Kontakt Lens göze solüsyon damlatmak

refresh al eczaneden..5 TL bişi..lens varken göze damlattığında acaip rahatlatıyor..ben de kullanıyorum dr tavsiyesi ile..
zaten genelde gözün kuruduğu için lens rahatsızlık vermeye başlıyor..solüsyon damlatma..

Allah Allah ben lens gözde kuruluk yaparsa lens solüsyonunuzdan bir iki damla damlatın diye okudum.Zaten lensleri solüsyonda bekletiyoruz öyle gözümüze koyuyoruz.Göze bir zararı olsa neden solüsyon içinden alıp gözümüze takalım ki..Akıl var mantık var,yapmayın Allahaşkına...

Allah Allah ben lens gözde kuruluk yaparsa lens solüsyonunuzdan bir iki damla damlatın diye okudum.Zaten lensleri solüsyonda bekletiyoruz öyle gözümüze koyuyoruz.Göze bir zararı olsa neden solüsyon içinden alıp gözümüze takalım ki..Akıl var mantık var,yapmayın Allahaşkına...
e heralde solüsyonlayıp takıyoruz ama sonuçta o lensleri steril etmek için, gözümüzü değil...yani damla niyetine solüsyon damlatılmamalı bence..uzun vadede zararı olabilir

e heralde solüsyonlayıp takıyoruz ama sonuçta o lensleri steril etmek için, gözümüzü değil...yani damla niyetine solüsyon damlatılmamalı bence..uzun vadede zararı olabilir

zaten uzun vadede olan bir şey değil..bir iki damla ...solüsyon göze zararlı diye hiç bir göz doktorundan duymadım şimdiye dek...solüsyon sadece stresil etmek için değil,lenslerimizin kurumasını da önlemek için aynı zamanda..

bnde damlatıyorum lenslerım kuruduğunda berraklasıyor hem iyi geliyor.umarım zararlı değildir.bidahaki gttiğimde doktoruma sorarım.

bende renu var damlatıyorum ama yakıo gözümün tam üst beyeazının az bir yeri kuruyor hissediyorumm lensde oraya yapısıo bende damlattım ama bilmiyorum yakıo bu renu baska bir nemlendirici göz kurulugunu giderici damla alıcam

ya arkadaşlar doktora sormadan tavsiye vermeyin lütfen sağlık konularında; yok yapma kör olursun falan diye :)) bana doktor tavsiye etti; gözlerinin kurumaması için daha çok kırpmaya çalış ve günde 3-4 damla lens solüsyonu damlat dedi. işe yarıyor gerçekten de..

üstelik ben 5 seneye yakın lens kullanıorum.sürekli solüsyonda damlatırım aksine göze rahatlık werio.

ben de bu ay ilk kez lens aldim, gri renkte goze takinca yesilimsi bi renk oluyor ve cok hosuma gidiyor, bugun ilk defa taktim sabah 9 gibi aksam 3-4 saatlerinde gozlerimde kuruluk hissettim ve lens solusyonu damlatinca inanilmaz rahatladi gozlerim. Goruntu biraz bulanik ama ne yaparsin guzellik fedakarlik ister demisler. Leslerin fiyati 30 Tl de basliyor ama onlar 1 aylik yani taktiginiza gore 3 ay da kullanabilirsiniz. Solusyonlarda 10 15 tl degisiyor.. :)

lens solüsyonu olarak bio true önerirm..12 yıllık lens kullanıcısıyım ve lens solüsyonu yada göz yaşı damlası damlattığım oluyor..

X