Göz yanılması mı yaşıyorum?

balkuzusu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2024
31
1
24
Öncelikle merhaba uzun zamandır takip ettiğim bir yerdi burası ama aranıza yeni katıldım 🍓 Konuya gelirsek,belirtiler yaşıyorum kızlar. 25 Aralık son adet tarihi. 4 ocak korunmasız ilişki günü. Reglime uygulamamdan baktığımda 7 gün kaldığını gösteriyor. Sonuç bu apaçık bir negatif.
IMG_20240115_105103.jpg

Ve yaklaşık 40-50 dk sonra tekrar baktım, hayalet mi yoksa göz yanılması mı kuruma çizgisi mi yoksa hiçbir şey mi anlamadım😃. fotoğraf bırakıyorum.
IMG_20240115_110736.jpg

Yorum bekliyorum.♥️

GÜNCELLEME kuruma çizgisidir diye suya tuttum bu şekilde kızlar

Eklentiler

• IMG_20240115_121711.jpg
    IMG_20240115_121711.jpg
    82,2 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleme:
kutunun üzerinde de yazıyor, ilk 10 dakikadan sonra çıkan sonuçlar dikkate alınmıyor. kuruma çizgisi olabilir. adetiniz geçince tekrarlayın daha doğru sonuç için

merhaba, geçenlerde bende şüpelendim ve test yaptım sizinki gibi hayalet çizgiydi malesef gebelik yokmuş. umarım sizde vardır :)

Benim testim ikinci attığınız foto gibi çıkmıştı ama ilk 5 dakikada böyle oldu tüp bebek tedavisi idi transferin 8. Günü yaptım oda regl günüme 2 gün varken olmuş oldum . Biraz bekleyip yaparsaniz daha net olur bence .

Benim testim ikinci attığınız foto gibi çıkmıştı ama ilk 5 dakikada böyle oldu tüp bebek tedavisi idi transferin 8. Günü yaptım oda regl günüme 2 gün varken olmuş oldum . Biraz bekleyip yaparsaniz daha net olur bence .
Şimdi hamiş misiniz

Öncelikle merhaba uzun zamandır takip ettiğim bir yerdi burası ama aranıza yeni katıldım 🍓 Konuya gelirsek,belirtiler yaşıyorum kızlar. 25 Aralık son adet tarihi. 4 ocak korunmasız ilişki günü. Reglime uygulamamdan baktığımda 7 gün kaldığını gösteriyor. Sonuç bu apaçık bir negatif.
Eki Görüntüle 3369870
Ve yaklaşık 40-50 dk sonra tekrar baktım, hayalet mi yoksa göz yanılması mı kuruma çizgisi mi yoksa hiçbir şey mi anlamadım😃. fotoğraf bırakıyorum.
Eki Görüntüle 3369879

Yorum bekliyorum.♥️
merhaba ben göremedim ama erken yapmışsınız biraz daha bekleyin derim allahım kucağınızı boş bırakmasın

Evet çok şükür hayal görmemişim anneme sormuştum benmi görüyorum sadece varmı çizgi diye o görememişti üzülmüştüm falan ertesi gün tekrar yaptım bir tık koyu çıkmıştı.
Maşallah rabbim sağlıklı sıhhatli bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin ☺️♥️

X