Günlük bakım

olalaya

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2015
1.526
1.310
Merhaba arkadaşlar yaptığım doğru mu yasak mı bilmiyorum bi şansımı denemek istedim buraya hergün yapmam gereknleri yazıp hem kendimi gaza getirmek hem de benimle aynı düşüncede olan arkadaşları bulup birlik sağlamak istedim çünkü malum birlikten kuvvet doğar

Hem madden hem manen kendimi geliştirmek adına yapacaklarimi hem de evin için yapacaklarimi yazicam

Bu arada sizler de bana yazdığım konularla ilgili bildiginiz ipuclari ve tavsiyeler verirseniz çok sevinirim

Bugün kalktığımda bulaşık ve camasir makinelerini çalıştırdım evimi süpürdüm güzel bir kahvaltı cektim (bi yedim bi yedim sormayin) az önce saçıma zeytinyağı corekotu yağını karıştırıp maske olarak uyguladim

Şimdi daha inç topladığım çamaşırları katlayıp yerlestircem bulasik makinesindeki temizleri yerleştirip bulasiklari dizcem

Bugün epilasyon günüm onu yapmam lazım

Bir de acilen ne yemek yapayım onu kararlamam lazim

merhaba canım.kolay gelsin ilk ben yazayım.zaten kim sayfa açsa ilk ben yazıyorum genelde .yardımcı olmak için :)
sabah kahvaltı her zaman ki gibi
bulaşık yıkadım,
ortalığı hafiften topladım
cuma nedeni ile çok iş yapmam
saçıma maske yaptım
cildime birazdan
yemeği günlük ve taze olsun diye akşama doğru yapacağım.
size önerim ağda gününüzü değiştirin bu gün olmaz. bu gün ay aslan burcunda alırsanız daha fazla çıkar(31 mart 2 nisan tarihleri arasında yapılır.detaylar verdiğim yerlerde daha ayrıntılı )hatta sitemizde de bu konu var. buradan takip için site içi aramaya dolunay epilasyonu yazın çıkar.sağ olsun 2 arkadaşımız yazıyor.dışarıdan da takip edebilirsiniz google kozmik bakım yazın çıkar.bu da benden bilgi olsun.sizinde cilt vücut vs ile ilgili yaptıklarınız varsa paylaşınız.kolay gelsin.

merhaba canım.kolay gelsin ilk ben yazayım.zaten kim sayfa açsa ilk ben yazıyorum genelde .yardımcı olmak için :)
sabah kahvaltı her zaman ki gibi
bulaşık yıkadım,
ortalığı hafiften topladım
cuma nedeni ile çok iş yapmam
saçıma maske yaptım
cildime birazdan
yemeği günlük ve taze olsun diye akşama doğru yapacağım.
size önerim ağda gününüzü değiştirin bu gün olmaz. bu gün ay aslan burcunda alırsanız daha fazla çıkar(31 mart 2 nisan tarihleri arasında yapılır.detaylar verdiğim yerlerde daha ayrıntılı )hatta sitemizde de bu konu var. buradan takip için site içi aramaya dolunay epilasyonu yazın çıkar.sağ olsun 2 arkadaşımız yazıyor.dışarıdan da takip edebilirsiniz google kozmik bakım yazın çıkar.bu da benden bilgi olsun.sizinde cilt vücut vs ile ilgili yaptıklarınız varsa paylaşınız.kolay gelsin.

Teşekkür ederim canım keşke mesajını daha once okusaydim yarisindan fazlasini bitirmistim epilasyonun bu durum bir sonraki çıkma için mi geçerli yoksa tüyleri genel bi artış mi oluyo

Teşekkür ederim canım keşke mesajını daha once okusaydim yarisindan fazlasini bitirmistim epilasyonun bu durum bir sonraki çıkma için mi geçerli yoksa tüyleri genel bi artış mi oluyo
Canım yeni gördüm nereden bileyim.önemli değil bir sonrakini uygulayınız.hayır daha çabuk uzama açısından.dediğim yerleri takip ediniz.

rica ederim sizinde varsa güzellik ile ilgili bilgiler vs.bana yazın :)

Hemen hepsi pat diye aklıma gelmiyo da gelenleri yazayim

Gece yatmadan iki saat önce göz çevreme nar cekirdgi yagi sürüyorum morluklar ve kaz ayakları için

