Güneş Kremleri Güneş kremi tavsiyeleri

Güneş kremleri, bronzlaşma

guldnkckogluu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2016
31
30
30
Kızlar geçen sene Eda Taşpınar'ın yağını kullanıp hüsrana uğrayan biri olarak (leke ve soyulma) bana güzel bronzlaştırırım güneş kremi önerecek varmı acaba? Kollarımda bir süreden sonra beyaz beyaz lekeler çıkıyor Güneş'ten ama doktora gittiğimde cilt hastalığı falan yok dedi sadece kullandığım krem yaramadığı için bu şekilde olmuş. Benim gibi olan varmı varsa da çözümü Nasıl oldu bana yardımcı olun bu yaz güzel bronzlaşır problemsiz bir yaz olmasını istiyorum ...

Benim senin gibi leke olayım olmadı ama 2 senedir Garnier in 30 faktörlü kahverengi yağını kullanıyorum hem ıstakoz gibi olmuyorum hem de bronzlaşıyorum. Benim cildim çok hassas Clinique kullanmıştım bi Sürü para verip denize girip çıkınca topak topak oluyordu sürdüğüm krem. Sen daha önce hangilerini kullandın?

Benim senin gibi leke olayım olmadı ama 2 senedir Garnier in 30 faktörlü kahverengi yağını kullanıyorum hem ıstakoz gibi olmuyorum hem de bronzlaşıyorum. Benim cildim çok hassas Clinique kullanmıştım bi Sürü para verip denize girip çıkınca topak topak oluyordu sürdüğüm krem. Sen daha önce hangilerini kullandın?

Valla kuzum ben garnierin solarie diye bir kremi var ondan kullanmıştım oda bana gecen sene kadar çok problem yaratmamıştı ama yine de ufak ufak deri soyulmaları yaşamıştım ama onlar 0 faktör olduğu için cildime yaramıyor mu diye düşünmüyor da değilim bazen faktörlü krem kullandığım Zaman leke olmaz mı hiç denemedim bu Zamana kadar çünkü kış aylarında solaryumdan dolayı tenim hep yanık olduğu için Güneş'e ilk çıktığım günden itibaren korumasız güneş yağını tercih ediyorum yanlış orda mı acaba ?

merhaba bronzlaşmayı normalde hiç sevmem ama babamın sayesinde yanlışlıkla bronzlaştım. :KK43: koruyucu diye bronzlaştırıcı kullandırdı bana sağolsun. Niveanın bronzlaştırıcı spreyi var deodorant şişesi gibi. 1 hafta içinde bi kaç ton bronzlaştırıyor. bende soyulma falan olmadı. Güneşte çok durmadım sürekli şapka kullandım ona rağmen karardım yani. incelemek istersen ürün resmi aşağıda. :)
Nivea-Sun-Protect-Refresh-SPF-30_2869_1.jpg

merhaba bronzlaşmayı normalde hiç sevmem ama babamın sayesinde yanlışlıkla bronzlaştım. :KK43: koruyucu diye bronzlaştırıcı kullandırdı bana sağolsun. Niveanın bronzlaştırıcı spreyi var deodorant şişesi gibi. 1 hafta içinde bi kaç ton bronzlaştırıyor. bende soyulma falan olmadı. Güneşte çok durmadım sürekli şapka kullandım ona rağmen karardım yani. incelemek istersen ürün resmi aşağıda. :)
Nivea-Sun-Protect-Refresh-SPF-30_2869_1.jpg

güneşte kalsam leke yapar mı ?

X