Güneş Kremleri güneş alerjisi

Güneş kremleri, bronzlaşma

vaveyla_a

kaktüs
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2009
6.066
118
Kızlar en etkili koruyucu bir güneş kremi araştırmasındayım. Güneş çıktığında havalar ısındığında kabusum oluyor. Cildim önce kırmızı sonra yara oluyor gözlerim yüzüm açıkta kalan tüm yerlerim kaşınıyor:KK43: 20 li yaşlarda başladı bu alerji epeydir de çekiyorum bu durumu. açık tenli de değilim buğday tenliyim bu sonradan olma güneş alerjisi beni strese sokuyor :KK43:
garnier, arko sebamed kullandım. kaç faktör ne kullancam bilmedim rasgele canım yanmasın diye alıyorum birşey kullanıyorum çok da etkili olmuyor. Aynı durumda olan anlayan varsa bana bir yardımcı olun lütfeeen :KK43: Bu yanma kaşınma sonrası ne kullanıyorsunuz onu söyleyiverin

gecmis olsun. günes alerjisi olan arkadaslarim var, sana günes kremi öneremem ama
kalsiyum günes alerjisinin belirtisini hayli azaltiyor.
arkadaslarim suda cözülen kalsiyum tabletler kullaniyordu hergün, belirtileri baya yok oluyordu.

gecmis olsun. günes alerjisi olan arkadaslarim var, sana günes kremi öneremem ama
kalsiyum günes alerjisinin belirtisini hayli azaltiyor.
arkadaslarim suda cözülen kalsiyum tabletler kullaniyordu hergün, belirtileri baya yok oluyordu.

teşekkür ederim cevap için. Ben çok fazla kalsiyum tüketiyorum denilebilir :KK30: sabah kahvaltıda bir kalıp peynir, günde 3-4 bardak süt gibi :KK37: ben de işe yaramıyor anlaşılan. yada fazla tükettiğim için ters tepiyor :)
neyse ki 2 gündür bol kar var güneş göremiyoruz :KK51:

teşekkür ederim cevap için. Ben çok fazla kalsiyum tüketiyorum denilebilir :KK30: sabah kahvaltıda bir kalıp peynir, günde 3-4 bardak süt gibi :KK37: ben de işe yaramıyor anlaşılan. yada fazla tükettiğim için ters tepiyor :)
neyse ki 2 gündür bol kar var güneş göremiyoruz :KK51:

yüksek dozda aliyordu arkadasim kalsiyumu ( 1,5 gram) bunu gidadan alabilecegini zannetmiyorum
ayrica sütten alinan kalsiyumun vucut icin degerlendirmesinin güc oldugunu okumustum
bence bi doktoruna danis, isine yarayabilir. Internettende arastirabilirsin :KK34:

yüksek dozda aliyordu arkadasim kalsiyumu ( 1,5 gram) bunu gidadan alabilecegini zannetmiyorum
ayrica sütten alinan kalsiyumun vucut icin degerlendirmesinin güc oldugunu okumustum
bence bi doktoruna danis, isine yarayabilir. Internettende arastirabilirsin :KK34:

ekstra olarak alınması gerekiyorsa farklı olabilir tabi. ben bir araştırayım sağol :KK34:

Yaz kis gunes kremi kullan. Lancaster tavsiye ederim. Biraz pahalidir ama iyi korur. 50 faktor kullanirsan problemsiz bir yaz gecirirsin. Ama yinede kasintin olursa doktora gitmeni tavsiye ederim. Alerji ignesi yapiyorlar son care.

X