Haftada iki veya üç defa yatmadan once yüzümü kabak lifiyle keseliyorum

Iki üç günde bir yüzümü yikadiktan sonra nemliyken tuzla ovuyorum hem peeling etkisi yapiyo ölü derileri temizliyo hem sivilce oluşumuna engel oluyo

Aklıma geldikçe yazarım daha

Hemen hepsi pat diye aklıma gelmiyo da gelenleri yazayim

Gece yatmadan iki saat önce göz çevreme nar cekirdgi yagi sürüyorum morluklar ve kaz ayakları için

Haftada iki veya üç defa yatmadan once yüzümü kabak lifiyle keseliyorum

Iki üç günde bir yüzümü yikadiktan sonra nemliyken tuzla ovuyorum hem peeling etkisi yapiyo ölü derileri temizliyo hem sivilce oluşumuna engel oluyo

Aklıma geldikçe yazarım daha
Sağ olunuz acelemiz yok sırayla yazarız hep beraber :)

ben en son buluşum olan keçi sütü sabunu kullanıyorum.ama iyisinden.sabah akşam yüzümü yıkıyorum.zaten açtığım sayfada yazdım :)

ben en son buluşum olan keçi sütü sabunu kullanıyorum.ama iyisinden.sabah akşam yüzümü yıkıyorum.zaten açtığım sayfada yazdım :)

Ne zamandır kullaniyosun canım nasıl etkilerini gördün ben de şöyle güzel güvenilir bi sabun arıyorum daha çocukken ergenligime seneler varken lux sabun tutturmustum bi ara uzun seneler kullanmistim lux sabun ve arapkizi ergenligim sıfır sivilceyle gecti sadece özel gunlerimde vücut reaksiyonu olarak bir bilemedin iki tane çıkardı sonra gel zaman git zaman benim ergenligimin bitmesinin üzerinden uzun zaman geçti bi başladı sivilceler hala uğraşıyorum eskisi gibi degil ama bitmis de degil

Ne zamandır kullaniyosun canım nasıl etkilerini gördün ben de şöyle güzel güvenilir bi sabun arıyorum daha çocukken ergenligime seneler varken lux sabun tutturmustum bi ara uzun seneler kullanmistim lux sabun ve arapkizi ergenligim sıfır sivilceyle gecti sadece özel gunlerimde vücut reaksiyonu olarak bir bilemedin iki tane çıkardı sonra gel zaman git zaman benim ergenligimin bitmesinin üzerinden uzun zaman geçti bi başladı sivilceler hala uğraşıyorum eskisi gibi degil ama bitmis de degil
Canım daha yeni ama çok etkili diye düşünüyorum.Ben lekelerle uğraşıyorum.sivilce için de beslenmenize çok dikkat ediniz.yoksa geçmek bilmez.siz arap kızını nasıl kullandınız ben aldım ama çok kullanamadım.hiç memnunum diyen olmadı.ben de acaba boşa mı dedim bıraktım.

Canım daha yeni ama çok etkili diye düşünüyorum.Ben lekelerle uğraşıyorum.sivilce için de beslenmenize çok dikkat ediniz.yoksa geçmek bilmez.siz arap kızını nasıl kullandınız ben aldım ama çok kullanamadım.hiç memnunum diyen olmadı.ben de acaba boşa mı dedim bıraktım.

Genç kizliga gecerken senelerce kullandım ya vücudum sivilceye musait değildi daha gelismemisti heralde ki hic sivilcem olmamıştı o zamanlar güneşe karşı koruyucu olarak da kullaniliyo fakat bende bu sivilce problemi olmaya başlayınca kullandım kullanmaz olaydim ne çok arttırdı ya yapısını bozdular yada gerçekten faydasız

Evet bugün neler yapıyorum başlıyorum yazmaya

Dün akşam yikadigim çamaşırları bugün astım kuruyanlari aldim katlayop yerleştirdim ardından bir makine camasir daha yikadim onlar da bitti şimdi onları asicam ardından bir makine camasir daha

Bugün iş yok evdeyim keyif yapayım derken onu ara bunla konuş falan filan kahvaltı kaldı bu saate kahvaltı yeni bitti şimdi bulasiklarimi makineye koyup onu da calistircam

Kuru fasulyemi dünden suya koydum şimdi kaynatip kötü suyunu suzdum soguyunca buzliga aricam ki kolaylık olsun diğer kuru bakliyatlarim bitti onları alıp onlara da aynı işlemi uygulucam

