Günlük Temizlikçi Kadın Çalıştıranlar Paylaşalım Mı ?

merhaba bende eve haftada bir yardımcı almayı düşünüyorum
mutfak dolapları dip köşe banyo kapılar camlar ve salonu temizletmem gerek ne kadar vermem lazım ortalama
birde bu yarım gün ne oluyor

Merhabalar. Ankarada ev temzilihunr gidilir temiLihe yardimcu arayanlar bana burdan yada telden ulasirlarsa sevinirim

İstanbul halkalı çevresi gündelik temizliğe gidiyorum .... cam kapı pencere tam anlamıyla evin bütün işleri yapılır deneyimliyim gerektiğinde referans verebilirim

İstanbul halkalı çevresi gündelik temizliğe gidiyorum .... cam kapı pencere tam anlamıyla evin bütün işleri yapılır deneyimliyim gerektiğinde referans verebilirim

İSTANBUL HALKALI VE ÇEVRESİ GÜNDELİK TEMİZLİĞE GİDİLİR ... AYRICA EV TAŞINIRKEN TOPLAMADA YERLEŞTİRMEDE yapılır 0539 347 06 21 ACİLLLL HEMEN GİDEBİLCEĞİM İŞLER ARIYORUM

İSTANBUL HALKALI VE ÇEVRESİ GÜNDELİK TEMİZLİĞE GİDİLİR ... AYRICA EV TAŞINIRKEN TOPLAMADA YERLEŞTİRMEDE yapılır 0539 347 06 21 ACİLLLL HEMEN GİDEBİLCEĞİM İŞLER ARIYORUM

istanbul avrupa yakası gundelik temizliğe gıdılır.. acillll hemen gidebilceğim işler
arıyorum

Arkadaşlar İstanbul'da haftada 2 kere düzenli gelecek, temizlik ve ütü gibi ev işlerinde yardımcı olacak bir kadına aylık ne kadar ödemek gerekir? Ev 3 oda 1 salon.

İSTANBUL HALKALI ÇEVRESİ GÜNDELİK TEMİZLİĞE GİDİLİR.. KOMPLE DETAYLI TEMİZLİK CAM KAPI PENCERE MUTFAK DOLAPLARI BANYO İLGİLİ GÜVENİLİR AİLELERDEN ACİLLL CEVAP BEKLİYORUM ...HEMEN GİDEBİLCEĞİM İŞLER ARIYORUM

Ankarada ev temizligine gidiyorum düzenli işlerim var referans verebilirim arayanlar 0545 den bana ulaşabilir

Son düzenleyen: Moderatör:
Kadıköy/ Göztepe civarında oturuyorum. Her hafta yarım gün gelecek temizlikçi arıyorum. Ama gerçekten kendi evi gibi temizlik yapan birisini arıyorum.

Merhaba efendim ankarada gundelik ev temizlihine gitmekteyim surekli islerim vardir bos gunlerim icin is aramaktayim yardimci arayanlar bana burdan yada telden.ulasirlarsa sevinirim iyi gunler

Arkadaslar bana haftada 3 gun 400 tl ye gelen bir bayan var ayda 400 tl tabi yanlıs anlasılmasın :) ve gayet memnunum saolsun sabah 9 da geliyo ve işi bitmeden asla cıkmıyo.. Aslında sabah 9 aksam 5 anlasmamıza ragmen işimi bitirmeden cıkamam dediği için cıkması 6yı buluyor. Cok sukur ben cok memnunum temizliği cok iyi solenen her seyi cok iyi yapıyo sadece yemek konusunda basarısız ama olsun ben onu da cok dert etmiyorum.. Bildiğim kadarıyla haftada 2 gun bos gunu var bu bayanın ankaradaki arkadaslar için soluyorum ihtiyacı olan varsa bana ozelden mesaj atarsanız ben numarasını veririm.
Ben zamanında cok zorda kaldıgım için biliyorum yardımcıya duyulan ihtiyacı o yuzden elimden geldiği kadar yardımcı olmak isterim Allah hepimizin gonlune gore versin inşallah
o bayanın numarasını verebilir misiniz mümkünse

İstanbul halkalı çevresi gündelik temizliğe gidiyorum .... cam kapı pencere tam anlamıyla evin bütün işleri yapılır deneyimliyim gerektiğinde referans verebilirim .... ne temizlik nede güven anlamında kesinlikle sıkıntı yaşamayız ... ilgili güvenilir ailelerden cevap bekliyorum hemen gidebilceğim işler arıyorum

İstanbul halkalı çevresi gündelik temizliğe gidiyorum .... cam kapı pencere tam anlamıyla evin bütün işleri yapılır deneyimliyim gerektiğinde referans verebilirim .... ne temizlik nede güven anlamında kesinlikle sıkıntı yaşamayız ... ilgili güvenilir ailelerden cevap bekliyorum hemen gidebilceğim işler arıyorum

X