Güneş Kremleri Güneş kremi alacağım kararsız kaldım yardım eder misiniz?

Güneş kremleri, bronzlaşma

kita

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2010
355
5
Arkadaşlar yüzüm çok olmasa da yağlı ve sivilcelerim var zoretanin ilacı kullanıyorum. Güneşten korunmak için cildime uygun hangi markaları önerirsiniz?
Eczanede sadece Sebamed varmış bu iyi gelir mi alayım mı?

Bir de bronzlaşmak istemiyorum solante diyor çoğu kişi napsam bilemedim şimdi

bonzlaşmak istemiyorsan faktörü yüksek güneş kremi kullan yüzüne. ben vichy yada organicare baby var.organicare tabi öncelikli tercihim. bir ed benim güzel bir fondotenim var anti aging özellikli bronzlaştırmıyor böyle pürüzlü görünümü azaltıyor ama biraz normalden pahalıydı. ama bu sıcakalrda çekilmez fondoten.

bonzlaşmak istemiyorsan faktörü yüksek güneş kremi kullan yüzüne. ben vichy yada organicare baby var.organicare tabi öncelikli tercihim. bir ed benim güzel bir fondotenim var anti aging özellikli bronzlaştırmıyor böyle pürüzlü görünümü azaltıyor ama biraz normalden pahalıydı. ama bu sıcakalrda çekilmez fondoten.

Evet zaten benim de 4-5 ay fondoten pudra falan kullanmam yasak ilaç tedavisi görüyorum yüzümdeki sivilceler için, yüzümü yağlandırmayan güneşten koruyan iyi bir güneş kremi arıyorum ama kararsız kaldım bi sürü marka var

Bende sivilce tedavisi görüyorum. Aşırı yağlı bir cildim var. Sebamedi hiç bir şekilde önermiyorum resmen yağlı ciltleri kusturuyor. La roche kullanıyorum renkli olandan. çok memnunum yağlanma yok denecek kadar az. Diğerleriyle kıyaslanamaz bile. Hem de yüzünde kötü bir beyazlık bırakmıyor. Tatlı bir renk veriyor. Çabuk bitmiyor 3 ay olacak hala kullanıyorum. Fiyatı 50 küsürlü bir şeydi.

la roche ben de bir süre kullandım ama benim cildim hassas olduğu için mi bilmiyorum mahvetti üstüne yanma hissi yaşadım. bence bebekler için uygun birşey kullanman yerinde olur. onların ciltleri daha hassas.

Hala kararsızım maalesef :KK43: hangi marka alsam

kesinlikle babe kullanmalısın bana doktor tavsiye etmişti
bronzlaşma da olmuyo ayrıca 3 aydır kullanıyorum..

Konu içeriği nedeniyle "Güneş kremleri, bronzlaşma" başlığına taşındı.

bir dermatolog bana babe de formaldehit salıcılar olduğunu söylemişti......yaklaşmamak gerek

Arkadaşlar yüzüm çok olmasa da yağlı ve sivilcelerim var zoretanin ilacı kullanıyorum. Güneşten korunmak için cildime uygun hangi markaları önerirsiniz?
Eczanede sadece Sebamed varmış bu iyi gelir mi alayım mı?

slm , bende beyaz tenliym ve sivilceli bi yüzüm var malsef ,daha geçen gün eczanelerde araştırdım ,dermozing diye bi marka var hem yağlandırmıyor cildi hem de iz bırakmıyor hassas ciltler için aynı zamanda ben memnun kaldım şimdilik fiyatı da uygun 40 tl umarım faydalı olur sana da ..):KK49:

slm , bende beyaz tenliym ve sivilceli bi yüzüm var malsef ,daha geçen gün eczanelerde araştırdım ,dermozing diye bi marka var hem yağlandırmıyor cildi hem de iz bırakmıyor hassas ciltler için aynı zamanda ben memnun kaldım şimdilik fiyatı da uygun 40 tl umarım faydalı olur sana da ..):KK49:

Canım çok teşekkür ederim ben aldım solante acnes bu da sivilceli yüzler için 79 tl verdim ama 150ml gelecek seneye de yeter yani napayım güneşe de alerjim var zaten kıydım paraya :)

cnm ben sebamed kullanıyorum ve cok memnunum herkese oneririm yuz icin yagsız nemlendirici ozellkleri olnlrda var kısıın bile yuzumuze surmemiz gerkeiyor doktor soylemişti biz goremiyrz gunesi ve hava kapalı gozukyr fakat bulutların arkasnda kalan bi gunes var sonucta batmıyor gunes yoksa gunduz olmazdı ve onun ısınları bulutları gecebiliyr işte o biiz ısıtmayan ama cildimize nufuz eden ısınlar bile zararlı ozellkle beyaz tenliler MUTLAKA yaz kıs butn mevsımler yuzune koruyucu krem uygulamlı

X