Kontakt Lens Göz renginizi kalıcı olarak değiştirebiliyorsunuz...

Mrb kızlar göz rengini kalıcı olarak değiştirmek için bir çok yöntem var aşağıda sizinle paylaştım bildiklerimi, sizin bunlar dışında bildikleriniz varsa yazarmısınız ...

Bunlardan 1. yöntem: Biyokinezi( Kinetik enerji ile beden değişimi)biyo kinezi ile kalıcı olarak göz rengi değiştirilebiliyormuş...
Burda biyokinezinin nasıl yapılacagını anlatmışlar...

Biyokinezi zihin gücüyle vücuda hükmetmektir.Bu konu göz rengini değiştirmek gibi özel bir konu içerir.Eğer yeterince dikkatli olmazsanız yada çalışmaya başladığınızda bitirmeden bırakırsanız biyokinezi sizin için zararlı olabilir.

Metot:
Adım 1:Bu çalışmaya uyumaya başlamadan hemen önce başlayın.Yumuşak bir yere yerleşin.Gözünüzü kapattığınızda olan hiçliğe odaklanın.

Adım 2:Rahatladıktan sonra bedeninizi ve gözlerinizi kapalı olarak hayal edin.Sonra hayal ettiğiniz bedeninizin gözlerini yavaşça açtığını hayal edin.Gözler açıldıkça göz renginin yavaşça değiştiğini izleyin.Derin bir şekilde gölge ve renge odaklanın.

Adım 3: Artık çeşitli göz renklerine sahip olan hayal ettiğiniz bedeninizin kendinize doğru yürüdüğünü içinize girdiğini onun sizin tarafından emildiğini hayal edin.Sonra kendinizin hayali olarak gözlerinizi açtığınızı ve aynaya gittiğinizi düşleyin.Aynaya baktığınızda kendi göz renginiz yerine istediğiniz rengi görün.

Adım 4:Normal dünyaya geri dönün.Bilinciniz yeniden açılsın.Odaklandığınız şeyin etkilerine bakın.

Bu çalışmayı bir ay boyunca her gece yapmaya çalışın.Hayali olarak aynaya baktığınızda istediğiniz göz rengini görün.Kendinizi aslında gerçekte de asıl göz renginizin bu olduğuna inandırmaya çalışın.Gerçek aynaya baktığınızda gerçekmiş gibi tepkiler verin."Hey şuna bak!Gözlerim renk değiştiriyor!" gibi.Daha büyük bir inandırıcı etki için bunu arkadaşlarınızla da paylaşın.Eğer bir ay boyunca çalışmalarda büyük bir değişiklik olmadan düzenli olarak yaparsanız gözlerinizin şiddetli bir biçimde renk değiştirmeye başladığını göreceksiniz.Kendinizi inandırırsanız, güçlü bir değişim görürsünüz ve çalışmayı tamamlamış olursunuz

..:

ben bu konu hakkında yorum yapmak istedim.
gercekten de böyle bir şey var.
ama bunu herkes yapamıyor. ilk olarak yapacak kişinin psişik olması gerek .. çok güçlü olması gerek..
ve ben kendimden biliyorum gördüm
bir arkdaşım gözlerinin rengini değiştirdi. koyu kahve olan gözleri açık yeşil oldu. ama bir sorun oldu ve şuan van kedisi gibi geziyor. bi gözü değişti öteki değişmedi :KK1: :KK1: kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 sempatiksalakcinni

yani artık psşik olan varsa aranızda denesin ama bence lens en iyisi
Allah vermiş ne güzel gözlerimizi, arada sadece lens takmak en iyisi:KK70: kökten değiştirmek sakıncalı alkisalkisalkis

Aslında pek çoklarına metafiziksel mucize ya da safsata gibi gelen biyokineziyi bilim, bilhassa tıp teşvik eder farkındaysanız. Plasebo ilaçları vardır; amacını eminim herkes biliyor. Bu biyokinezinin daniskasıdır. sengözlerimebaksanab Ayrıca başta çağın vebası kanser için ne söylendiğini, artık bir motto haline gelmiş olan cümleyi hatırlayalım: ''ıyileşeceğine inanmak tedavinin yarısıdır''. Özetle doktorların sürekli faydalı olacağını empoze ettiği ''moral'' dediğimiz şey psikolojik iyileşmenin çok ötesinde vücudun salgıladığı enzimlere kadar farklı yansımaları olan bir kavramdır ve faydaları kesinlikle bilimseldir.

