Gümüş birikimi

akkiz86

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2020
51
23
38
kızlar şu gümüş yatırımdan haberiniz var mı yada yapan.
eşim tuttrdu arta kalan para ile gumus yatırımı yapmak istiyorum iyi yap dedim ama bilmiyorum.
ben genelde altın birikimi yapmaktan yanayım..
son zamanlarda artmış deneyecekmiş.. hesap açacakmış. paranın tamamını da ben yönetıyorum.

Gümüş onsu 27 usd şuan,biraz daha düşünce alınabilir bence. Ben de gümüş biriktirmeye başlıcam gümüş altından çok primlendi ama uzun vadeli yatırım bu kısa süreli al sat için uygun değil

Gümüş onsu 27 usd şuan,biraz daha düşünce alınabilir bence. Ben de gümüş biriktirmeye başlıcam gümüş altından çok primlendi ama uzun vadeli yatırım bu kısa süreli al sat için uygun değil
adam yapcm diyor.. takip edecekmiş sıksık yukselınce bozdurup dusunce alacakmış bakalım naıl olacak..

Al sat yapmaya kalkarsa altın ve gümüş de zarar eder bunlar uzun süreli yatırım araçları. Gümüşü alıp unutmak lazım gramı 15 TL olacak diyenler var son Bi haftada %20 arttı. İyi Bi yatırım ama alıp saklayın anlatın siz ona zaten makas ve vergi var al sat yapamaz

Al sat yapmaya kalkarsa altın ve gümüş de zarar eder bunlar uzun süreli yatırım araçları. Gümüşü alıp unutmak lazım gramı 15 TL olacak diyenler var son Bi haftada %20 arttı. İyi Bi yatırım ama alıp saklayın anlatın siz ona zaten makas ve vergi var al sat yapamaz
yahu bizimki banka hesabından yapacak sanırım. hani şu altın hesabu olarak var ya onun gibi..

evinizdeki gümüş takılar antika değilse (antika belgesi yoksa) değerlenmiyor, sadece 99,99 saflıktaki külçe gümüşlerden bahsediyoruz, biz de eşimle düşündük bir ara ama altına yöneldik. Gümüş yatırımı yapılabilir, orta uzun vadede kar getirebilir, mantıklı

Hayırlısı olsun bol kazançlar, kötü Bi yatırım değil bırakın yapsın :)
yok yapsın tabi denemeden bilinmz.. kendisinn eli baya açık tanıdık samımı olup olmadıgı herkes eborç verir bu yuzden evlenmeden 1 hafta önce maaşım sende kalsın yoksa biz ev fln alamayız dedi. bende tamam dedim bana harçlık versen yeter dedi. inş kar ederiz de :) boşa gitmez

evinizdeki gümüş takılar antika değilse (antika belgesi yoksa) değerlenmiyor, sadece 99,99 saflıktaki külçe gümüşlerden bahsediyoruz, biz de eşimle düşündük bir ara ama altına yöneldik. Gümüş yatırımı yapılabilir, orta uzun vadede kar getirebilir, mantıklı
evde gumus takılarımız yok yani .. bende takı yok düğünde takılanlar hariç onlarda altın.. Eşim gumus hesabı açacak bankadan..

X