Göz kapağı estetiği oldum ama:(

Evet düzeldi revizyondan sonra .revizyon sonrası iyileşmekte kolay oldu 5 gun sonra ise basladim kimse farketmedi bile
Sen neden revizyon oldun peki göz kapağından fazla mı alındı ben aydan hanımı görünce revizyondan korktum açıkcası ama gözlerim tamamen kapanmıyo ve geceleri uyurken gözüm de batma yanma oluyo

Bu tarz operasyonlar estetik cerrahi de değil, göz hastanelerinde yapılmalı, diyor uzmanlar. Çünkü estetik cerahlar, sinirlerin nerede olduğunu bilemezlermiş. Güzel olmak uğruna sağlığımızdan olmayalım.. Mutlu, sağlıklı günler hepimize :KK68:

Sen neden revizyon oldun peki göz kapağından fazla mı alındı ben aydan hanımı görünce revizyondan korktum açıkcası ama gözlerim tamamen kapanmıyo ve geceleri uyurken gözüm de batma yanma oluyo
Benim dış köşelerden az almıştı ve dış tarafta yığılma oluyordu göz kapağında 2. Bir çizgi oluşmuştu sanki

Gözleriniz ne zaman tamamen kapandı peki
1 ay sonra filan kapanıyordu galiba. Ama eşim aylar sonra bile gözünü kirparken iki gözümün ayni anda kapanmadigini söylüyordu. Benimki çok gerekli bi operasyon değildi zaten. Öyle aman aman bi değişiklik olmadi. Hatta revizyondan önce eskisinden bile kötü gözüküyordu iç taraftaki fazlalık çok alınıp dıştan az alınınca dış taraf daha çok belli oluyordu.ama şimdi memnunum

Çok geçmiş olsun gerçekten zor bir durum. Allah yardımcınız olsun. Ama hep yazdığınızda ilk doktoru suçluyorsunuz. Asıl hatayı yapan ilk doktorunuz ama onun adı bile geçmiyor msjlarınızda.

Son düzenleyen: Moderatör:
1 ay sonra filan kapanıyordu galiba. Ama eşim aylar sonra bile gözünü kirparken iki gözümün ayni anda kapanmadigini söylüyordu. Benimki çok gerekli bi operasyon değildi zaten. Öyle aman aman bi değişiklik olmadi. Hatta revizyondan önce eskisinden bile kötü gözüküyordu iç taraftaki fazlalık çok alınıp dıştan az alınınca dış taraf daha çok belli oluyordu.ama şimdi memnunum
benim bir ayı geçti bir gözüm kapanıyo diğeri tam kapanmıyo biraz aralık var gibi zamanla kapanır inşallah bekliyorum :KK43:

merhaba kızlar, iki hafta önce üst göz kapağı ameliyatı oldum. gözlerimde düşüklük yoktu aslında. derimde hafif bir gevşeme vardı. daha genç daha diri görünmek adına ameliyat oldum. doktorum operasyon öncesi bir gözümde daha fazla cilt olduğunu o yüzden ondan daha fazla doku alacağını söyledi. simetri konusunda takıntım olmasına rağmen güvendim ve tamam dedim. bantlarım açılınca bir dikişin diğerinden daha aşağıda durduğunu fark ettim. doktoruma sorduğumda şimdi şiş olduğunu ,bunun sorun olmayacağını söyledi. iki hafta içinde büyük oranda oturacağını söyledi. ama şimdi az doku alınan gözümde hala fazlalık var bariz şekilde. iki göz arasında uçurum fark yok belki ama milimetrelik bir fark bile beni rahatsız ediyor. ayrıca neden bilmiyorum ama yine az alınan gözümün üstünde diğerine göre hafif bir ağırlık var gibi hissediyorum. aynı durumu yaşayan var mı? lütfen bu durumla ilgili bilgi ve tecrübelerinize ihtiyacım var.
Merhaba yaklaşık 1 ay önce bende antalyada oldum Göz kapagi ve bademgoz estetiği ama sonuç hüsran hiç memnun kalmadım çünkü doktor vasat biri idi şimdi 2. Kez oldum bekliyorum bakalim