ınsanoğlu olarak beyin gücümüzün çeyreğini dahi kullanamıyoruz, ama bunun da bir anlamı olduğunu düşünüyorum. Şayet beyin gücüyle bedene hükmetmek mümkünse bunu her insanın yapabilir olmaması gereklidir, yani herkese verilmiş sıradan(!) bir meziyete dönüşmemelidir. Aynen bugün insanlığın beyninin büyük bir bölümünü kullanamadığı gibi mantıklı olan budur. Çünkü beynin yapabilecekleri karşısında sıradan insanın ya da daha doğru bir tabirle bu konuda naif olan insanoğlunun diyelim, bu büyük enerjiyi kullanabilmesi, küçük bir bebeğin keskin bir bıçakla oynaması kadar tehlikeli bir durum yaratırdı. Kanımca bunun, tamamen bir seviye/background sonrası açığa çıkması daha makuldür, ki görüldüğü üzere de durum bundan ibarettir.

Hemen olayı kendime yonttum ve düşündüm de, ben yeterince bu konuda kontrollü olamayan ve hamlığını atmamış biri olarak benzeri bir egzersiz yapsam, istediğim ideal renge konsatre olurken istemeden hayal gücüm devreye girer ve belki uçuk belki çılgın belki muzur düşüncelere kapılabilirim. Gözlerimin pembeleştiğini su damlası gibi dağıldığını ağır çekimde etrafa saçılan bir akarsuya dönüştüğünü hatta bedenimi kapladığını falan düşünebilirim. Mesleki hayatımda bu hayal gücü zenginliği çok işime yarasa da böyle bir durumda devreye girmemeli değil mi! sempatiksalakcinni Sanırım bunu kontrol edebilmek de bir level kaydetmekle mümkün.

Bence beyin gücü insanı iyileştirebilmenin ötesinde çok daha farklı değişimlere de gebe; ama derler ya büyük güç, büyük sorumluluk. Hatta risk.

Son düzenleme:
Arkadaşlar biyokinezi ile göz rengi değiştirmek mümkün değil,boşuna kendimizi kandırmayalım bu forumu okuyan küçük yaşta kızlarımız da var kimsenin hayalleriyle boşuna oynanılmasın.Öyle bir şey mümkün olsa doktorlar göz ameliyatları geliştirmek yerine meditasyon kursları açarlardı.Evet motivasyon ve düşünce gücü gerçekten önemli,bazı hastalıkların tedavisinde kullanılıyor.Çünkü moral bozukluğu hastalığı tetikleyen birşeydir.Ama göz rengi bir hastalık değil genetik olan bir şey ve bu düşünce gücüyle değişmez.Değiştiğini iddia edenler ya inanıp kendilerini çok kaptırıyorlar ya da bizleri kandırmaya çalışıyorlar.
İrise lens yerleştirilmesi ise son derece sakıncalı bir yöntem o lens içeride kıvrışsa sağa sola kaysa geri dönülmez bir şekilde gözlerimize zarar verir ve kör oluruz.
Eğer doktorlar geliştirebilirlerse en düzgün yöntem lazerle pigment renklerini kırmak olucak.Çünkü göz rengimizi pigmentler belirliyor,kahverengi göz pigment sayısı en fazla olan gözdür,bu pigmentler lazerle kırılırsa gözlerimiz daha açık bir renge döner.
Bu arada eğer bu teknolojiyi geliştirirlerse ben ameliyatı olmayı çok istiyorum.Küçüklüğümden beri hep imrendiğim bir şeydir renkli göz.Bazı arkadaşlar Allah'ın verdiği işe karışmayın demişler saygı duyuyorum ama lütfen herkes herkesin fikirlerine saygı göstersin.Oje sürmek,kaş aldırmak da ona bakılırsa Allah'ın işine karışmak oluyor çünkü.Umarım bu ameliyatı geliştirirler.Ben ve benim gibi düşünen arkadaşlarım renkli gözlere sahip olabiliriz.

