Gözde'nin Yeni Gelin Evi :)

gerçekten çok güzel bir ev.çok Zevklisiniz. Allah ağzı tadıyla oturmayı nasip etsin...tavanlara bende bayıldım. özellikle yatak odası.özellikle yaptırdınızmı malzemesi ne aceba? yaptrmak istesek ne diye bakacaz:18:

As yapı dekorasyon isimli firmaya yaptırdık.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

çok soruyorum biliyorum kusura bakmayın ne kadara geldi gergi tavanı yaptırmak as yapı dekorasyona başka yerleride yaptırdınızmı nası çalışmaları tavsiye edermisiniz

Allah mutluluğunuzu huzurunuzu daim etsin inşallah,bana yazacak pek birşey kalmamış gerçekten çok ferah ve zevkli...

Teşekkür ederim :)
Gergi tavan sistemi diye geçiyor ismi.

çok soruyorum biliyorum kusura bakmayın ne kadara geldi gergi tavanı yaptırmak as yapı dekorasyona başka yerleride yaptırdınızmı nası çalışmaları tavsiye edermisiniz

As yapı Tekirdağda bir firma. Daire için il dışına çıkmıyorlar. Kampüs veya holdinglerle çalışıyorlar bizede tanıdık olduğu için geldi. Çok güzel çalıştılar ama mesafe yüzünden 1 ayı geçti bitmesi. Bulunduğunuz ilde bir yere yaptırmanızı tavsiye ederim.

Hayalimi evinizde gördüm diyebilirim ne kadar hoş dekore etmişsiniz baktıkça içim huzur doldu keşke kendi evim olsaydı bende sizin gibi dekore etme şansı bulabilirdim ama malesef şuan sizin evinizle teselli buldum rabbim evinizden huzuru bereketi hiç eksik etmesin mükemmel olmuş herşey.

Her odada hatta banyoda dahi gergi tavan sisteminin kullanılması bence karışıklığa neden olmuş spot aydınlatmalar kullabılabılırdı dıye dusunuyorum. Ama yınede cok hoş eviniz güle güle oturun mutlulukla.

Teşekkür ederim içten yorumunuz için. İnşallah en kısa sürede allah sizede bir ev nasip etsin.

Güle güle mutlulukla oturun evinizde..Gerçekten çok güzel olmuş.Tavanlara bayıldım .Özellikle yatak odasındakine

ben de çok çok beğendim evi aşık oldum hatta güle güle oturun huzurlu mutlu günlerde

Evinizi çok beğendim maşallah Allah huzur ve mutluluk içinde oturmayı nasip etsin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…