Günde 500 gr Verdiren Yoğurtlu Kür

Denedim arkadaşlar sizlere anlatacağım baştan sona...
Ben 92 kilo iken karar verdim.iki buçuk aydır diyet spor yapıyorum bu yolla 6 kilo verdim.bu yola başlarken günde bir paket içtiğim sigarayı da bıraktım.doğum kontrol yöntemi olan spiral çıkarttırdım ve yenisini taktırdım...kilo vermemem için sanki herşeyi yapmıştım.başlarken korktum ya veremezsem bunlar kilo vermemi engellere ne yapardımm??? Neyseki iki ayda 6 kilo gitti su tuz yağ her neyse gitmişti bi hafifledimm.tartı oynamıyordu durmuştu birşeyler yapmalıydım lahana çorbasını denedim pek başarılı olmadı.bu arada adet dönemim geldi bi türlü olmuyordu 8 gün sonra oldu çok şükür ... Ve muhteşem formülle tanıştım.yoğurt zencefil zerdeçal tarçın hemen denemeliydim.adetliyim kilo gitmezdiki şişlikte vardı.ama olsun ya denemeliydim ...aldım başladım ama farklı yöntemle.86.500 ile başladım sihir formüle. Ertesi sabah tartı vakti geldi saat 9 .bende bi korku ya olmamışsa zaten olmaz ki adetliyim ki derken çıktım tartıya .84.900 gram aman allahım dedim olamaz mümkün değil.inanın belki 10 kere indim çıktım tartıya :)) bu sonuçla havalara uçtum.hemen koştum mutfağa sihirli kurumu yaptım ta kendi tarifimle ...ikinci günde bittiiii . iki buçuk litre suyumuda içiyorum tabi hergün.yeşil çayımıda içiyorum. Sabah oldu lavabo faslı falan derken .koştum tartıya :) tam 84 200 ...ben şokkk kural koyulmuş iki gün diye of dedim zaten acıkmıyorum ben bunu bir gün daha yapım yaptım oda bitti çıktım tartıya 83.900 .gerek yokmuş üçüncü güne haftada iki kafi imiş . haftayı sabırsızlıkla bekliyorum inşallah yine süper sonuçlarla karşılaşırız :)

Ben 92 kilo iken karar verdim.iki buçuk aydır diyet spor yapıyorum bu yolla 6 kilo verdim.bu yola başlarken günde bir paket içtiğim sigarayı da bıraktım.doğum kontrol yöntemi olan spiral çıkarttırdım ve yenisini taktırdım...kilo vermemem için sanki herşeyi yapmıştım.başlarken korktum ya veremezsem bunlar kilo vermemi engellere ne yapardımm??? Neyseki iki ayda 6 kilo gitti su tuz yağ her neyse gitmişti bi hafifledimm.tartı oynamıyordu durmuştu birşeyler yapmalıydım lahana çorbasını denedim pek başarılı olmadı.bu arada adet dönemim geldi bi türlü olmuyordu 8 gün sonra oldu çok şükür ... Ve muhteşem formülle tanıştım.yoğurt zencefil zerdeçal tarçın hemen denemeliydim.adetliyim kilo gitmezdiki şişlikte vardı.ama olsun ya denemeliydim ...aldım başladım ama farklı yöntemle.86.500 ile başladım sihir formüle. Ertesi sabah tartı vakti geldi saat 9 .bende bi korku ya olmamışsa zaten olmaz ki adetliyim ki derken çıktım tartıya .84.900 gram aman allahım dedim olamaz mümkün değil.inanın belki 10 kere indim çıktım tartıya :)) bu sonuçla havalara uçtum.hemen koştum mutfağa sihirli kurumu yaptım ta kendi tarifimle ...ikinci günde bittiiii . iki buçuk litre suyumuda içiyorum tabi hergün.yeşil çayımıda içiyorum. Sabah oldu lavabo faslı falan derken .koştum tartıya :) tam 84 200 ...ben şokkk kural koyulmuş iki gün diye of dedim zaten acıkmıyorum ben bunu bir gün daha yapım yaptım oda bitti çıktım tartıya 83.900 .gerek yokmuş üçüncü güne haftada iki kafi imiş . haftayı sabırsızlıkla bekliyorum inşallah yine süper sonuçlarla karşılaşırız :)
Ayy kalkıp yapasim geldi ne güzel anlatmış siniz:-) yarın hemen başlıyorum inşallah:-)

farkli yontemle, kendi tarifimle yaptim demissiniz.nedir bu tarif acaba?

