Göz kapağı estetiği ameliyatım ( Prof Dr Sevim Çakmak)

Bende fiyat sordum 5000₺ dedi asistanı.
Ben 37yaşındayım. Tek endişem operasyon olduktan sonra 4-5 yıl sonra tekrar deri sarkması olur mu..
40yaşımı geçmeyi beksem mi acaba

Merhaba, geçmiş olsun, benim de fotonuzu görme şansım olur mu? Ben göz kapağı için 6 ay önce Instagram'a her gün foto ekleyen yeni ünlü olmaya başlamış bir doktordan fiyat aldım, 6 ay sonra randevu almak istedim, %50 artmış ücreti, şok oldum, 6 ayda bu kadar artış. Açıkçası makul güvenilir ellerde bu ameliyatı olmak istiyorum.

Yarın Sevim Hanımda ablam da ameliyat olacak hayırlısı ile.. ELMAVETURTA sayesinde tanidim doktor hanimi begenmis ablamda..Gelismeleri paylasirim yarin

Tabi,son resmimi ekleyeyim

Selamlar, memnun olmaniza cok sevindim bende göz dr mu plastik cerrahmi kararsizim ünlü bir cerrah göz estetik bizim isimiz gibi konusmustu.. peki siz dr sevim hanimin günde 4 göz kapak estetigi yaptigini nasil ögrendiniz? Bende arastiriyorum artik bunaldim karar veremiyorum.. cok ucun fiyat isteyen dr a bile güvenim yok göz bu sonucta

Dr unuz kimdi acaba.. bende kararsiz kaldim hsngi dr gitcegime

Dr unuzun ismini ögrenebilirmiyim

ben cok fazla memnun olmayan hastasiyla görüstügüm icin eledim, hemende block cektim

Sevim hanimla görüstünüzmü? bir doktor daha vardi bakmam lazim siz bana mesaj atin özelden haberleselim
Selamlar ameliyat oldunuzmu olduysaniz kimr ve memnunmusunuz bende istiyorum cok arastirdim ve bir sonuca varamadim

Gecmis olsun simdi nasilsiniz memnunmusunuz

Kızlar ablamda Sevim Hanıma ameliyat oldu dikislerini aldırdı ve sonuctan cok memnun kaldık.Gonul rahatlıgı ile tavsiyemdir.

Kendisi ile görüşme esnasında anlattı. Plastik cerrahi düşünmem bile gözde brn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…