Göz makyajı nasıl temizlenir?..

revindell

SatanistKesenPsikopatCat
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2009
2.428
20
Pamuğunuzu göz makyajı temizleyiciniz ile ıslatın.Gözlerinizi kapatın.Yavaş ve hafifçe kirpik köklerinizden uçlara doğru rimelinizi çıkarın.Kirpiklerinizin rimelden tamamen arındığını anladıktan sonra,üst göz kapağınızı içten dışa doğru temizleyin.Makyajınızı süt veya yağ ile çıkardıysanız su ile durulayın.
-Göz makyajınızı temizlerken sert ve yıpratıcı hareketlerden kaçının.Göz çevresindeki deri çok ince ve hassastır;kolaylıkla tahriş olur ve kırışabilir.
-Göz makyajınızı tamamen temizleyip duruladıktan sonra bir kağıt mendil veya yumuşak bir havluyla iyice kurulayın.Islak kalmış bir cilt nemsizliğe neden olur.

kızlar hiç böyle uğraşmanıza gerek yok majyaj temizleme eldivenleri var porselen makyaj dahil her tür makyajı göz makyajını, rımelı çok çabuk temizliyor 250 kullanımlık elinize takıyorsunuz çeşmenin altında sadece ıslatıp makyajınızı temızlıyorsunuz sonra katı sabunla yıkayıp asıyorsunuz bu kadar ben salonumda satıyorum kuaförlerde bulabılırsınız, hemde doğal, kımyasal hıç bişey yok içinde

vay hiç duymamıştım nasıl bir görüntüsü var canım fiyatı ne kadar, bir eldiven nasıl 250 kere kullanılıyor, katı sabunla yıkamak eldivenin arınmasını saplar mı bakteriler yer etmez mi ya onun içinde, sonuçta birkaç kere sileceğiz steril olması lazım

INANILMAZ-MAKYAJ-TEMIZLEME-YONTEMI__21307437_1.jpg

böyle bir şeymiş canım tamam buldum şimdi netten, tek sorun steril olup olmaması bence

evet o canım forever livig porselen makyaj ürünlerinden bende salonumda satıyorum sağlık bakanlığı onaylı hepsi . şu anda fiyatı 10lira . kullananlar okadar memnunki anlatamam bu nasıl bir şeyya diyorlar. gayet steril canım çünkü öyle bir kumaş kı sabunla yıkadğn zaman hiç bir şey kalmıyor çok güzel tavsiye edrim cildide tahriş etmiyor ben 8ede veriyorum fiyatı aklında olsn

güzellik salonları kozmetikler ya da kuaförlerde olur sanırım bilmiyorumkismile

yıkanabilir ama elde çok çabuk kolay yıkanıyor zaten bence makineye atçak kadar olmuyor,sadecekuaförlerde güzellik salonlarından bulabilirsz izmirde olsaydınz bende vardı

Göz makyajınızı bebe şampuanıyla da temizleyebilirsiniz kızlar, rimeli kalemi falan güzel çıkarıyor. Ama tabii ki kozmetik ürünler de kullanmalı, bu daha pratik.

X