Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Gslerinizin boyutu ne?

boy:164
kilo:54
göğüs altı:71 üstü:83 fark 12 cm. ama benimkiler küçük durmuyolar. burda farkı 15 cm olupta düşündüğünüz gibi değil minicik diyenleri anlamıyorum. sırtın genişliği ne kadar etkilidir bu oranlarda onu da anlamıyorum. ama benim 12 cm olmasına rağmen hiç de küçük görünmüyorlar. ama tabi daha büyük olmasını isterim o yüzden sizleri ve deneyimlerinizi takip edyorum.

boy:164
kilo:54
göğüs altı:71 üstü:83 fark 12 cm. ama benimkiler küçük durmuyolar. burda farkı 15 cm olupta düşündüğünüz gibi değil minicik diyenleri anlamıyorum. sırtın genişliği ne kadar etkilidir bu oranlarda onu da anlamıyorum. ama benim 12 cm olmasına rağmen hiç de küçük görünmüyorlar. ama tabi daha büyük olmasını isterim o yüzden sizleri ve deneyimlerinizi takip edyorum.

canım kilona göre 12 cm fark gayet iyi bende 168 60 kg 13 cm fark var 80b takıyorum normal yani . aslında göğüslerimin normal boyutta olduğunu birazda buradaki yorumlardan ve kocaman göğüsü varmış gibi görünüpte aslında dolgulu sütyen kullanan bayanlardan anladımki benimkiler normal yahu şunu anlamıyorum insanın göğüsleri küçük olabilir Allah öyle yaratmış şimdi bayanlar olarak bundan rahatsızlık duyup dolgulu sütyen takmayı anlıyorum ama aslında olmayan göğüslerini sanki kafam kadar göğsü varmış gibi vücuduna orantısız bi şekilde dolgulu kullananları anlamıyorum

canım kilona göre 12 cm fark gayet iyi bende 168 60 kg 13 cm fark var 80b takıyorum normal yani . aslında göğüslerimin normal boyutta olduğunu birazda buradaki yorumlardan ve kocaman göğüsü varmış gibi görünüpte aslında dolgulu sütyen kullanan bayanlardan anladımki benimkiler normal yahu şunu anlamıyorum insanın göğüsleri küçük olabilir Allah öyle yaratmış şimdi bayanlar olarak bundan rahatsızlık duyup dolgulu sütyen takmayı anlıyorum ama aslında olmayan göğüslerini sanki kafam kadar göğsü varmış gibi vücuduna orantısız bi şekilde dolgulu kullananları anlamıyorum

katılıyorum raipsa . benimde küçük ama olmayan bişeyi asla var gibi göstermeye çalışmıyorum . büyük sutyen takınca rahatsız oluyorum çok sahte ve yapmacık geliyo içim rahat etmiyo . söylediğinse bi arkadaşım iki sutyeni üst üste takıyodu onu bana çağrıştırdı bilmiyorum kendimce doğru bulmuyorum bu tarz abartıları

kıslar hamileyim ve memlerim çok büyüdü daha önce 80 di şimdi taşıyo ve çok güzeller
dert etmeyin bekarsanız eğer evlenince büyolarr

cnm ben 21 yaşındayım..3-4 gündür buzlu masaj yapıorum delikafadulden we bugün çlçtüm 1 cm artmış ay çok mtlu oldum yaa..nezcim saolsun ............. bide çok ağrıo yapmalısın bence :dance:

Ya bu buzlu masajı nasıl yapıyorsunuz?? Bir de ben 16 yşndayım sol gögsüm sağa göre daha büyük.20 gündür fln çörekotu yağı sürüyorum sizce faydası olurmu__??Önerdğinz bşka şeyler varmı

canıııım rebella nasıl buyutuyorsun senn ???

walla adet dönemlerim düzensiz diye dr hap yazmıştı onu kullandım bi süre sanırım onun etkisi ama tavsiye etmem ruh hallerimi darmadağın ediyor :KK43: onun dışında ciddi anlamda büyüsün diye uğraşmadım takmayın kızlar ya takmayınca kendi kendine oluyo walla :KK70:

benımde adetım duzensız dıye doktor dogum kontrol hapı verdı 1ay kullandm ama degsme yok sen ne kdr kullandın? hangı hap senınksıı?

X