Gebeliğe Hazırlık Gün gün gebelik testi ile takip

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay inşallah her ay hüsrana uğradım bu ay inşallah güzel sonuçlar alırım hiç bir regl belirtim yok sivilcem çıkar göğüslerim ağrır ter kokum değişir hiç bişey olmadı goguslerimde hassasiyet te yok inşallah regl olmam 2 gün sonra tekrarlayacağim testi
İnşallah güzel haberler verelim birbirimize😍

Ard arda benim gibi test yaptınız mı neyse tek çılgın ben değilmişim 😘
Allah bağışlasım🤍
Bende şubat ayında böyle yaptım ve koyudan açığa gitti adet günümde yaptığımda koyu beklerken daha açıktı ve kimyasal olcağını anladım ertesi günde zaten adet oldum ama o son adetim oldu sonraki ay hemen hamile kaldım umarım sizin testte koyulaşmıyodur diğer arkadaşında koyulaşmamış ve bebeğini almış kucağına öyle olmasada kimyasaldan sonra daha kolay hamile kalınıyor diye okumuştum inanmıyordum ama bende ertesi ay kaldım o yüzden hayırlısı olsun diyelim pes etmek yok şimdiden😊

Bende şubat ayında böyle yaptım ve koyudan açığa gitti adet günümde yaptığımda koyu beklerken daha açıktı ve kimyasal olcağını anladım ertesi günde zaten adet oldum ama o son adetim oldu sonraki ay hemen hamile kaldım umarım sizin testte koyulaşmıyodur diğer arkadaşında koyulaşmamış ve bebeğini almış kucağına öyle olmasada kimyasaldan sonra daha kolay hamile kalınıyor diye okumuştum inanmıyordum ama bende ertesi ay kaldım o yüzden hayırlısı olsun diyelim pes etmek yok şimdiden😊
öyle mi iyice kafam karıştı 🙄
Sizin adınıza mutlu oldum sağlıkla kavuşun inşallah bebeğinize
Bakalım benim sonuç ne olacak yazarım mutlaka
kimyasal gebelikte mastır Yaptım Resmen
Hayırlısı😊

öyle mi iyice kafam karıştı 🙄
Sizin adınıza mutlu oldum sağlıkla kavuşun inşallah bebeğinize
Bakalım benim sonuç ne olacak yazarım mutlaka
kimyasal gebelikte mastır Yaptım Resmen
Hayırlısı😊
Amin inşallah 🙏 Herşey olabilir ama umarım sağlıklı gebeliktir ve artmıştır değeriniz öyle olmasada sağlıksız gebelik olduğu zaman vücut sonlandırıyormuş gebeliği üzülmeyin hayırlısı olsun 😊eğerki kimyasala dönersede bence bi kadın doğumcuya gidip söyleyin ve kan pıhtılaşması troid vs gerekli test ne varsa baktırın bir değerlerinize hamile kalmadan önce bi eksik fazla varsa ilaç verir belki😊

Amin inşallah 🙏 Herşey olabilir ama umarım sağlıklı gebeliktir ve artmıştır değeriniz öyle olmasada sağlıksız gebelik olduğu zaman vücut sonlandırıyormuş gebeliği üzülmeyin hayırlısı olsun 😊eğerki kimyasala dönersede bence bi kadın doğumcuya gidip söyleyin ve kan pıhtılaşması troid vs gerekli test ne varsa baktırın bir değerlerinize hamile kalmadan önce bi eksik fazla varsa ilaç verir belki😊
Evet yılı devirdiğim için öyle yaparım bakalım soruj neymiş😊

Ay inşallah her ay hüsrana uğradım bu ay inşallah güzel sonuçlar alırım hiç bir regl belirtim yok sivilcem çıkar göğüslerim ağrır ter kokum değişir hiç bişey olmadı goguslerimde hassasiyet te yok inşallah regl olmam 2 gün sonra tekrarlayacağim testi
İşallah herşey gönlünüzce olmasını dilerim.

