Güçlü, çok güzel, çok başarılı bir kadın olmak istiyorum AMA nasıl?

vincentvangogh

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2020
8
6
Hepinize merhaba:KK200: Ben 21 yaşında genç bir kızım. Belki çoğu şeyin başındayım ama kendimi her açıdan çok yalnız hissediyorum.Etrafımda güçlü bir kadın figürü yok. Birini rol model almak istediğimden değil bu arayışım, sadece güçlü bir kadın varlığının gerçekleşebileceğini görmek istiyorum:KK43: ama buna daha önce canlı kanlı şahit olamadım. Yani sizden ricam bana nasıl güçlü, başarılı, bakımlı bir kadın olabileceğimi anlatır mısınız? Kendimi nasıl gerçekleştirebilirim? Dünyayı nasıl ele geçirebilirim :)

öncelikle hedeflerini maddeler halinde yazmalısın sonra tek tek o maddeler üzerinde düşünüp her made için bunun için neler yapabileceğine kafa yormalısın. sonrasında böl parçala yut tekniği ile küçük küçük adımlarla hedefe yaklaşacaksın :)
istersen tam olarak istediğin şeyleri maddeler halinde buraya yaz herkes önerilerini yazar. güçlü bir kadın derken? aklındaki güçlü kadın neler yapar yani

öncelikle hedeflerini maddeler halinde yazmalısın sonra tek tek o maddeler üzerinde düşünüp her made için bunun için neler yapabileceğine kafa yormalısın. sonrasında böl parçala yut tekniği ile küçük küçük adımlarla hedefe yaklaşacaksın :)
istersen tam olarak istediğin şeyleri maddeler halinde buraya yaz herkes önerilerini yazar. güçlü bir kadın derken? aklındaki güçlü kadın neler yapar yani
öncelikle cevabınız için çoook teşekkür ederim :) öyle yapacağım. güçlü kadın kimsenin hayır diyemeyeceği, tersleyemeceği, saygısızlık yapamayacağı, elinden her şey gelen ve her konuda az da olsa bi birikimi ve fikri olan kadındır bana göre. kimseye ama kimseye eyvallahı olmaz. manevi açıdan da maddi açıdan da gücünü kimseden almaz. seçilmez o seçer ve önündeki seçenekler çoktur:)

Bu his sizi baskı altına almasın ama.dozu çok önemli bence yoksa size motivasyon sağlamaktan çok sizi mutsuz yapar.benim de olmak istediğim bir model vardı açıkçası ama kendimi çok baskı altına aldım ve bunun da mutsuzluğum da payı var.istediğim kadar da başarılı olamadım zaten ve ne yaparsam yapayım yetersiz geliyor.

Hepinize merhaba:KK200: Ben 21 yaşında genç bir kızım. Belki çoğu şeyin başındayım ama kendimi her açıdan çok yalnız hissediyorum.Etrafımda güçlü bir kadın figürü yok. Birini rol model almak istediğimden değil bu arayışım, sadece güçlü bir kadın varlığının gerçekleşebileceğini görmek istiyorum:KK43: ama buna daha önce canlı kanlı şahit olamadım. Yani sizden ricam bana nasıl güçlü, başarılı, bakımlı bir kadın olabileceğimi anlatır mısınız? Kendimi nasıl gerçekleştirebilirim? Dünyayı nasıl ele geçirebilirim :)
Her alanda bol bol okuyup ufkunuzu genişletin. Hedeflerinizi belirleyerek kararli olun. Planlarinizi elzem durumlar dışında terketmeyin. Hedefleriniz gerçek ve tutarli olmalı. Bu kendinize olan inancinizi kuvvetlendirecektir. Beyniniz güçlü bir hazine ona vereceginiz her besin sizi hep ileriye tasiyacaktir. Bolca hayaller kurun. Bu ileride nasil hayat arzululadiginizi ortaya cikarir ve gelecek fikirlerinize katki saglar. Istediginiz hayati gercekten cok isteyin ve başarın.

X