Granülamatöz mastit tedavisi nasıl oluyor?

Qwert987

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2022
2
0
29
Granülamatöz mastit olanlar süreç nasıl ilerledi ve şimdi nasılsınız çok korkuyorum 2 aylık bebeğim var lütfen yardım edin

Granülamatöz ne bilmiyorum ama, kızım bebekken cok mastit olmuştum. Göğsüm bayağı bordo renk,şiş ve sert oluyordu. Bir keresinde de ateşlenmiştim.
Ben bu durumda duşta sıcak suyun altında kalın dişli bir tarakla göğsü yukarıdan uca doğru tarayarak masaj yapıyordum ki tıkanan süt kanalı açılsın. Bebeğimi de üstüne eğilerek emziriyordum. Elinizle de sağarak göğsü boşaltabilirsiniz, makineyle sağmayın, süt daha çok artar.
Ancak durumunuz çok ciddi ise mutlaka doktora gidin, ilaç veriyorlar mastit için. Çok geçmiş oldun.

Netten şimdi baktım da, granülamatöz oldukça ciddi bir durum gibi duruyor, normal mastit gibi düşünmüştüm,tekrar çok geçmiş olsun. Acil şifalar diliyorum. Korkmayın, siz iyi olun ki bebeğiniz de iyi olsun. ❤

Benim annem baya ağır geçirdi ayağa kalkamaz olmuştu her yeri şişmişti, memesi iltihaplanmıştı sonra biyopsi falan alındı en son ameliyat oldu memenin bir kısmı alındı. Kaç yıl geçmesine rağmen hala ara ara memede sancısı oluyor. Tabii herkeste süreç aynı ilerlemez siz motivasyonunuzu yüksek tutun. Baya olumsuz şeyler yazdım farkındayım. :KK43:Ama bizde süreç böyle ilerlemişti. Çok geçmiş olsun.

Bu hastalikt tek tedavi ameliyatsiz suluktedavisi arkadaslar prof dr mujgan caliskani takip edin olumlu sonuc alan cok hastasi var

Gramülamatöz mastit tanısı aldım 7 aydır uğraşıyorum. İki kere göğsünden şiringayla çekim yapıldı antibiyotik ve 3 aydır prednol kullanıyorum tekrarladı alttan başka yerden tekrar çıktı Ankara İstanbul veya Karabük'te bildiğiniz doktor ismi ve hastane ismi rica ediyorum.

istanbul Müjgan çalışkan var hastaları kesin sonuç aliyo ben de 1 seneyi geçti bu hastalıkla uğraşıyorum.Arastirirken müjgan çalışkanı buldum bana uzak kaliyo hastasıyla da konuştum iyileşmiş muayne ediyo belirli ilaçlar ve sulukle tedavi ediyo kendimde suluk taktiriyorum ağrılar akı tilar şişlikler gotti tamamen hepimiz s8fa buluruz insaallah

X