Anti-Aging Gözaltı kırışıklıklari icin acnelyse ;)

Anti-Aging - Sağlıklı Yaşam ve Yaşlanma

aaaaasli

Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2016
3
1
33
merhaba arkadaslar !Yillardir yuzumdeki ufak tefek lekeler ,kirmizi sivilceler ve gozaltindaki ince cizgilerle basacikmak ve bazi kizlarin puruzsuz yuzlerini gordukce heveslenip arastirmalar yaparak maskeler uyguladim .Henuz 24 yasindayim ama bir turlu cilt problemlerinden kurtulamadim .Beni en cok etkileyense goz alti kurulugundan peydahlanan ince gozalti mimik cizgileri .Emin olun bu ince cizgilere cozum olacak herhangi bir care yok /botoks haric onu hemuz denemedim /sadece olusumunu engelleyen krem ve maskeler var fakat arastrmalarim sonucu mucize bir krem buldum cildi soyup yeni cilt ureten bir crem adini hepiniz duymussunuzdur :acnelyse :KK66: genelde akne sivilce icin kullanilan soyucu kurutucu bir krem ama ben gozaltindaki ince cizgilerimi sodurup yeni cilt cikarmak icin kullanmayi dusunuyor ve bugun itibariyle denemeye basliyorummm :)))evett kizlar bu konu hakkindaki bilgileri ve yorumlarinizi alayyimmm ve sizler icin de gelismeleri burdan yazacagimm .Sizde bana destek olun bu kirisikliklara br el atipp yeni çığır acalimm :KK66:Yok olacagina inaniyorum ve iddaaliyim tecrubelerime gore cildi soyup yeni cilt cikarmaktan baska yuzeye surulen kremin pek ise yarayacagini dusunmuyorum .cilt icin bin tane konu acabilirm Bir ara da dermaroller aldm onu da artyk ayri konuda acarm Simdilikk destek istyorum ve iyi gelirse kucukken olusan ince yara cizgilerime de kullanacagm haydiii simdi yorum destek ve yardimlasma zamani

X