Güneş Gözlükleri Gözlüğümün camlarını orjinal camla değiştirtebilir miyim?

R

ranuna11

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi ranuna11
:smiley-cool:Arkadaşlar bende güzel bi gözlük var ama orjinal değil..diyorumki bunun camlarını değiştirsem orjinal taktırsam olurmu?? yaparlarmı acaba optikçiler nedersiniz:uhm:

• Konu Sahibi ranuna11
canım pek sanmıyorum ama gözlük çerçevesi metalse bi sor derim.bendeki kemikti bende taktırmak istedim çünkü çerçevesine bayılıyodum yapmamışlardı ozaman.

• Konu Sahibi ranuna11
hımmm. ya ben sordum yaparız ama görmem lazım dedi.benimki incecik saplı metal.sağlam olurmu dedim bakalım getir dedi. ama nebilim 50 tl istedi bide pehh dedim...değermi yaptırsam acaba...sengözlerimebaksanab

• Konu Sahibi ranuna11
Ben optik firmasında çalışıyorum biz yapıyoruz, ama çerçeve kalitesizsiz ise yapmıyoruz çünkü cam değiştiriken kırılma riski olabiliyor.

• Konu Sahibi ranuna11
kemik gozlugede yapıomusunuz osse gozlugum var sıyah camlı ama ben yarı camlı ıstıyorum hanı rengı acılıyo yavsa yavas gozlugun altına dogru

• Konu Sahibi ranuna11
kemik gozlugede yapıomusunuz osse gozlugum var sıyah camlı ama ben yarı camlı ıstıyorum hanı rengı acılıyo yavsa yavas gozlugun altına dogru

yaparlar canım.kemikte yapılması zor değil.en fazla 100 liraya malolur ama bence değer.cam çok önemli

X