gözunu ac etrafina bak

maviboncugumm

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2017
280
93
Selam hanimlar biri size boyle bisey diyorsa ne demek istemistir? Sevdigin kisinin uzerine fazla dusme, gozunu ac etrafina bak, sen korkma kaybetmekten o korksun..

Demesi ve gozunu ac etrafina bak " bu cumle ile sahis nedemek istemis sizce?

Laedriii

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2016
187
178
Sevdiğine ihanet et demiş..
Eğer bunu diyen karşı cinsse ahlaksız teklif net.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1271 gün geçti.

poga

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2012
2.179
1.979
daha iyisini bulursun demek istemiş.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 955 gün geçti.

NightStalker

E♡
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2013
4.673
4.002
28
"Sevdiğin kişinin bi açığını buldum ama ben kötü bi insan değilim sana bunun ne olduğunu söyleyemem sadece kendin anla diye sana ipucu veriyorum. " demek istemiş.

maviboncugumm

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2017
280
93
"Sevdiğin kişinin bi açığını buldum ama ben kötü bi insan değilim sana bunun ne olduğunu söyleyemem sadece kendin anla diye sana ipucu veriyorum. " demek istemiş.
Aslinda soyle bisey, ben cok deger veririm cok ustune duserim fazlasiyla, .. o kiside dediki, fazla ilgi verme pesinden kosma sen gitme o gelsin sana. O korksun seni kaybetmekten gozunu ac etrafina bak. O korksun kaybetmekten

poga

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2012
2.179
1.979
Aslinda soyle bisey, ben cok deger veririm cok ustune duserim fazlasiyla, .. o kiside dediki, fazla ilgi verme pesinden kosma sen gitme o gelsin sana. O korksun seni kaybetmekten gozunu ac etrafina bak. O korksun kaybetmekten
bunu diyen kişi bir erkekmi çok merak ettim.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 955 gün geçti.

CocoChanelmademoiselle

Bi kızı bi oğlu varmış 👩‍👧‍👦🥰🙏🏻
Pro Üye
Anneler Kulübü
22 Haziran 2016
12.532
58.114
Cumlenin sonunda sen degil,o kaybetmekten korksun dediği icin "gözünü ac ve etrafına bak" derken daha iyilerini bulabilirsin anlamında söylemiş. Dünyada bir erkek o değil demek istemiş. Bence.....

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 423 gün geçti.

maviboncugumm

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2017
280
93