Bu videodaki çocukta lens var zaten,özel bir lense de gerek yok aynı şeyi kendi freshlock lenslerimle bende yapabiliyorum.Lensleri takmış ama göz bebeğine oturtmamış lens gözün yukarı kısımlarında gözlerini kapatıp elleriyle gözlerine dokununca gözlerini sağa sola oynatınca gözün içindeki lensler göz bebeğine oturuyor.Aynı şekilde yine lensleri gözbebeklerinden çıkartıp gözlerin üst kısmına taşıyabiliyor.biyokineziyle göz rengi değiştirmek imkansız.öyle bir yolu olsa budistler hindular sürekli farklı farklı göz renkleriyle dolaşırlardı etrafta.biyokinezi çok başka birşey.genetiğe müdehale edemez.

ameliyatla göz rengini değiştirenlerin youtubede videosunu izlemiştim ilerde kör olabiliceği riski olduğundan taktıranlar çıkartmış göz içi basıncını değiştiriyormuş buda göz tansiyonuna benzer bir etki yaptığından zamanla kör ediyormuş ve ilaçlarla düzeltlme mümkün olmuyormuş göze dışardan müdehale olduğundan dolayı.şimdilik lense devam doğal lenslerde var gayet te hoşlar bence

Son düzenleme:
ben bu konu ile ilgili yurtdışından bir bayanla görüşüyorum 450 den fazla kişide yapılmış herhangi bir olmsuz sonuçla karşılaşan yokmuş şimdiye kadar

benimde göz rengim güneşte değişir doğal rengi bal ama ağlayınca ela olur bence herşeyin doğalı güzeldir sağlık konusunda çok dikkatli olmak lazım yüzüyle gözüyle fazla oynayanların mutlaka başına bişey gelir ve pişman olur

kadınlar hep güzel olmak ister bu nedenle estetik yaptırırlar ama bazen öyle kötü sonuçlar olurki geri dönüşüde yoksa mahvolur insan ben varolanı değiştirmek yerine en iyi şekilde bakılmasından yanayım sonuçta ALLAH dilediği gibi yaratmış ve sonuçta bigün toprak olcak bedenlerimiz çokta kasmayalım

yaratıldığım bedeni beğenmeyecek kadar kendimden nefret etmiyorum allahtan da öyle en güzelini sunmuş bana

biyokinez gerçek bir olay ben 1,5 yıl önce herhangı bır konuda arastırma yaparken bırden bu bıyokınezle ılgılı yabancı sıte cıktı önüme ve orada bırcok resım gördüm.sonrasında o sıteyı aradım ama bulamadım...ama o odaklanma işini normal bunun eğitimini almayan bir insan kolay kolay yapamaz...
aksi halde gen yapısı bile olumsuz etkılenebılıyormuş.bu yöntemle boy uzatan ınsanlar var.yurt dısında ufak bır topluluk bu işin ehli..bir çok kişi eğitimini alsa bile o odaklanma durumunu gerceklestıremedıgı için yapamazmış.ama ben resımlerını görmüştüm boy uzatan göz rengını değiştiren insanların resmiydi ama nedense bakışlarında bır ürkütücülük vardı...
sınan çetinin sundugu bır program vardı.doğa üstü yeteneklerı olan vs insanlar burada gösterı yapıyolardı.bir adam sanıyesınde göz rengını sımsıyaha,buz mavısıne cevırebılıyordu...ama dediğim gibi bunu herkes yapamazmış :)

neden bir çocuğun gözleri,küçükken maviyken,büyüdüğünde yeşile dönüşebilir?
ya da neden bir insanın gözleri ergenlik-yetişkinlik dönemi sonrasında renk değiştirebilir?
genelde hormonlarla ilgilidir bu değişim,ama böyle bir şeyin mümkünatını başka bir açıdan düşünebilirsiniz.
demek ki hormon değişimi dışında da, gözleriniz renk değiştirebilir.
bence bunları da bir düşünün neden.
inanılması güç birşey yok.
daha farklı bir örnek verecek olursam,kinetik güçlere sahip olan insanlar bu enerjiye doğuştan sahipler.
eğitimini alarak yapan ya da yapamayanlar da olabilir.
bu bir enerjidir.herkeste bulunmayabilir.
ben sadece erkeklerin renk sunucunu beğenmedim.
tuhaf bir durum olduğu algıladığınız için ,sonucu da yadırgıyorsunuz.

