Günlük bakım

Teşekkür ederim canım yazdıklarını okumaya başladım benim de bildiklerimi paylasicam ins

Sen genel olarak sampuanindan memnun musun
Canım inanın bilemiyorum çünkü içine koyduklarım o kadar çok ki.şampuanla mı içindekilerle mi anlayamadım ama memnunum :)

uzun zaman oldu her açıdan çok yoğun geçiyo günlerim iyi ve kötü

aslında çok şey yaptım ama hangisini anlatayım bilemiyorum

şunu anlatmak istiyorum kendimi bildim bileli saçlarım kalın telliydi

bi sebepten dolayı kuaförümü değiştirmek zorunda kalmıştım
yeni kuaförüm dedi ki saçın ince telli
ben şoookkkkk

saç demişken saç bakımımdan bahsedeyim geçenlerde yaptığım

susam badem fındık ceviz çam terebentin defne ve argan yağlarını karıştırdım maske olarak uyguladım bir saate yakın tuttum (normalde daha fazla tutarım ama o gün kuaföre yetişmeliydim) restorex şampuanla yıkayıp dove saç kremini kullandım

bu yağları yeni keşfettim şimdilik iyi gidiyo

saçım ince telliymiş ya ama kabarıyo nasıl baş ederim bilen varsa eğer...

kuaförüm briyantin tarzı ürünler kullanabilirsin dedi ama ben saçıma kimyasal kullanmak istemiyorum ablam zeytinyağı veya çörekotu yağı kullan dedi

saçım ince telliymiş ya ama kabarıyo nasıl baş ederim bilen varsa eğer...

kuaförüm briyantin tarzı ürünler kullanabilirsin dedi ama ben saçıma kimyasal kullanmak istemiyorum ablam zeytinyağı veya çörekotu yağı kullan dedi
Canım kolay gelsin.evet yoktunuz merak ettim yani.hindistan cevizi yağı da olabilir.kabarma önleyici ürünler var.hatta aktara da sorun daha iyi bilgi verir...

Canım kolay gelsin.evet yoktunuz merak ettim yani.hindistan cevizi yağı da olabilir.kabarma önleyici ürünler var.hatta aktara da sorun daha iyi bilgi verir...

Burlarda da yeniyim hiç aktr görmedim cevremdekilere soruyorum yok diyolar ne kadr enterasan biyer dimi ama aklımda bulunsun bulursam alırım tatlım ilgin için teşekkürler

Dün aksam dus alırken bacaklarima ponza yaşı uyguladim
Bugun de epilasyonumu yaptim
Bacaklarima limon tuz uygulamam lazım ama dedim ya canım bisy yapmak istemiyo
Suan kendime bakıyorum ama
Kola çekirdek ikilisi
Birazdan kalkicam
Evde yapmam gereken bikac küçük is var onlardan sonra epilasyon bölgeleri bakimi
Ve azıcık makyaaajjjjj

Dün aksam dus alırken bacaklarima ponza yaşı uyguladim
Bugun de epilasyonumu yaptim
Bacaklarima limon tuz uygulamam lazım ama dedim ya canım bisy yapmak istemiyo
Suan kendime bakıyorum ama
Kola çekirdek ikilisi
Birazdan kalkicam
Evde yapmam gereken bikac küçük is var onlardan sonra epilasyon bölgeleri bakimi
Ve azıcık makyaaajjjjj
Canım sakın ama cola çekirdek vs.olmaz.güzelleşmeye çalışırken bunlar hem mideye hem cilde zarar.evet sıkıntıdan biliyorum ama değmez onu da söyleyeyim...

Çünkü en ufak bir puruzde insana düşman muamelesi yapıp azına geleni sayiyolar insan oğlu çok nankor
sayfanın amacı değişmese neler yazarım neler.ama maalesef öyle canım.sömürmek istiyor herkes kadın ya da erkek.nerede sessiz biri var oraya herkes hücum ve acısını çıkartıp rahat ediyorlar.olan bizlere oluyor.hayatımda kavga edemedim.küfür asla etmedim.ama gel gör ki bundan bile rahatsız oluyorlar.alışmışlar sanırım saç saça baş başa :)

sayfanın amacı değişmese neler yazarım neler.ama maalesef öyle canım.sömürmek istiyor herkes kadın ya da erkek.nerede sessiz biri var oraya herkes hücum ve acısını çıkartıp rahat ediyorlar.olan bizlere oluyor.hayatımda kavga edemedim.küfür asla etmedim.ama gel gör ki bundan bile rahatsız oluyorlar.alışmışlar sanırım saç saça baş başa :)

Anlatsana biraz

X