Gözde'nin Yeni Gelin Evi :)

güle güle oturun, tadını çıkarın eşinizle beraber. çok ferah bir ev. biz de ev hazırlamaya çalışıyoruz, ferah renkler seçiyorum yıllarca bıkmışım koyu kahvelerden:)
koltuklarımız sütlü kahve yatak odamız krem, fotoğraftan sizinkini de krem olarak gördüm koridora açılan kapı çerçevelerini de ve duvar rengi uyumlu olmuş rengini hatırlıyor musunuz? bugün boya bakarken hep aileler koyu mobilyaya açık renk duvar kullanmış açık bejlere baktık ama mobilyalar görünmeyecek gibi bu sefer de:) kum beji ya da yeni kesekağıdı diye bir renk gördük acaba krem mobilyayı gösterir mi diye kafamız karıştı

Teşekkür ederim :)
Benim mobilyalar ve kapılar beyaz.belki resimlerde krem çıkmıştır :) evet bende koyu kahveden biktigim icin eve sokmadim o rengi :) duvarlar dyo ipek mat. Her renk mobilyaya uyum sağlar ama mobilyalar kremse fon perdeleri biraz koyu renk seçin derim her yer krem fazla soluk durabilir. Bir arkadaşım krem mobilyayi toz pembe yastiklar ve fon perdelerle çok soft güzel bir uyum yakalamıştı.ayni sey bebek maviylede olabilir belki.zevk sizin tabiki. Güle güle oturun şimdiden :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

evinize ba yıl dım .......

ba yıl dım.....

ba yıl dım....

bence insan hayatında en güzel özenli ve güzel olması gereken yer evidir... en azından benim için öyle...

eviniz cok guzel döşenmiş..allah mutlulukla oturmayı nasip etsin :)

Ben bir de ekrani karanlık kullandığımdan krem gibi gormus olabilirim:) yatak odasina kremi vurgulayacak bir renk bakalim en iyisi, tesekkur ederim:)

huzurla oturun inşallah,
gergi tavanlarınızı kaça yaptırdığınızı öğrenebilir miyim?

Teşekkürler. Metrekare olarak hesaplanıyor bize toplam 18bine mal oldu ama iki kez ev badana oldu ve niş dahil. Sanirim tek oda 2-3bin tl civarı olur.

Evinizin tavanları çok değişik yatak odasındakini çok beğendim
Güle güle kullanın bir ömür inşallah

Güle güle oturun çok güzel eviniz var.ben yolluklarin markasini sorsam .bir de fiyati aklinizda mi.

Güle güle oturun çok güzel eviniz var.ben yolluklarin markasini sorsam .bir de fiyati aklinizda mi.

Teşekkür ederim :) Hangisini soruyorsunuz bilmiyorum yolluklarim tuğra halı. Yatak odasındakiler 250 holdekiler 400 civariydi :)

Gule gule huzurla oturun inss cok guzel evinn :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…