Gülelim mi? Ağlayalım mı? Hayran mı kalalım? Yoksa ibret mi alalım?

tramissu

göbiş değl artık bebiş :)
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2008
1.956
4
37
SafeRedirect.aspx

Kaliforniya' daki bir hayvanat bahçesinde anne kaplan çok ender olan üçüz kaplan yavrusunu

doğurmuş. Ne yazık ki, gebeliği sırasındaki sorunlar yüzünden yavrular premature doğmuş ve

çok küçük olmaları nedeniyle yavrular doğumdan hemen sonra ölmüşler.

Anne kaplan doğum sonrası iyileşmiş ancak, fiziksel olarak gayet iyi olmasına rağmen sağlığı

bozulmaya başlamış. Veterinerler bebeklerini kaybetmiş olmasının onu depresyona girmesine

neden olduğuna karar vermişler ve eğer bir başka anne kaplanın yavrularını onun yanına

koydukları taktirde belki eski sağlığına kavuşabileceğini düşünmüşler.

Ülke çapında diğer tüm hayvanat bahçelerini araştırmışlar ancak yas tutan anneye verebilecekleri

aynı büyüklük ve yaşta yavru kaplan bulamamışlar.

Bunun üzerine veterinerler, bazen bir cinsin başka bir cinsin yavrusuna annelik edebildiği

düşüncesiyle hiç denenmemiş bir uygulamayı yapmışlar. Ama bulabildikleri tek yetim yavrular

minik domuzcuklarmış . Onlara kaplan derileri giydirerek anne kaplanın yanına koymuşlar.

Acaba anne kaplan onları kabul edecek miydi, yoksa kendisine bir ziyafet mi çekecekti?

Sonucuna bakın... gözlerinize inanamayacaksı nız.

SafeRedirect.aspx

SafeRedirect.aspx

SafeRedirect.aspx

Şimdi lütfen bana söyler misiniz....

Bir anne kaplan ile yetim domuzcuklar gayet iyi geçiniyorlar da neden dünya üzerinde yaşayan

biz insanlar birbirlerimizle geçinemiyor, din, ırk, renk ve diğer bir sürü aptal-salak nedenler

yüzünden birbirlerimizi öldürüyoruz?

Yoksa biz insanlar mı bu "vahşi" dediğimiz hayvanlardan daha acımasız, daha vahşiyiz?

resimleri göremedim fakat tahmin edebiliyorum herseyden önce o kaplan bir anne hayvan sifati bile kalkmis oluyo cünkü bu durumda ve kessinlikle katiliyorum acaba biz insanlar neyi paylasamiyoruzki ölümlü dünya rabbim bize yasama firsati vermis önümüze binvir güzellik sermis ölüncede yanimizda hic birsey götüremicemize göre dünyadan ozaman neden bu savaslar cekememezlik bende anlamadim gitti
paylasimin icin tskler balima.s.

X