Slm ben forumda yeniyim ve bu kuru 4 gundur uyguluyorum 94tum bu sabah 92.800 dum ama tartim bi inio bi cikio anlamiyorm ise yariyormu bidr emziriyorm o yuzden cekiniyorum sizce devam edeyim mi bebegime bi zarari olur mu bu arada bebegm 7 ay 24 gunluk istahsiz ve sadce beni emio ek yemek istemio.

Slm ben forumda yeniyim ve bu kuru 4 gundur uyguluyorum 94tum bu sabah 92.800 dum ama tartim bi inio bi cikio anlamiyorm ise yariyormu bidr emziriyorm o yuzden cekiniyorum sizce devam edeyim mi bebegime bi zarari olur mu bu arada bebegm 7 ay 24 gunluk istahsiz ve sadce beni emio ek yemek istemio.
Emzirenler yapmasın deniyor .ve bu kür sadece haftada iki günlük

Ben de başlamıştım ama emziriyorum 6 aylık bebeğim o yüzden bıraktım sütün tadı değişir bebeğim emmek istemez diye

Arkadasla bende bu kürü denemistim ve 2haftada gercekten göbek ve bel yaglarimin eridigine sahit olmustum herkeste soruyodu 3cocuk annesisin nasil verdin kilo diye.yatmadan yarim saat önce 3yemek kasik yoğurda 1çay kaşığı pul biber ve yarım limon suyu karistirip yerdim.denemenizi tavsiye ederim bide psikoloji cok önemli mesela bi arkadasim diyorki sanki bu yoğurtlu kürü yedikten sonra karnımdaki yağlarn eridiğini hissediyorum.

Merhaba kızlar,
uzun süredir forumdayım bir kaç konu açıp diyet yapma girişimim oldu ancak sonu gelmedi. Diyetlerim hep yarıda kaldı. 36 yaşında 1.60 boyunda 2 çocuk annesiyim mart ın 5 in de 78,5 kiloydum şimdi 69 kiloyum. Normal diyet yaparak verdim. Ama Haziran ın 9 un da yiğenimin sünneti var ve biraz hızlanmak istiyorum. Nette araştırırken zerdeçal tarçın zencefil light yoğurt la hızlı kilo verileceği yazılmış dün denemeye başladım. Bugün tartıldım 69,5 tum şimdi 69 . Çok sevindim ve benim gibi hergün okuyanlara bir haber vereyim dedim . Ben bunu yapıcam ve hergün size deneyimlrimi yazacağım işe yararsa ne ala yaramazsa bu başlıkta silinir gider . Diyet yapan herkese başarılar ve kolay gelsin.

Yapılışı : 3 öğün yemeklerden yarım saat önce zencefil 1 çay kaşığı tarçın 1 çay kaşığı zerdeçel 1 çay kaşığı 2 yemek kaşığı yoğurt karıştırıp yiyorum .

yarın görüşürüz:))))))

Başlığa tıklayıp okuyan arkadaşlar ben bu kürü tam bir hafta yaptım başta iyi gidiyor gibiydi ama toplamda ancak 900 gr. verdim . Ancak şöyle yardımcı olayım bu hafta çok kaçırdım tatlı. Ben 1 hafta daha devam edicem aynı zamanda zencefil kansere karşı koruyucuymuş çünkü .Öyle haftada 3,5 kilo yani günde 500 gr. verdirmiyor ancak 1 kere verebildim hafta sonu kaçamakları beni mahvetti . Yapacak arkadaşlara başarılar . Gene hergün verdiğim gr. ları yazacağım. haftaya görüşürüz.

Merhaba. Bende deneyimlerimi yazmak istedim fikir olsun diye.
Ben kuru 3 ogun yapıyorum. 2 yk yogurt+birer çay kaşığı zencefil zerdecal ve tarcin. Tepeleme de değil silme de.
1.gün 500 gr gitti. 78.50 den 78 e düştüm dün.
Bugün 2.günüm. gün gün yazarım gelişimi. Hedef kilom 70.
1 yumurta.kahvaltilik.öğle 1 sb sut ile lifalif tahıl gevreği.5 top dondurma. 2 muz.akşam 2 poğaça. 1 dilim Mozaik pasta.1 kurabiye. 2 kase mercimekli salata. 3 top dondurma.1 kase meyve salatası.bunlar da dün yediklerim. Yani kismadim hele akşam yediklerim inanilmazdi.
Bugün biraz daha dikkat etmeye çalışacağım.2.5 aydır diyet yapıyorum. 5.5 kg verdim. Sıkıldım motivem düştü onu bunu hesaplamaktan.dün biraz bosverci oldu.
Neyse yarın sabah gorusuruz :)

X