ben bu konu hakkında yorum yapmak istedim.
gercekten de böyle bir şey var.
ama bunu herkes yapamıyor. ilk olarak yapacak kişinin psişik olması gerek .. çok güçlü olması gerek..
ve ben kendimden biliyorum gördüm
bir arkdaşım gözlerinin rengini değiştirdi. koyu kahve olan gözleri açık yeşil oldu. ama bir sorun oldu ve şuan van kedisi gibi geziyor. bi gözü değişti öteki değişmedi :KK1: :KK1: kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 sempatiksalakcinni

yani artık psşik olan varsa aranızda denesin ama bence lens en iyisi
Allah vermiş ne güzel gözlerimizi, arada sadece lens takmak en iyisi:KK70: kökten değiştirmek sakıncalı alkisalkisalkis

Aslında pek çoklarına metafiziksel mucize ya da safsata gibi gelen biyokineziyi bilim, bilhassa tıp teşvik eder farkındaysanız. Plasebo ilaçları vardır; amacını eminim herkes biliyor. Bu biyokinezinin daniskasıdır. sengözlerimebaksanab Ayrıca başta çağın vebası kanser için ne söylendiğini, artık bir motto haline gelmiş olan cümleyi hatırlayalım: ''ıyileşeceğine inanmak tedavinin yarısıdır''. Özetle doktorların sürekli faydalı olacağını empoze ettiği ''moral'' dediğimiz şey psikolojik iyileşmenin çok ötesinde vücudun salgıladığı enzimlere kadar farklı yansımaları olan bir kavramdır ve faydaları kesinlikle bilimseldir.

ınsanoğlu olarak beyin gücümüzün çeyreğini dahi kullanamıyoruz, ama bunun da bir anlamı olduğunu düşünüyorum. Şayet beyin gücüyle bedene hükmetmek mümkünse bunu her insanın yapabilir olmaması gereklidir, yani herkese verilmiş sıradan(!) bir meziyete dönüşmemelidir. Aynen bugün insanlığın beyninin büyük bir bölümünü kullanamadığı gibi mantıklı olan budur. Çünkü beynin yapabilecekleri karşısında sıradan insanın ya da daha doğru bir tabirle bu konuda naif olan insanoğlunun diyelim, bu büyük enerjiyi kullanabilmesi, küçük bir bebeğin keskin bir bıçakla oynaması kadar tehlikeli bir durum yaratırdı. Kanımca bunun, tamamen bir seviye/background sonrası açığa çıkması daha makuldür, ki görüldüğü üzere de durum bundan ibarettir.

Hemen olayı kendime yonttum ve düşündüm de, ben yeterince bu konuda kontrollü olamayan ve hamlığını atmamış biri olarak benzeri bir egzersiz yapsam, istediğim ideal renge konsatre olurken istemeden hayal gücüm devreye girer ve belki uçuk belki çılgın belki muzur düşüncelere kapılabilirim. Gözlerimin pembeleştiğini su damlası gibi dağıldığını ağır çekimde etrafa saçılan bir akarsuya dönüştüğünü hatta bedenimi kapladığını falan düşünebilirim. Mesleki hayatımda bu hayal gücü zenginliği çok işime yarasa da böyle bir durumda devreye girmemeli değil mi! sempatiksalakcinni Sanırım bunu kontrol edebilmek de bir level kaydetmekle mümkün.

Bence beyin gücü insanı iyileştirebilmenin ötesinde çok daha farklı değişimlere de gebe; ama derler ya büyük güç, büyük sorumluluk. Hatta risk.

Evet bir ilerleme kaydedebilen var mı kı hanımlar? Benim de umudum var

X