Günlük Temizlikçi Kadın Çalıştıranlar Paylaşalım Mı ?

merhaba ben İzmir'de tadilatını yaptırdığım eve oturmadan önce "inşaat sonrası ev temizliği" yaptırmak için Saygın Temizlik adlı firma ile anlaştım. firma yetkilisi Muzaffer beyle telefonda özellikle konuştum işlerini düzgün ve temiz yapmaları konusunda. boya kalıntıları temizliği, sıva temizliği, derz temizliği gibi boş evde inşaattan sonra temizlenmesi için anlaştım. 16.10.2014 te 220 TL ye 2 kişi gönderip bir günde tüm temizliği halledecekleri vaadini verdiler. sabah 9:30 gibi gelmişler. ben ise 15:30 gibi eve geldiğimde "bitirmek üzereyiz" dediler. ancak kontrol ettiğimde hiçbir temizliği yapmadıklarını farkettim. kapılarımı silmek bir yana dursun, jelatinini bile sökmemişlerdi. pimapenlerin bir kısmının etiketlerinin bile sökülmediğini toz içinde olduğunu üzerinde boya kalıntıları olduğunu gittikten sonra farkettim. yeni döşettiğim laminatlarım silinmemiş resmen üzerine bir kova su dökmüş gibi sırılsıklamdı. bunları kurulayın bakın yoksa kabarır dediğimde çalışan iki kadın yüzüme öfleyerek baktılar. dolap içlerinin de silinmesi temizliğin içine dahildi ancak dolabın tüm iç köşe ve kenarları toz içindeydi. tekrar sildirdim bu sefer arkalarından kontrol ettiğimde raflardaki etiketlerini bile sökmemişlerdi. KISACA İZMİR SAYGIN TEMİZLİK firmasından hiç memnun kalmadım. KİMSEYE DE TAVSİYE ETMİYORUM!

istanbul halkalı çevresi gündelik temizliğe gidiyorum ilgili güvenilir kişilerden cevap bekliyorum 0539 347 06 21

Gündelik temizlik yapıyorum 4 yıldır farkı fark edeceksiniz
İrtibat 0541 748 48 05
bende 3 yarım gun gelebılecek ütü çamaşır yemek temizlikte yardımcı olacak bayan arıyorum. yukarı dudullu şerifali taraflarında oturuyorum. çocugum yok, 3+1 evde oturuyoruz, eşimde bende master yaptıgımız için evle ilgilenemyoruz. iş arayan varsa 0 505 693 94 62 den ulaşssın lütfen

Merhaba ben anadolu yakasinda oturuyorum ev temizlik isi ariyorum iki cocuk okutuyorum ve esime destek olmak istiyorum

Anadolu yakasinda oturuyorum ev temizlik isi ariyorum isimi temiz yapadirim suan gundelik islere gdiyorum

Anlara dikmene taşındım işlerimden dolayı işimin birisi memuriyeti dolayısıyla taşınıyor ankara dışına arayanlardan cvp bekliyorum refrans verebilirim ...

Son düzenleyen: Moderatör:
Anadolu yakasinda oturuyorum, evim 3+1 ama cok kucuk, esyam da az.Cok acil ayda 2 kere tum gun gelecek bir yardimci aritorum fakat buraya ne kadar guvenebilirim bilmiyorum :KK43:

Sz nerde oturuyorsunuz bn evli iki cocuk annesiyim gundelik islere gdiyorum isimi temiz yparim eger isterseniz bn glebilirim iyi aksamlar

Bayrampaşa civarında, metroya yakın yere, haftada 1 yarım gün gelecek, ütü vs. toparlayacak, ayda 1 gün de tam gün temizliği düzene oturtacak, titiz bir yardımcı hanım arıyorum, bildiğiniz tanıdığınız var mı kızlar???

Merhabalar ben.ankarada ev temizlihine gitmekteyim surekli.gittihim.islerimdde vardir.reveransda veririm. Hafatada birkac gun.isim vardir. Bos.olan. gunle rimi doldurmak icin is aramaktayim,haftalik aylik temizlihe yardmmci arayanlar cvp bekliyorum iyi gunler 0... teldende ulasirlarsa sevinirim

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,hazir konusu acilmisken bende bu kadar tecrubeliyi birarada bulmusken bisey sormak istiyorum.yardimci olur,cevap verirseniz cok sevinirim.ben uzun zamandir gundelikci almayi dusunuyorum,buna imkanimda elveriyor.egzamam var esimde cok kiziyor niye yoruyosun kendini,cagir birini diye.simdiye kadar ki geri durusum sadece su meseleden.sizler eve gelen gundelikciye ogle yemegi hazirliyor musunuz?bir kere cagirdim iki kisi geldi ve benden resmen kahvalti istediler.hazirlarim gocunmam ama tavirlari cok kabaydi.hadi kahvaltiyi zaten sabah bize hazirladigimdan yerlerde ben onlara ogle yemegi hazirlamak zorunda miyim?ben kendim bile iki ogun yiyorum mesela.gunler kisa zaten ogle yemegi hazirlarsam hangi ara temizligi yapacaklar.ha is bittikten sonra bi cay ikram ederim yaninda biseylerle ama obir turlusu temizlikci cagirdigima bile degmez gibi geliyor.kusura bakmayin cok yazdim,simdiden tesekkur ederim cevaplar icin:oops::KK68:

Merhaba,hazir konusu acilmisken bende bu kadar tecrubeliyi birarada bulmusken bisey sormak istiyorum.yardimci olur,cevap verirseniz cok sevinirim.ben uzun zamandir gundelikci almayi dusunuyorum,buna imkanimda elveriyor.egzamam var esimde cok kiziyor niye yoruyosun kendini,cagir birini diye.simdiye kadar ki geri durusum sadece su meseleden.sizler eve gelen gundelikciye ogle yemegi hazirliyor musunuz?bir kere cagirdim iki kisi geldi ve benden resmen kahvalti istediler.hazirlarim gocunmam ama tavirlari cok kabaydi.hadi kahvaltiyi zaten sabah bize hazirladigimdan yerlerde ben onlara ogle yemegi hazirlamak zorunda miyim?ben kendim bile iki ogun yiyorum mesela.gunler kisa zaten ogle yemegi hazirlarsam hangi ara temizligi yapacaklar.ha is bittikten sonra bi cay ikram ederim yaninda biseylerle ama obir turlusu temizlikci cagirdigima bile degmez gibi geliyor.kusura bakmayin cok yazdim,simdiden tesekkur ederim cevaplar icin:oops::KK68:

Bana gelen abla kahvaltısını yapıp geliyor hatta bazen çok ısrar ediyorum ac değilim diyor, eşimin restaurantı olduğu için eşim yemeği ordan gönderiyor. Ben bi de o temizlik dağınıklığında yemek yapamam.. Kahvaltıyı istemeleri de abartı olmuş gerçekten..

X