göze solüsyon damlatmak

sabracadabra

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2009
319
2
refresh al eczaneden..5 TL bişi..lens varken göze damlattığında acaip rahatlatıyor..ben de kullanıyorum dr tavsiyesi ile..
zaten genelde gözün kuruduğu için lens rahatsızlık vermeye başlıyor..solüsyon damlatma..

E

EU2

Ziyaretçi
Allah Allah ben lens gözde kuruluk yaparsa lens solüsyonunuzdan bir iki damla damlatın diye okudum.Zaten lensleri solüsyonda bekletiyoruz öyle gözümüze koyuyoruz.Göze bir zararı olsa neden solüsyon içinden alıp gözümüze takalım ki..Akıl var mantık var,yapmayın Allahaşkına...

sabracadabra

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2009
319
2
Allah Allah ben lens gözde kuruluk yaparsa lens solüsyonunuzdan bir iki damla damlatın diye okudum.Zaten lensleri solüsyonda bekletiyoruz öyle gözümüze koyuyoruz.Göze bir zararı olsa neden solüsyon içinden alıp gözümüze takalım ki..Akıl var mantık var,yapmayın Allahaşkına...
e heralde solüsyonlayıp takıyoruz ama sonuçta o lensleri steril etmek için, gözümüzü değil...yani damla niyetine solüsyon damlatılmamalı bence..uzun vadede zararı olabilir

E

EU2

Ziyaretçi
e heralde solüsyonlayıp takıyoruz ama sonuçta o lensleri steril etmek için, gözümüzü değil...yani damla niyetine solüsyon damlatılmamalı bence..uzun vadede zararı olabilir

zaten uzun vadede olan bir şey değil..bir iki damla ...solüsyon göze zararlı diye hiç bir göz doktorundan duymadım şimdiye dek...solüsyon sadece stresil etmek için değil,lenslerimizin kurumasını da önlemek için aynı zamanda..

seseda

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2009
150
13
bnde damlatıyorum lenslerım kuruduğunda berraklasıyor hem iyi geliyor.umarım zararlı değildir.bidahaki gttiğimde doktoruma sorarım.

yagmur_tanesi

GÜL Kİ HAYAT SANA GÜLSÜN
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2008
336
32
bende renu var damlatıyorum ama yakıo gözümün tam üst beyeazının az bir yeri kuruyor hissediyorumm lensde oraya yapısıo bende damlattım ama bilmiyorum yakıo bu renu baska bir nemlendirici göz kurulugunu giderici damla alıcam

billie.jean

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2009
3
0
37
ya arkadaşlar doktora sormadan tavsiye vermeyin lütfen sağlık konularında; yok yapma kör olursun falan diye :)) bana doktor tavsiye etti; gözlerinin kurumaması için daha çok kırpmaya çalış ve günde 3-4 damla lens solüsyonu damlat dedi. işe yarıyor gerçekten de..

behriye

Guru
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2009
745
3
üstelik ben 5 seneye yakın lens kullanıorum.sürekli solüsyonda damlatırım aksine göze rahatlık werio.

aragin

Guru
Kayıtlı Üye
4 Mart 2007
92
12
ben de bu ay ilk kez lens aldim, gri renkte goze takinca yesilimsi bi renk oluyor ve cok hosuma gidiyor, bugun ilk defa taktim sabah 9 gibi aksam 3-4 saatlerinde gozlerimde kuruluk hissettim ve lens solusyonu damlatinca inanilmaz rahatladi gozlerim. Goruntu biraz bulanik ama ne yaparsin guzellik fedakarlik ister demisler. Leslerin fiyati 30 Tl de basliyor ama onlar 1 aylik yani taktiginiza gore 3 ay da kullanabilirsiniz. Solusyonlarda 10 15 tl degisiyor.. :)