Günlük bakım

Yarından itibaren bayram temizliği başta olmak üzere normal ev temizliğim bayrama özel ve günlük bakımım ve ruh bakımım hakkında bilgiler veriyor olacağım izlemede kalın

Yeni güne merhaba. Gece sahura kalkamamanın verdiği yorgunlukla güne başlıyorum. Ama tembelliği bi kenara bırakmak istediğim için bu bana engel değil. Birazdan yüzüme maske uygulayıp onun suresini beklerken ev işlerine bakıcam. Detaylar birazdan

Bu konuyu tesadüfen gördüm ve çok sevindim, tüm günlerimi çöp olarak geçirdiğim için çok ihtiyacım vardı
Dün tüm gün temizlik yaptığım için bugün pırıl pırıldı evim,
geç kalktım,
balıkları besleyip akvaryumu temizledim,
kahvaltı yaptım,
bulaşıkları ve çamaşırları halletim,
bahçemdeki kediler için yemek hazırladım,
telefonda arkadaşlarımla lak lak yaptım,
tam duşa girecektim komşum geldi suları birkaç saat kullanmasanız olur mu diye boru tamir ediyorlarmış
buraya biraz bakınıp ders çalışıcam,
sonrasında duş, manikür, pedikür
iyi akşamlar:)))

Bu aralar yeni bakım geliştirdim
Sabah kalktığımda soğuk gül suyu sıkıyorum yüzüme
İkindi vakti tonikle siliyorum.
Akşam yatarken doğal sabunumla yıkıyorum
Benim sanırım cildim tere karşı reaksiyon gösteriyor o yüzden yaz aylarında temizlemeyi arttırıyorum
İki gün önce saçlarıma kına yaktım tabii içine koyduğum bir durur malzemeyle bakım maskesi ihtiyacını aradan çıkardım
Birazdan kaşlarımın rengini açıcam

Ve asıl bomba dun diyete başladım
Bugün yediklerim
Bir dilim ekmek iki küçük dilim peynir menemen maydanoz iki bardak çay

Ara öğün on tane kadar kuru üzüm

Öğle yemeğinde teyzemde olduğum için börek mantı ve kek yedim ama akşam yemeği yemicem ve oylelikle dengelicem

Ablam ve küçük yeğenim şu an bizde olduğu için gunlerim çok hareketli geçiyo o yüzden extra spor yapamıyorum ama zaten yerimde duramıyorum mutlaka bi iş çıkıyo. Toplu taşıma da kullanmam

Şimdilik 1.5 litre su içtim ama yatana kadar iki litre rahat olur

Bu sabah kahvaltıda yediklerim
Yarım dilim mısır ekmeği domates salatalık bir tatlı kaşığı kayısı reçeli bir büyük bardak çay
Birazdan on tane kadar kuru üzüm ve bir tane kuru erik yiyeceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…