Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Gs bytmek iin, denenmi tavsiye Arkadalar :)

canım öğrenim durumu lise yazıyo sanırım daha küçük yaşı ahh ahh 25 ime geldim hala fındık kadarlar :gitme:

acep dışardan östrojen hormonu alsak büyür mü?
:lepi::sm_cool:

canım ben evliyim mesela ama doğum kontrol için hap kullanmıyorum mesela çünkü kilo yapıo selülit yapıyo hem şişiyomuş bırakınca geri foss die sönüyomuşş delikafadulden

hadii yaaa ama kimine kilo yapmıyormuş yaaa bide benim yaşım daha genç ya ne biliyim sanki yapmazmış gibi gelio aman 3 ayda o hapı kullanıp yanında spr yaparsam ne selülit olur ne kilo hatta zayıflarımda yok istemiom onu kızzz bide kalıyomuşş memişlerim aynen öylee anaaaammmm dehşet olurr delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

jale dural ın videosunu bende açamadım maalesef biri vtunnelden adresi kopyalayabilir mi?

18 yaşndayım ablalarım yaa belkide oyuzden büyüo ben egzersizleri 80 ne çıkardımve yanında serbetçi otu ve rezene çayı içiorum valla tatlde bikinide de göz kamastrdım haa :kedi:alkisalkisalkis inş sizeded etkılı olur hem 31 yaşına kadar buyur dıo uzmanlar siz yınede yapın umarım büyür yaa..Çok üzgünüm çoook

tatlım abla deme bana kızzz 19 yaşındayım bende egzersiz hangisiymiş canım bide sen kaç yaşından beri yapıosun bunları onu yazz anaammm senin büyüyosa benimde büyür kızzz bende daha 19um arada bi yaş var

büyür tatlımm daha gençsin :) biz napcaz bakalmm:Sbende egzesize başlıcam hadi ne gördysem hepsni denicem inşş büyür birazcık..:gitme::gitme:

Bende de sarkma var:S
Yaşla ilgisi oluyo mu bunun? Yaşım 21 işe yarar mı acaba:S

canım buzları alıon eriyene kadar gezdirion memişinde kahverengi kısmına değirmeden bu kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…