Günlerim vVerimli geçsin istiyorum

Kahvalti yapildi
Bulasiklar dizildi
Mutfak toplandi
Duş alindi
Makinaya camasirlar atildi
Ev toplandi
Paspaslar cirpildi
Carsaf yastik cirpildi yatak duzenlendi
Ev toplandi supurmeye hazir hale getirildi
1 muz yendi

Evi süpürdüm, toz aldim ✔
Tüm halıları kaldırdım ✔
Kızımın odasını oyuncaklarını düzenledim topladım kaldırdım.✔

Şuan iş geldiği için bilgisayar başına oturmam lazim, isim bittikten sonra yapacaklarım

Bul. Mak. Boşaltmak
Hızlıca paspas yapmak
Yatak odasını ve kuruyan çamaşırları toplamak
Ve yorulmazsam camlarım kardan dolayı cok kirli üstten tozunu ve kirini almak

Yemek dünden yapmıştım bugun sadece pilav ve cacık yapacagim için mutfakla isim pek kalmadi.

Herkes birseyler yaptıkça motive de oluyoruz

ben kardan 1 hafta once silmistim kara bahtim kor talihim :/

Güzel bir başlangıç. Dün süpüremedin bakalım bugün olacak mı
Merhaba amin. O hissislik ben de hep var geçici olduğuna şükret geçmiş olsun ya üzüldüm.
Ben de katilmak istiyorum ama usengeclikten degil kizlar ne yaptim gormek istiyorum belki bazen aksattigim islerim oluyo onlari da yaparim bu sayede henuz yeni kahvaltimi yapiyorum bugun temizlik gunum
Hoş geldin, inş temizlik olur ama bence yapacak birine benziyorsun :)
Haha sizde mi? Etamin neydi acaba biliyordum sanki?
Kahvalti yapildi
Bulasiklar dizildi
Mutfak toplandi
Duş alindi
Makinaya camasirlar atildi
Ev toplandi
Paspaslar cirpildi
Carsaf yastik cirpildi yatak duzenlendi
Ev toplandi supurmeye hazir hale getirildi
1 muz yendi
Oh
Aynen motive oluyor insan ve hatırlıyor. Süpürme işi de olmuş ayıptır sorması ana yemek ne acaba merak ettim. Gerçi ayıp diil yaa günümüzde nolcak, lafın gelişi öyle dedim
ben kardan 1 hafta once silmistim kara bahtim kor talihim :/

Evi supurdum sildim işlerim vardi disari cikmak zorundaydim yarin ya da gelince devam edicem artik
Harika

Su sadece 500 lük bitirdim
başka yararlı bişey yok mu yaa
Suyu toparlamalıyım
Hastane randevusu aldım İstediğim kişiden olamadı ihmâlkarlıktan. İnş bu sefer hastaneden çıkışımı izleyen 1 hafta içinde alacağım
Verdiğim iki sipariş geldi, biri siyah sırt çantası diğeri çamaşır birkaç külot

Ben de ya icme ozurluyum ya yazin iciyorum kisin icemiyorum 7 aylik evli olcam bu ayin sonunda ben de cocuk dusunuyorum 2 aydir simdilik bana kolay ama o zaman naparim bilmiyorum bazen benim de oturdugum yerden kalkasim gelmiyo

Lavabo yikamayi unuttum benim banyo havalandirmali oldugundan salondan cam acip ceyran gerekiyo yoksa camasirsuyu kokusu cikmiyo o yuzden lavabo yarina kaldi

bulasik mak. sirkeli suyla yikamistim kurmamis kuruyunca bosaltirim

camasir pantolon işi tamam. ustune bir de fazla ilaclari saglik ocagina biraktim. fazla bi ortuyu de muhtarliga

biraz gitar çalıştım biraz nefes egz. yaptim. simdi de corbaa

Ben de ya icme ozurluyum ya yazin iciyorum kisin icemiyorum 7 aylik evli olcam bu ayin sonunda ben de cocuk dusunuyorum 2 aydir simdilik bana kolay ama o zaman naparim bilmiyorum bazen benim de oturdugum yerden kalkasim gelmiyo
Daha çok yeni evlilik ; hayırlı olsun. Yaşın 28 sanırım. 2 sene içinde bile olsa iyi, yani geç oluyor diye düşünme. Ben 33 de anne oldum . İnşallah en kısa zamanda sağlıkla hayırla gelsin
Biraz az sanki bugün

Cam hic silmedim daha bi mutfak dolaplarini tuvaleti banyoyu yapiyorum
7ayda hic silmedin mi

Ben de gecensene mart, agustos bi de evvelsi hafta yani 11 ayda 3 kere silmişim ama ilkinde tasinma temizligiydi diger camlari aile üyeleri silmişti ehe ihi. bunyeme bu temizlikagir gelmisti eve dönmüştümkendimi korona oldum sanip megerse temizlik gazisiolmusum

Hic silmedim ya o kadar cok cam var ki evde ve tavana kadar cok yuksek eşim tirsiyo yapma diyo

Hic silmedim ya o kadar cok cam var ki evde ve tavana kadar cok yuksek eşim tirsiyo yapma diyo
Ben önrümde 2 den fazla sildiğimi hatırlamıyorum. Zaten çoğu kişi senede bir siliyordur. Çok dikkatli ol ya . Küçükken annem silerken, kafaya takmaktan, korkmaktan (uyumak zorundaydım da) karabasan görmüştüm hiç unutmam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…