Sonrasında süpürge

Evim için olanlar bitti sıra kendime geldi

Göz çevreme nar çekirdeği yagi surucem

Kirpiklerime ve dudaklarima beyaz vazelin

Tırnak bakimi

Saçıma da bakim spreyi

Şimdilik aklıma gelenler bunlar

Evim için olanlar bitti sıra kendime geldi

Göz çevreme nar çekirdeği yagi surucem

Kirpiklerime ve dudaklarima beyaz vazelin

Tırnak bakimi

Saçıma da bakim spreyi

Şimdilik aklıma gelenler bunlar
canım şimdi ben yazayım.
her zamanki erken kalktım.kahvaltı vs.
yüzüme maske yaptım.öğlende yıkadım.çok beklettim.neyse.dün saçıma yaptım ama maske rengini biraz değiştirdi sarı saçım hafif turuncu oldu .bakalım ne olacak.
yemek için hazırlıklara sabahtan başladım.bazılarını yaptım.bazıları akşama.
saçımı tekrar yıkayacağım çok sert oldu.
nar çekirdeğini gündüz de mi sürüyorsunuz.yağlar gündüz sürülmez denir.
bu arada bana çevrenizde selüliti geçen (çok etkili kremle ama)biri varsa yazar mısınız.ama gerçek kullanıcı olursa çok iyi .bana face biri yazıp duruyor kadıncağıza çok acıyorum.spor yapamıyor.psikolojisi bozulmuş.sayfama da yazdım ama kimse yazmadı.ben de var ama çok az.spora başlayacağım ama olmadı.her neyse aklınızda olsun.araştırın ben de araştırıyorum.bakalım inşALLAH buluruz.herkese yardımı çok seviyorum.ama kimse böyle değil...

canım şimdi ben yazayım.
her zamanki erken kalktım.kahvaltı vs.
yüzüme maske yaptım.öğlende yıkadım.çok beklettim.neyse.dün saçıma yaptım ama maske rengini biraz değiştirdi sarı saçım hafif turuncu oldu .bakalım ne olacak.
yemek için hazırlıklara sabahtan başladım.bazılarını yaptım.bazıları akşama.
saçımı tekrar yıkayacağım çok sert oldu.
nar çekirdeğini gündüz de mi sürüyorsunuz.yağlar gündüz sürülmez denir.
bu arada bana çevrenizde selüliti geçen (çok etkili kremle ama)biri varsa yazar mısınız.ama gerçek kullanıcı olursa çok iyi .bana face biri yazıp duruyor kadıncağıza çok acıyorum.spor yapamıyor.psikolojisi bozulmuş.sayfama da yazdım ama kimse yazmadı.ben de var ama çok az.spora başlayacağım ama olmadı.her neyse aklınızda olsun.araştırın ben de araştırıyorum.bakalım inşALLAH buluruz.herkese yardımı çok seviyorum.ama kimse böyle değil...

Selülit kremini arastirayim bi canim
Yağ sürme meselesine gelince gündüz eğer dışarı cikmicaksam sürüyorum

Saçına ne maskesi yaptin

Selülit kremini arastirayim bi canim
Yağ sürme meselesine gelince gündüz eğer dışarı cikmicaksam sürüyorum

Saçına ne maskesi yaptin
Canım arı poleni yaptım ama ağır geldi.rengi kızıl oldu .evet lütfen araştırınız çevreye sorunuz.ama kesin olsun.ben yaklaşık 25 gündür arıyorum.ama kimse söylemiyor.ya kızıyorum ama .ben her bildiğimi paylaşıyorum...

Canım arı poleni yaptım ama ağır geldi.rengi kızıl oldu .evet lütfen araştırınız çevreye sorunuz.ama kesin olsun.ben yaklaşık 25 gündür arıyorum.ama kimse söylemiyor.ya kızıyorum ama .ben her bildiğimi paylaşıyorum...

Ben de paylasirim hep beraber guzelleselim :KK30::KK30::KK30:

Ari poleni maskesini ne amaçla ve nasil yapiyosun canım ben de uzun soluklu kullanabileceği bi sac maskesi arıyorum

Ben de paylasirim hep beraber guzelleselim :KK30::KK30::KK30:

Ari poleni maskesini ne amaçla ve nasil yapiyosun canım ben de uzun soluklu kullanabileceği bi sac maskesi arıyorum
Canım bu devamlı değil ama 2 haftada bir belki olabilir.bana göre ağır oldu.saç bakımı amaçlı.yapıyorum.hem uzasın hem gürleşsin diye...

X