Günlük Temizlikçi Kadın Çalıştıranlar Paylaşalım Mı ?

Kağıthane'de oturuyorum.,31 yaşındayım.Özenli,temiz çalışırım,günlük temizlik işi arıyorum.Özelden bana mesaj atabilirsiniz

Arkadaşlar 2+1 evim için temizliğe yardımcı bayana ihtiyacım var. 1,5 yıllık evliyim ve çalışıyorum düzenli her ay 1 kere olmak üzere; Camlar silinecek (2 salon, 1 y.odası, 1 oturma odası, 1 balkon camı zaten camlarım çok pratik sadece balkon camım biraz zor.) Yerler süpürülüp, silinecek.Toz alınacak,Tay Tüyü köşeli Koltuk silinecek , Mutfak dolapları ve buzdolabı temizlenecek.,Banyo WC temizlenecek

Yapılacak işler bunlar. Avrupa Yakası-İstinye-Poligon Mah. çevresinde çalıştığınız güvendiğiniz kişiler varsa tavsiyelere açığım.Özelden Msjda atabilirsiniz..

Kağıthane'de oturuyorum.,31 yaşındayım.Özenli,temiz çalışırım,günlük temizlik işi arıyorum.Özelden bana mesaj atabilirsiniz

Kızlar merhaba,larcivert adlı arkadaş kendisi bana temizliğe gelecekti, temizlikten önce son geceye kadar ısrarla geleceğim demesine rağmen geleceği sabah bana gelmiyorum dedi. Ki kendisine temizlik günü akşamında ev taşıyacağımı belirtmiştim.

3+1 evime her cumrtesi yarım gün gelecek yardımcı arıyorum, makinayla detaylı olmayan ev süpürme, çamaşır katlama, haftada 5-6 tane cıkan gomlek utuleme gibi ihtiyaçlarım war, elinin hızına bağlı olarak 4-5 saat için.. yer ANKARA-EMEK mahallesi

Arkadaşlar 2+1 evim için temizliğe yardımcı bayana ihtiyacım var. 1,5 yıllık evliyim ve çalışıyorum düzenli her ay 1 kere olmak üzere; Camlar silinecek (2 salon, 1 y.odası, 1 oturma odası, 1 balkon camı zaten camlarım çok pratik sadece balkon camım biraz zor.) Yerler süpürülüp, silinecek.Toz alınacak,Tay Tüyü köşeli Koltuk silinecek , Mutfak dolapları ve buzdolabı temizlenecek.,Banyo WC temizlenecek

Yapılacak işler bunlar. Avrupa Yakası-İstinye-Poligon Mah. çevresinde çalıştığınız güvendiğiniz kişiler varsa tavsiyelere açığım.Özelden Msjda atabilirsiniz..

ilan hakkında görüşebilimiyiz referans verebilirim 0539 347 06 21

Mrb arkadaşlar ben günlük ev işine gitmekteyim alibeyköydeyim yardımcı olursanız çok sevinirim isimde başarılıyım benden memnun kalacağınızı biliyorum

Mrb ev işinde başarılıyız bizimle çalışınca gerçek temizliği göreceksiniz ve memnun kalacaksınız

Merhaba arkadaşlar,
Haftanın 3 günü gündelikçi olarak çalışmaktayım. Haftada 2 gün daha gidebileceğim güvenilir aile ev işlerine gündelik iş arıyorum. Temizlik, çamaşır, bulaşık, ütü, yemek pişirme, kapı cam, merdiven silme işlerinizde çalışabilirim. Şişli, Mecidiyeköy, Osmanbey, Levent, Kağıthane, Beşiktaş, Taksim, Sarıyer civarlarında iş arıyorum.

Merhaba, ben Mecidiyeköy'de oturuyorum. Haftada 1 kez yarım gün düzenli gelecek yardımcıya ihtiyacım var. Tel numaranızı yazarsanız sizi ararım. iyi günler...

Merhaba.
Haftanın 5 günü ev işlerine yardimci olacak bayan arıyorum 35.40 yaşları arası olması tercihimdir. Hadımköy yolu üzerinde oturuyorum.

MEB iki kişilik olarak çalışmaktayız temiz titiz hijene önem veririz güven problemi yaşamazsınız bir kere alın memnun kalacaksınız

Mrb ev hnm ları gerçekten temizlikçi almakta güven problemi yaşıyorlar biz arkadaşımda dip köşe her yere giriyoruz iş en fazla 3 saat sürüyo iki kişi olduğumuz için tamgün ücreti alıyoruz bizi deneyin memnun kalacaksınız 05456791891

istanbul halkalı çevresi gündelik temizliğe gidiyorum ilgili güvenilir kişilerden cevap bekliyorum 0539 347 06 21

Ankarada ev temizliğine gidiyorum referans lı temiz titiz biriyim kadınlar kulübünde gittiğim kişi ler var arayan lar 0545 327 53 85 den ulaşabilir

merhabalar ben anakarada ev temizlihine gitmekteyim temizlihe yardim bayan arayanlar bana linkden meaaj yoluyla yada telle ulaşirlarsa mmnun olurum efendim sadece ailelerle calişmaktayim teşekûrler05372733757 birdanda ulaşabilirsiniz

İstanbul esenlerde eşimde ben de öğretmeniz.evimiz 80 m2 2+1 ayda bir cam kapı detaylı temizlik istiyorum haftada bir de yarım gün gibi günlük 3-4 saat ayırıp odalara süpürge vileda toz alımı tuvalet lavabo bir de 4 gömlek ütü istiyorum.evde detay çok az biblo gibi şeyler yok denecek kadar az ve küçük bir eve sahibiz.Aylık uygun bir fiyat söyleyecek güvenilir bir bayan temizlikçi arıyoruz.tel 0543 665 55 41

merhabalar,
üsküdar ünalan mahallesinde oturan, haftanın 5 günü yarım gün, günlük ev temizliği, yemek ve ütü ye yardım edecek bir yardımcı arıyorum.

Merhaba, rumelihisarında oturuyorum ayda 2 kere temizlik için yardımcı olacak prensipli işini iyi yapan birini arıyorum.ulaşmak isteyenler ...

Son düzenleyen: Moderatör:
Îzmirde Temiz Abla'dan,Temizliğiniz Özenle,Îtinayla Yapılır,Büro, Înşaat sonrası kaba temizlik, Cam Halı duvar silimi,Apartman merdivenleri temizliği. Dolu boş ev temizliği yapilir..Taşinma yardımı ev yerleştirme Yapılır, Gündelikçi temin edilir...
Îletişim Tel.0534 499 18 69..

X