Güneş Kremleri gözenekleri tıkamayan güneş kremi

Güneş kremleri, bronzlaşma

aslim29

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2008
81
0
Beyaz tenli ve karma ciltliyim ayrıca güneş allerjim de var. Güneş kremi kullandığımda T bölgesinde aşırı yağlanma ve sivilcelenme oluyor. En son coppertone oil free 50+ kullandım. İyi koruyor ama o da sivilcelenme yaptı.

Acaba gözenekleri tıkamayan ve SPF 45 ve üstü yüksek korumalı güneş kremi var mı bildiğiniz?

La roche posay tek geçerim.kaydirigubbakcemile5
Benim vıcık vıcık cildimde bile sorun çıkarmadı.:lepi:

La roche posay tek geçerim.kaydirigubbakcemile5
Benim vıcık vıcık cildimde bile sorun çıkarmadı.:lepi:

terletiyor mu peki ben clinique kullanıyorum çok güzel ama çok terletiyo aşırı sıcaklardanmı acaba yoksa terletmeyen krem varmı

Forever Living'in 30 Faktör Aleo Veralı çok hoş bir bitkisel güneş kremi var. ıçerisindeki Aloe Vera sayesinde cilde bakımda sağlıyor. Nemlendirici özelliği de var, hem de vıcık vıcık yağlılık hissi vermiyor.
Üstelik fiyatı da uygun.

benim de cildim sorunlu. cilt doktorum bana avene 50 faktör güneş koruyucusunu önerdi. gözenekleri tıkamıyor. üzerinde "non-comedogenic" ibaresi yer alıyor. sorunlu cildi olanlar aldıkları ürünlerde özellikle bu ibare var mı diye dikkat etmeli. dışarı çıkmadan 15 dakika önce sürüp cildinin emmesini sağlarsan terletmiyor. ama sürüp çıkarsan terletiyor, kremi de atıyor yüzünden.

Ben de forever livingin gunes kremini tavsiye ederim...çok hassas ciltler hatta cocuklar icin gelistirilmistir.
Cildi nemlendiriken ve onarrıken aynı zamanda korur.Çocukların hatta bebeklerin bile rahatça kullanabilecegi bir urundur
Ne terleme nede vıcık vıcık lık yapmaz, kadifemsi bir etki bırakır...

X