Dermaroller maske ve serumlar

loyal_oO

HUZUR EN ÖNEMLİSİ
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2020
151
80
merhaba herkese hanımlar hazır pandemi süresinde evdeyken cilt bakımına yoğunlaşmak çok doğru olur kıs aylarıda ekstra iyi olur bunun için

karma bir cildim var leke ve sivilce izleri dolu ben hafta 2 kez
garnierin beyaz kil maskesini haftada 2 kez de kendi yaptığım maya içine çay ağacı YAĞI koyduğum bir maske var. bu ikisi bende çok işe yaradı lekeler geçti cilt tonum açıldı gayet memnun kaldım fakat bir derdim varki.. AKNE İZLERİ ( SCARLAR :O ) artık resmen pskolojım bozulacak yanı tamam dedim. sonra arastırdım dermapen tedavisi en etkili çözümdü. tabi cesaret edemedim dermarollerı buldum tabıkı hemen aldım Benım aldıgım 0.50 m iğneli yeni başlayana önerilen buydu. birlikte serum da almam gerekti şimdilik gratisden aldığım Its Skın Power 10 Formula ( gözenek sıkılaştırıcı canlandırıcı ) akne izlerine bu serum suanlık ıyı gelır dedi ( BUARADA HYDROLIC KULLANILMASI ÖNERİLİYOR INTERNNET OKUDUM AMA GRATISTEKI KIZ ISRARLA KENDI ÖNERDIGI SERUMUN YETECEGINI SÖYLEDİ ) çalışan bayan ve dermarollerıda ordan almıstım 80 liradan 40 liraya düşmüştü serumda 159 tlydi.
ŞİMDİ SORUMA GELEYİM
dün gece dermarollerı ılk kez kulladım bittikten 1 saat sonra argan yağım vardı onu bıraz su ıle karıstırıp cildime sürdüm ( evde nemlendiricim olmadığı için )
diğer yaptığım rutin maskelerime devam etsem sakıncası olurmu ve nemlendirici tavsıye edecek varmı karma cıltler için
tonik kullansam sıkıntı olurmu.
üşenmezseniz bana 1 haftalık cilt bakımınızın planını yazar mısınız sırayla neler uyguluyorsunuz.ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEEKKÜR EDERİMM..:KK200:

Son düzenleme:
Ampul serum diye arayın alışveriş sitelerinde ve yorumları okuyun kendinize göre bir şeyler bulursunuz mutlaka
Aman temizliğe dikkat edin delikler mikrop kapmasın ve en önemlisi güneş akşam yapın sabah evde bile güneş kremi kullanın

X