Gebeliğe Hazırlık Gün gün gebelik testi ile takip

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok geçmiş olsun 🙏🏻 Ben de şu anda kanamalarla düşük yapıyorum sanırım. Çok zor duygular ama umudunuzu asla kaybetmeyin. Doğruluk payı var mıdır bilmiyorum ama bazen hamileliğin ilk dönemlerinde tüketilen hayvansal gıdalar(süt,peynir,yumurta,et gibi) düşüklere neden olabiliyormuş. Tesadüf mü bilmiyorum ama ben et tükettiğim zamanlarda yoğun kanamalar yaşadım. Bunun için ben de bir test yaptırmak istiyorum. Acaba sizin de bir gıda hassasiyetiniz oluşuyor olabilir mi gebelikte?
Teşekkür ederim siZede geçmiş olsun en kısa sürede dilediğiniz gibi olsun herşey inşallah
İlginç bir bilgiymiş
Sanırım ben çok yoruldum üst üste kimyasallar dengemi bozdu 6 ay falan korunucam o süreçtede gerekli testleri falan yapabilirim ya da yapmayabilirim bilemiyorum bildiğim tek şey çok üzüldüğüm ve yorulduğum😔

Teşekkür ederim siZede geçmiş olsun en kısa sürede dilediğiniz gibi olsun herşey inşallah
İlginç bir bilgiymiş
Sanırım ben çok yoruldum üst üste kimyasallar dengemi bozdu 6 ay falan korunucam o süreçtede gerekli testleri falan yapabilirim ya da yapmayabilirim bilemiyorum bildiğim tek şey çok üzüldüğüm ve yorulduğum😔
Haklısınız çok yorucu bir süreç. Kalbinizin sesini dinleyin. Umarım müjdeli haberi alırsınız en yakın zamanda. Dualarım sizinle ❤️

X