göz kapama tedavisi ve katarakt ameliyatı

kapama gözlüğü diye ararsanız zaten tek bir marka var, bizde dünyagöze gitmiştik muayene ücretleri ekstra yapılan işlemler filan gereksiz pahalıydı mesela ufacık bir ultrason için 400 tl filan vermiştik, çok da memmun kalmadık açıkçası, acıbadem hastanesi, cerrahpaşaya filan da gittik ama hiçribi olmadı, çok şükür Bursadaki doktorumuzu bulduk, kontrollere bursaya gitmek zor oluyor ama ne yapalım alıştık zamanla

herkese merhaba benim kızımda da tembellik çıktı kapatmayla ilgili tavsiyelerinizi duymayı çok isterim yavrum kapattırmıyor çok üzülüyorum nasıl başardınız??

herkese merhaba benim kızımda da tembellik çıktı kapatmayla ilgili tavsiyelerinizi duymayı çok isterim yavrum kapattırmıyor çok üzülüyorum nasıl başardınız??
merhaba öncelikle çok geçmiş olsun
kızınız kaç aylık, ya da kaç yaşında ne zaman teşhis kondu
biz şuan 22 aylık olduk, evet ilk başlarda çok zor oluyordu hem onun için hem bizim için
bazen kapatamıyorduk filan ama şuan o da bizde alıştık sayılır, tam bir yıl oldu ameliyat olalı, ama yeni yeni düzene girdi
kapamayı günde kaç saat yapacaksınız
biz 3-4 saat yapmamız gerekiyor ama henüz tam 4 saat yapabiliyoruz sayılmaz
gözüne kapama bandını taktığımızda, ellerine de eldiven geçiriyoruz çünkü sürekli açmak istiyor
biraz parka çıkartıyoruz, biraz evde oynuyoruz, biraz renki çizgi filmler filan izliyoruz telefondan
zor ve yorucu bir süreç ama herşey onun sağlığı için
kapama yapmaya başladığımız ilk zamanlar ile şimdiki arasında olumlu yönde fark var, zamanla sizde anlıyorsunuz zaten
bunların dışında sormak istediğiniz birşey olursa buralardayız :KK5:

kızım 3 yaşında, bir hafta oldu teşhis
günde 3 saat kapatma dedi doktor ama zorlanıyoruz alışacağız sanırım bu süreçte buradan yardım çok iyi olacak desteğiniz için teşekkürler bu arada yeni konu açıp orada bu hastalıktan muzdarip aileleri toplamak istiyorum
rabbim yavrularımıza şifa versin

kızım 3 yaşında, bir hafta oldu teşhis
günde 3 saat kapatma dedi doktor ama zorlanıyoruz alışacağız sanırım bu süreçte buradan yardım çok iyi olacak desteğiniz için teşekkürler bu arada yeni konu açıp orada bu hastalıktan muzdarip aileleri toplamak istiyorum
rabbim yavrularımıza şifa versin
amin cümlemize
konuyu nerde açıyorsunuz bizde oraya gelelim
3 yaş iyi aslında kapa gözlükleri de var onları da araştırabilirsiniz, biz daha küçük oluduğu için kullanamıyoruz henüz

X