Gözde kılcal damar çatlaması?

Merhaba arkadaşlar

Yeri burası değil biliyorum ama sağlıktan dolayı hemen cevap alırım diye buraya yazmak istedim. Mune beni affet nolursun :)

Kızlar gözümün iris kısmının hemen üstünde mercimek büyüklüğünde kanlanma var. Kılcal damar çatlaması sanırım bu. Yarın Pazar, göz hastanelerinde doktor bulur muyum bilmiyorum muhtemelen Pazartesi gitmem gerekecek ama bu giderek büyür diye korkuyorum. Aynaya tesadüf bakmasaydım fark etmeyecektim korktum görünce de. Kendi kendine geçer mi bu, nasıl geçirebilirim? Başına gelen varsa yardımcı olabilir mi rica etsem?
Bende bi kaç kez oldu, kendi kendine küçülüp geçti. 1-2 kez oldu

Benim göz içimde değil ama hemen alt derisinde oluştu birden bire dün gece! Çok aşırı baharatlı tavuk yedim , midem fenalaştı ve istifra ettim. Aynaya bakınca gözlerime inanamadim arkadaşlar bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi? Gözlerimin çevresi şuan kırmızı boya ile boyanmış gibi bir sürü noktacik :KK43: geçer mi bunlar, nedir tedavisi?

Bu konu benim konum ve baya eski. Benimki geçti şu an ama siz bir acile görünseniz iyi olur gibi. Geçmiş olsun.

2017 DE konu açılmış neden hortlamış tekrar anlamadım

Bebegimde olmustu ayni sey gozunu tirmalamisti tirnagiyla mercimek tanesi buyuklugunde kan oturmustu gozune uc dort gune gecmisti. Kendiliginden gecer merak etmeyin.

Yine de bir doktora görünün ama muhtemelen yorgunluktandır benim de migrenim tuttuğunda veya çok yorulduğumda oluyor. Ama göz tansiyonu vs de olabilir doktora görünmekte fayda var

Bende bi kaç kez oldu, kendi kendine küçülüp geçti. 1-2 kez oldu

2017 DE konu açılmış neden hortlamış tekrar anlamadım

Teşekkürler, konu bir yıl önce açılmıştı bir arkadaş hortlatmış. Geçti tabi ki çoktan :) Konu kapatılsa iyi olur yeni sanıp yazanlar olacak kesin.

Benim göz içimde değil ama hemen alt derisinde oluştu birden bire dün gece! Çok aşırı baharatlı tavuk yedim , midem fenalaştı ve istifra ettim. Aynaya bakınca gözlerime inanamadim arkadaşlar bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi? Gözlerimin çevresi şuan kırmızı boya ile boyanmış gibi bir sürü noktacik :KK43: geçer mi bunlar, nedir tedavisi?
Kendi konunuzu açın, başkasının konusunu sadece hortlatmış olursunuz ki zaten yaptığınız da o. Size cevap gelmez.

Yediğiniz bir şeye alerjiniz var sanırım doktora görünün.

X