Saç Uzatma Yöntemleri Gr Salar

Kizlar gunde bi dis sarimsak tuketmek dogal antibiyotik niyetine dahi kullanilabilir, ama fazlasida maalesef zarar veriyor. Ben sarmisagi cok sevdigimden, bi gun arkadaslarla toplasip yemek yapmistik, e haliyle masadan kalkmadik yedikce yedik (ozellikle ben) ve kendimi eve attim direk. Uzaniyim dedim oylece uykuya kalmisim, uyandigimda kendimi alkol icmis kadar tuhaf hissettim =)).. bidahada asla bu kadar cok yiyecegimi sanmiyorum:dilcikar:

Son düzenleme:
:)) sarmısak tansiyonu düşürür, o yüzden uyutur. bizim evde de pazar günleri mantı günüydü, saat 4 gibi yenen yemekten sonra herkes bi kenarda sızardı tabi:)) bütün yutunca 2-3 diş yutmama rağmen düşmedi tansiyonum, bilmem nedendir? bi de akşam yutulunca yan etkisi hiç hissedilmez herhalde. ama gene de her şeyin fazlası zarar tabi ki...

ben saçkıran oldum :1shok:sadece sarımsak işe yarıyora.s!doktora gittim ama hiç işe yaramadı:1no2: bir sürü iğne yedim boşu boşuna!sarımsağı bende sürekli kullanıyorum:lepi: hatta zeytinyağının içinde bekletip saçlarıma sürüyorum hafta da iki kez falan iyi geliyor!...

kızlar bende önce sarımsak yaptım işe yaramadı şimdi doktora gidiyorum. iğneye başladım... inşallah çıkar saç yasenağlamasenağlama

kızlar bende önce sarımsak yaptım işe yaramadı şimdi doktora gidiyorum. iğneye başladım... inşallah çıkar saç yasenağlamasenağlama

iğnenin adı ne canım?dermatoloğa mı gittin?:sm_confused:umarım çıkar:teselli: benimkiler düzeldi uzamasını bekliyorum sadece!...a.s

direkt sürmek yağından daha çok yarayabilir, ama hafif yakar. saçkıranı olanlar o blgeyi özellikle kanatıp acıta acıta sürüolarmış sarmısağı, deri altına daha hızlı işlesin die. tabi sen ööle bişi yapma:) değişik uygulamalar var sarmısakla ilgili. biri sarmısağı ortadan 2 ye kesip saç derisine sürmek, diğeri dediğin gibi havanda iyice dövüp saç derisine sıvamak. bir diğeri zeytin yağında bikaç gün bekletip yağı saça sürmek. işte sonuncunun kolay yöntemi sarmısak yağını hazır alıp z. yağıyla karıştırmak olabilir. ama dediim gibi hangisini yaparsan yap sadece saç derisine sür, kokuyu arındırmak daha kolay olur, zaten saç tellerine pek bi faydası yok.
bi de kokuo die hemen vazgeçme, yapıp da faydasını görenler çektiğim kokuya değdi diyorlar.

bence en guzelı sarımsagı rondoya atacaksın yada meyve sıkacagına.bır guzel merhem gıbı olacak o sonra bıraz cok az saf zeytın yagı ıle karıstır bır guzel yumurta fırcası ıle sur kafane 1saat sonra max yıka delikafadulden

:)) sarmısak tansiyonu düşürür, o yüzden uyutur. bizim evde de pazar günleri mantı günüydü, saat 4 gibi yenen yemekten sonra herkes bi kenarda sızardı tabi:)) bütün yutunca 2-3 diş yutmama rağmen düşmedi tansiyonum, bilmem nedendir? bi de akşam yutulunca yan etkisi hiç hissedilmez herhalde. ama gene de her şeyin fazlası zarar tabi ki...

cunku sarımsagın faydalı olması ıcın kesınlıkle ııce cıgnenıp yenmelı.sarımsagın sındırımı agızda oldugu ıcın tum yutunce agızda hıc durmadan mıdeye gıdıo ve sındırılıo..o yuzden sarımsak agızda ııce cıgnenmelı hatta 5-10sanıye agızda tututlup oyle yutulmalı

X