliyatı olmayı düşünüyorum (yada belki ilk aşamada çeneye dolgu denemek için)
Bütün ameliyatları aralıklı olarak teker teker yaptırmaya vaktim yok 😓

Bu ulthera işleminide yeni duydum, yazılanlara göre etkili bi işlem ama kalıcı değil
Merhaba , daha önce çene protezi yaptırmış çıkartmış biri olarak tavsiye etmiyorum . Yine de siz araştırmanızı iyi yapın ancak çene protezi hiç konforlu olmuyor , varlığı hissediliyor. Bence dolgu deneseniz daha mutlu olursunuz . İyi günler 💕

Merhaba , daha önce çene protezi yaptırmış çıkartmış biri olarak tavsiye etmiyorum . Yine de siz araştırmanızı iyi yapın ancak çene protezi hiç konforlu olmuyor , varlığı hissediliyor. Bence dolgu deneseniz daha mutlu olursunuz . İyi günler 💕
Merhaba tesekkurler yorumunuz için.
Siz hangi protezden memnun kalmadiniz slikon olandanmi?
Bende şu aralar dolgu dusunuyordum yada yağ enjeksiyonu

Merhaba rica etsem bana da resim gönderir misiniz bu kadar övülmüşsünüz çok merak ettim😊 doktorunuz kim birde söylerseniz
Merhaba bu ameliyati gercekten arastiran ve olmak isteyenlere resim ginderiyorum aslinda eski konulariniza baktim ama sizin sanirim bu ameliyata ilginiz yok gibi.. haliyle yuz oldugu icin secici oluyorum bu konuda cunki ailemden cevrelden gizli ameliyat oldum tanidigim cikabilir forumda diye korkmamak elde degil 🙈
Dr um zekeriya kul ama eger gercekten dusunuyirsaniz ameliyat olmayi o zaman gonderrim🥰

X