Merhaba,
Regliye 4 gün kala Gebelik testi yaptım hemen çift çizgi çıktı baya belirgindi kan verdim değer 43 çıktı
Daha önce kimyasal gebelikler geçirdiğim için ve malum kapanma vs sürekli kan vermeye gidemeyecğim için gebelik testleriyle takip etmek istedim
Ertesi gün yaptığım test daha silikti
Bir sonraki gün çok çok az daha koyuydu
Bugün yaptığım dünküyle aynı gibi
İlk yaptığım testteki koyuluk yok diğerlerinde
Yine mi kimyasal acaba😔
Sorum şu ki; Gebelik testiyle takip yaptınız mı hiç benim gibi aynı durumu yaşayan oldu mu varsa bir fikriniz ya da tecrübeniz dinlemek isterim şimdiden teşekkürler.
Merhaba canim benim kadar test yapan olmamistir ama inan ki her testte koyuluk ayni olmuyor fakat illaki bir öncekinden daha kolay görünür oluyor örnek testlerim var fakat yapabilirsem sana atayim daha çok kimyasala benziyor Şubat ayinda yaşadım martta normal gebelik başladı stresini cok iyi anliyorum ve saygıyla karşılıyorum gunune yaklaştıkça daha kolay görünür olmalıydı ☹️

Merhaba canim benim kadar test yapan olmamistir ama inan ki her testte koyuluk ayni olmuyor fakat illaki bir öncekinden daha kolay görünür oluyor örnek testlerim var fakat yapabilirsem sana atayim daha çok kimyasala benziyor Şubat ayinda yaşadım martta normal gebelik başladı stresini cok iyi anliyorum ve saygıyla karşılıyorum gunune yaklaştıkça daha kolay görünür olmalıydı ☹️
Öyle mi ☹️
senin adına çok sevimdim
Sağlıkla doğsun inşallah bebeğin😍

Öyle mi ☹️
senin adına çok sevimdim
Sağlıkla doğsun inşallah bebeğin😍
Ama sunuda soylemek isterim kimyasal gebelik geçirmek demek infertilite dediğimiz gruba da değiliz demektir mutlaka normal gebelik gelecektir ben aşılama tup bebek hepsini denedim normal olma ihtimali neredeyse imkansiz gibi denilmisti bana subat ayinda kimyasal yaşayınca dünyalar benim olmuştu ve ardindan hemen normali geldi seninde oyle olacak inan bana ki henüz buda netleşmiş değil bizim butun umutlarımız tukenmisti vd tekrar tüp bebeğe hic cesaretim yoktu şükür Rabbime umudumuz tükendiği anda yüzümüze baktı darisida sana inşallah

Ama sunuda soylemek isterim kimyasal gebelik geçirmek demek infertilite dediğimiz gruba da değiliz demektir mutlaka normal gebelik gelecektir ben aşılama tup bebek hepsini denedim normal olma ihtimali neredeyse imkansiz gibi denilmisti bana subat ayinda kimyasal yaşayınca dünyalar benim olmuştu ve ardindan hemen normali geldi seninde oyle olacak inan bana ki henüz buda netleşmiş değil bizim butun umutlarımız tukenmisti vd tekrar tüp bebeğe hic cesaretim yoktu şükür Rabbime umudumuz tükendiği anda yüzümüze baktı darisida sana inşallah
Maşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah🙏🏼

Evet sonuç kimyasal maalesef
sanırım ya vazgeçicem ya da genetik testler yaptırıcam 😔
Çok geçmiş olsun 🙏🏻 Ben de şu anda kanamalarla düşük yapıyorum sanırım. Çok zor duygular ama umudunuzu asla kaybetmeyin. Doğruluk payı var mıdır bilmiyorum ama bazen hamileliğin ilk dönemlerinde tüketilen hayvansal gıdalar(süt,peynir,yumurta,et gibi) düşüklere neden olabiliyormuş. Tesadüf mü bilmiyorum ama ben et tükettiğim zamanlarda yoğun kanamalar yaşadım. Bunun için ben de bir test yaptırmak istiyorum. Acaba sizin de bir gıda hassasiyetiniz oluşuyor olabilir mi gebelikte?

X