Gulsah10'nun Diyet Günlüğü

gulsah10

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2011
1.160
3
bende maalesef pco illeti ile bas etmeye calışıyorum 53 kilo ile hastalığa basladım 80 olduğumda (2 hafta önce) diyetisyene basladım. bu hastalıkta cok zor kilo verildini biliyorum ama dr sayesinde 2 haftada 3100 kg verdim ve cok mutluyum canlarım

bende maalesef pco illeti ile bas etmeye calışıyorum 53 kilo ile hastalığa basladım 80 olduğumda (2 hafta önce) diyetisyene basladım. bu hastalıkta cok zor kilo verildini biliyorum ama dr sayesinde 2 haftada 3100 kg verdim ve cok mutluyum canlarım

bende de aynı sorun var ve diyetisyene gitmeye bir türlü fırsat bulmadım. diyetinden bahsedermisin?

cnm herseyi yiyorum. öğlen sebze yediysem aksam ızgara .yada yeri değişiyor. ama bu hastalıkta dr gözetiminde yapmak en hayırlısı innan. durumunmu yok fırsatınmı cnm.

cnm herseyi yiyorum. öğlen sebze yediysem aksam ızgara .yada yeri değişiyor. ama bu hastalıkta dr gözetiminde yapmak en hayırlısı innan. durumunmu yok fırsatınmı cnm.
iş yerinden izin alamıyorum 1 ay sonra düğünüm var ve bende PKOdan yadigar kilolar. ramazan için de diet olur dimi :KK61:

cnm 10 yasımdan beri oruç tutarım ama simdi yasak cünkü bu sorun kontrol altına alınmadan tutulan oructa cok daha fazla kilo alırmışsın. sağlığın için tutma derim. iş çıkısına göre git . ben çok pişmanım önceden gitmedime

gulsah10 bende pco luyum 21 yaşındayım, zayıf kalmak için nasıl çabalıorum anlatamam. dr zayıflar grubundasın şanslısın dedi ama diğer insanlar gbi bi zayıflık değil benimki.zorakii. biraz yesem ertesi gün yarım kilo atıyoo. bu normal deği yani. sanrım bünye çok müsait.
sen aldığın kiloları ilaç yüzünden mi aldın, yoksa normal olarak mı.

canım neler yapıyosun yapdıklarından bahseder mısın? nasıl verdin 3 kiloyu 2 haftada

gulsah10 bende pco luyum 21 yaşındayım, zayıf kalmak için nasıl çabalıorum anlatamam. dr zayıflar grubundasın şanslısın dedi ama diğer insanlar gbi bi zayıflık değil benimki.zorakii. biraz yesem ertesi gün yarım kilo atıyoo. bu normal deği yani. sanrım bünye çok müsait.

cnm insülin direnci yüksek olduğundan yemesende alıyorsun. elde olan birşey değil yani. anca bünyene göre diyetisyenin verdiği menülerle zayıflayabilirmişsin. şimdi deli gibi yiyorum ama zayıflıyorum.

cnm insülin direncim yüksewk oldundan alıyordum yemesemde alıyordum anlayacağın. şimdi gliforada basladım şeker ihtiyacım kesildi.

canım neler yapıyosun yapdıklarından bahseder mısın? nasıl verdin 3 kiloyu 2 haftada

cnm biliyosun bünyeye göre veriliyor ama şöyle söyleyim. 3 ana öğün 3 ara öğün. 2-3 saatten fazla aç kalmayacaksın

sabah: 1 yumurta 1 dilim peynir domates salatalık 5 zeytin 2 dilim çavdar ekmek
1.ara: 8 fındık yada 6 badem yada 2 kuru kayısı

öğlen sebze yemeği salata
2.arama beyaz leblebi 1 çay bardağı kadar ,yogurt
akşam et yada ızgara yada tavuk. salata
3.ara: 10 fındık

2.5 litreden az su içmiyorum. birde öğlen sebze yediysen akşam et yemen lazım .yerlerini değiştiriyorsun. sormak istediğin bişey varsa yazim cnm. bgn tekrar gidiyourm diyetisyene

Merhabalar.
Sizler için kolaylık olması açısından yeni bir bölüm açılmıştır.
Diyet günlükleri bölümü
Ve konunuz bu bölüme taşınmıştır.
Keyifli paylaşımlar:)

X