Merhabalar ;
Araştırma yaparken bu sitedeki yorumlardan çok yararlandığım için yazmak istedim. Tam 10 gün önce üst göz kapağı ameliyatı oldu. Doktorum gerçekten inanılmaz başarılı bir iş çıkardı. Üstelik yaptığı ameliyat sırasında göz kenarlarındaki kaz ayaklarını da yok etti. Bugün iş başı yaptım. İlk 1 hafta dikişler dışında rahatsızlık veren hiç bir şey yoktu . Acı yok ,ancak şişlik ve dikişler rahatsızlık veriyor ama normal tabii ki. Hergün arayarak doktorum beni takip etti , hatırımı sordu. 1 hafta sonra dikişler alındı ve normale döndüm. Bugün belli belirsiz izler var suratımda onlarda sanırım en kısa sürede yok olacak. Şekil olarak mükemmel gerçekten , bu kadarını hayal bile edemezdim. İstanbul'da yaptırdım ben , gerçekten araştırma yapan kişilere tavsiye ederim. Ben çok zor karar aldım bu sebeple yazmak istedim buraya. İsteyen ve rahatsız olan kişiler hiç düşünmeden bu ameliyatı yaptırsın korkacak hiçbir şey yok , tabii ki doğru ellerde.

Merhabalar ;
Araştırma yaparken bu sitedeki yorumlardan çok yararlandığım için yazmak istedim. Tam 10 gün önce üst göz kapağı ameliyatı oldu. Doktorum gerçekten inanılmaz başarılı bir iş çıkardı. Üstelik yaptığı ameliyat sırasında göz kenarlarındaki kaz ayaklarını da yok etti. Bugün iş başı yaptım. İlk 1 hafta dikişler dışında rahatsızlık veren hiç bir şey yoktu . Acı yok ,ancak şişlik ve dikişler rahatsızlık veriyor ama normal tabii ki. Hergün arayarak doktorum beni takip etti , hatırımı sordu. 1 hafta sonra dikişler alındı ve normale döndüm. Bugün belli belirsiz izler var suratımda onlarda sanırım en kısa sürede yok olacak. Şekil olarak mükemmel gerçekten , bu kadarını hayal bile edemezdim. İstanbul'da yaptırdım ben , gerçekten araştırma yapan kişilere tavsiye ederim. Ben çok zor karar aldım bu sebeple yazmak istedim buraya. İsteyen ve rahatsız olan kişiler hiç düşünmeden bu ameliyatı yaptırsın korkacak hiçbir şey yok , tabii ki doğru ellerde.

Coşkun Levent Taşçı göz kapağı estetiğimi yaptı ama iki göz orantılı olmadı.Kesinlikle önermiyorum kendisini. İlgisiz ve soğuk.Revizyona aldı daha da kötü oldu.

Ben de geçen yıl bu ameliyatı oldum ve hiç bir sıkıntı yaşamadım. 1 hafta kadar ödem ve morluklarım oldu. 1 hafta sonra kimse anlamadı bile ve izlerim bile iyice silikleşti. Açıkçası ben özellikle bu iş için estetik cerrah tercih ettim. Çok sorunsuz oldu operasyonum çok şükür.

Öncesi ve şuan ki hali.
2259989
2259990

Merhaba, sizin Durumunuza cok uzuldum. Ben de ust goz kapagi estetigi olmayi dusunuyordum ki sizin bu durumunuz beni cok korkuttu. Sanirim vazgececegim. Neden bu iki insani da dava etmiyorsunuz. Evet aciniz dinmez belki ama onlarin da yaptigi yanina kar kalmamali diyorum. Para icin insan hayati harcanmamali. Aslinda ikinci kez ameliyati olmasaymissiniz keske. Foto da ameliyat oncesi hali cok iyi gorunuyor. Ve gozleriniz kapaniyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
X