göz rengi

kızım beş ayın içinde hala net rengini bulmadı
yada buldu ama bizim rengimizden farklı yeşilimsi yani...
umarım dönmezzz

normalde bebekler lacivert gri gözlü doğup zanamla açılır gözleri... benim bildiğim renkli gözlüler hep bu laciver griden dönenler ama bazen açık kahvede labiliyorlar..

Sİyah gözlü bebekler ise doğduklarından beri siyahtır gözleri.

Kızımın doğduğunda gözleri kömür karasıydı şimdi 2. ayının bitirdi rengi açıldı... herkes renkli olacak diyor ama bana hiç öğle gelmiyor güneşte bakıyorum göz rengine tarif edemiyorum siyah değil, kahve değil, ne yeşil ne mavi,,, gri lacivert hiç değil... sanki tüm renklerden biraz var naniknanik.. çok komik bişey içinde hareleri var.. füme gibi bişey..
benim gözlerim kömür karası babanın yeşil ela gibi ama çok açık kahve gibi duruyor uzaktan...

bakalım ne olacak gözleri... renkli olursa çok gülerim siyahtan renkli oldu diye laelaelaelaelae... annane çok hevesleniyor renkli olacak diye ama ben max ela olur anne ümitlenme diyorum ama belki allah annemin gönlüne göre verir ... çakır kızım diye seviyor ..okadar hevesli anlayacağınız:)...

göz renginden çok bakışlar ışıl ışıl olsun... hepsi pırıl pırıl mutlu mutlu baksın hep. bana bi bakışı var allahım nazarlardan saklasın gözleri parlıyor şimdiden.. nasılda tanıyor beni. içim eriyor ne olursa olsun gözlerinin rengi insallah hep böyle berrak saf bakar bana...canım kızım benim...

canım şimdi ne renk oldu bebiişin gözleri:)

kızlar duyduğuma göre 6. ayda göz rengi dönmeyen ve koyu olmayan göz renkleri 6.aydan sonra pek değişmezmiş biçok kişidende duydum bunu bizimkide 3 aylık mavi inş. böyle kalır

X