Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Gs bytmek iin, denenmi tavsiye Arkadalar :)

kııızz alevvv tiiizzzzzzzzzzzzzz cewap wer banaa tiiizzz

ayhh pardun cnm yaa daha yenı bakabldım daha 2 ay önce başladım ama şuan gözle görülür fark var hatta artık masaj yapmak işgence gelıo aşırı ağrıo gögslerım ve sert artık

masaj harekete geçirio memişlerde noluyo lööö bize deyip büyüyolar benceeeee delikafadulden

ayhh pardun cnm yaa daha yenı bakabldım daha 2 ay önce başladım ama şuan gözle görülür fark var hatta artık masaj yapmak işgence gelıo aşırı ağrıo gögslerım ve sert artık

canım valla benimde 2 ay kadar oluyo başlayalı baya bi acı sızı var masajsız durmuyorum dolgunlaştılar baya bizemuszemus :lepi:

yaptığım özel bişey yok canım valla günde 100 kere masaj yapıyorum kendi başıma olduğum zamanlardsa arada bi boş durmasın hergeleler diye yokluyorum mıncıklayıp asil görevlerini hatılatıyorumlmaz:. duş alırken köpüklü masaj yapıyrum hiç tahriş etmiyo ufaklıkları:jeyyar: tavsiye ederim çok rahat bi masaj yöntemi: Aradada aklıma gelirse 2-3 güne bi buz gezdiryorum. bide önceden buynuma masaj yapardım troid bezi çalışsın diye ama artık yapmıyorum. Takviye aldığım tek şey adaçayı oda 2-3 güne bi. buda demek oluyorki masaj gerçekten etkili.:lepi:

yok cnm masaj sarkmayı sonuna kadar engeller bence

ya ne bileyim,fazla ellenen şeyler pörsür ve deforme olur gibime geliyo.CADIARZUa.s.bi de biliyosunuz göğüs yumuşak dokudan oluşan,sarkmaya müsait bir organ.o yüzden masaj yaparken nazik olmanız , acı ya da ağrı hissettiğinizde masaja mola vermeniz gerektiğini düşünüyorum.göğüsü olmayanlar masajı abartabilirler (zaten meme dokusu olmadığından ortada sarkacak bir şey de olmuyo doğal olarak) ama koymuş olduğunuz resimlerdeki gibi göğüse sahip olanlar daha dikkatli olmalı bence.onlarınki sarkma potansiyeline sahip,keşke benim de olsaydı da sarkacak diye endişe duysaydım.oy oyyyyyya.s.

şu jale dural ın videosun açabilen biri anlatabilir mi yaaa

Aşağıya resmini koyuyorum, ellerinin göğüs hizasında birleştirip yumuşatılmış bir top ya da kağıt havlu rülosu nu iki eli arasında sıkıp bırakıyor.
Aynı hareketi başı üzerinde ve arka tarafında da tekrarladı.

ayrıca her gün bu hareketi uyguladığınızda göğüs uçlarında 1 ay içinde 1 cm yukarıya kalkma oluyormuş, kendisi söyledi

hadi yaaa çok saol canım yaaaa süpeererrsıınnn :)
buarada canlar benim kondisyon hocasına sordum bende adam hayvan gibi kaslı bişi KıLO ALMAN LAZIMMMM dedi bana KıLO ALMADAN VıCUDUN HıÇBıRYERı BÜYÜMEZZZ dedi birde şu yukardaki hareketi haftada 3 gün 10 dakka yapçakmışım bunlar yeterliymiş o zaman alttan yavaş yavaş dolmaya başlarmış ama genetik sizinki dedi ama genede büyüyormuş biraz

Yasmin kullandım bi ara, silikonlu gibi oldular vallakaydirigubbakcemile3
hapı bırakınca balon söndü tabikaydirigubbakcemile3

hadi yaaa ben onu ewlenmeden önce kullancammmm eşimi bi süre kandıırcaaaammm sona dicemki senin yüzünden söndüler deip suçu üstüne atıcam nasıl plan ama şiddetle tawsiye ederimmm :jeyyar: :jeyyar:

hadi yaaa ben onu ewlenmeden önce kullancammmm eşimi bi süre kandıırcaaaammm sona dicemki senin yüzünden söndüler deip suçu üstüne atıcam nasıl plan ama şiddetle tawsiye ederimmm :jeyyar: :jeyyar:

çok yaşa emikaydirigubbakcemile3

O zaman evlenmeden göster ama elletme teorisini uygulamayacaksın yoksa planın yatar kaydirigubbakcemile3

O zaman evlenmeden göster ama elletme teorisini uygulamayacaksın yoksa planın yatar kaydirigubbakcemile3

yok yaaa türkan şoray kurallarım var yawrum benimm göster ama elletme teoremini deil ewlenene kadar olmaz lafını uyguluyorum bennn :lepi::roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…