Guvenilir mi

olalaya

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2015
1.526
1.310
Selam arkadaslar

Ben yakin zamanda bosandim ve issizim biraz degisiklik olsun diye de ygs ye girdim okuyayim kendimi gelistireyim hem elimde bi meslek daha olsun diye

Bu arada ek is gibi beni cok yormadan bi is ariyorum hem harc parami falan cikaririm hem elime biraz para gecer niyetiyle

Internette dolasirken lr network diye bi alman firmasinin ekip kuran kisilerine denk geldim

Siz hic duydunuz mu guvenilir mi ya da guvenilir olup olmadigini nerden ogrenebilirim

Dolandirici tarzi bisey olmasin diye arastiriyorum da

hiç bi fikrim yok, dikkatli olun..
boşanmak üzereyim ve sizin gibi ygs ye hazırlanıyorum
iş görüşmesine gittiğim hödük gecenin 12 snde arayıp ilanı aşk etmişti.

Ben böyle işlerin kazanç getirdiğine inanmıyorum nedense, onun yerine okulda kısmi zamanlı öğrenci olabilirsiniz. Bir öğrenciye göre iyi para veriyorlar. Kazanana kadar da makale vs çevirebilirsiniz ya da bi markette falan çalışabilirsiniz.

Benim gorustugum bi bayan

Sen ne dusunuyosun ygs de aciktan mi orgun mu

sanırım kozmetik ürünlerin satışından kar elde edeceksiniz, bir arkadaşım bu işi yapıyor.
daha yeni başladı facede görmüştüm. şimdi hatırladım.

aldığım puana göre değerlendiricem, farklı bir bölüm seçebilirim.
büyük ihtimal açıköğretim, 2 çocukla ne yapabilirsem..

Ben böyle işlerin kazanç getirdiğine inanmıyorum nedense, onun yerine okulda kısmi zamanlı öğrenci olabilirsiniz. Bir öğrenciye göre iyi para veriyorlar. Kazanana kadar da makale vs çevirebilirsiniz ya da bi markette falan çalışabilirsiniz.

Yazarim normalde kac yere basvuru yaptim donen olmadi

Cevirmenlik isi ariyorum onu da bulamadim

Kendimi paraliyorum is ararken

Bu isler oyle yuksek meblalar getirmiyo evet ama ayda 300 400 bilgisayardan basindan kazanmak iyi geliyo bana

Market vs islerde yapamam gibi geliyo

Katalog islerinde ucuk paralar kazanmak zor. Bunun icin uzun bir zaman ve alt uyeleriniz olmasi gerekir. Bunun yerine yari zamanli bir is bulun derim

sanırım kozmetik ürünlerin satışından kar elde edeceksiniz, bir arkadaşım bu işi yapıyor.
daha yeni başladı facede görmüştüm. şimdi hatırladım.

aldığım puana göre değerlendiricem, farklı bir bölüm seçebilirim.
büyük ihtimal açıköğretim, 2 çocukla ne yapabilirsem..

Aahh kuzum cocuk varmis senin ne kadarlik evliydin

Siz bu bilgiye nerden ulastiniz

Bana teklif eden bayan bayagi ucurdu kazanci farkindayim ama cok calisip ustune duserim isin yeterki guvenilir olsun

Çevren çok genişse belki biraz daha üstüne çıkar. Her sattığın üründen 3 lira beş lira kazanacaksın. Alt üyen olursa ayda beş on lira da ordan kazanacaksın. Saadet zincirinin bir benzeri. Ne kadar çok üye o kadar çok kazanç.
Bilgiye ulaşmaya gerek yok, herkesin çevresinde bu tarz işler yapan, ürünler satan birileri vardır.

Çevren çok genişse belki biraz daha üstüne çıkar. Her sattığın üründen 3 lira beş lira kazanacaksın. Alt üyen olursa ayda beş on lira da ordan kazanacaksın. Saadet zincirinin bir benzeri.
Bilgiye ulaşmaya gerek yok, herkesin çevresinde bu tarz işler yapan, ürünler satan birileri vardır.

Bunlarin sayfasinda saadet zincirini ben de okudum insanlari dolandirmislar

Uyeden kazanc saglama amacli degilmis sozde kadin oyle dedi ama bilmiyorum

Yazarim normalde kac yere basvuru yaptim donen olmadi

Cevirmenlik isi ariyorum onu da bulamadim

Kendimi paraliyorum is ararken

Bu isler oyle yuksek meblalar getirmiyo evet ama ayda 300 400 bilgisayardan basindan kazanmak iyi geliyo bana

Market vs islerde yapamam gibi geliyo
O zaman standlara başvurun yarı zamanlı işler yapın. Yani para kazanmak istiyorsanız biraz çabalamak lazım.

Katalog islerinde ucuk paralar kazanmak zor. Bunun icin uzun bir zaman ve alt uyeleriniz olmasi gerekir. Bunun yerine yari zamanli bir is bulun derim

Uyeden kazanc saglama olmadigini soylediler aslinda benimde aklimda digerleri gibi bi calisma sistemi olmadigi fikri olustu

Bunlarin sayfasinda saadet zincirini ben de okudum insanlari dolandirmislar

Uyeden kazanc saglama amacli degilmis sozde kadin oyle dedi ama bilmiyorum

Sana gerçekleri anlatacak değil ya. Hepsi aynı.
Ayda bilmemkaç liralık satış yapmak zorunda olacaksın, satamazsan elinde kalacaklar. Alt üye yap diye seni zorlayacaklar. Ürünleri ucuz ürünler değil, satabileceğin insanlar sınırlı olacak.

Sana gerçekleri anlatacak değil ya. Hepsi aynı.
Ayda bilmemkaç liralık satış yapmak zorunda olacaksın, satamazsan elinde kalacaklar. Alt üye yap diye seni zorlayacaklar. Ürünleri ucuz ürünler değil, satabileceğin insanlar sınırlı olacak.

Hakli olma olasiligin cok yuksek zaten benim de bu kaygilarim var bana da boyle geliyo cunku dedim bi ihtimal degildir

Aahh kuzum cocuk varmis senin ne kadarlik evliydin

12 yıllık evliydim..
19 yaşındaydım, üniye hazırlanıyordum, herşey toz pembe geliyordu bi baktım nikah masasındayım.
sınava dahi girmedim :KK43: şimdi ise bıraktığım yerden tekrar devam etmek istiyorum.
liseden sonra kitap kapağı açmadım, kpss de 65 aldım :)
şansımı denicem bakalım hayırlısı olur işlhh canım.

bahsettiğin işte pek fazla gelir elde edemezsin gibi geliyor.
saadet zinciri formunda bişi gibi, olabildiğince üye ekle onlar kazanınca sende kazanırsın vs vs
ama kazananı hiç görmedim..

12 yıllık evliydim..
19 yaşındaydım, üniye hazırlanıyordum, herşey toz pembe geliyordu bi baktım nikah masasındayım.
sınava dahi girmedim :KK43: şimdi ise bıraktığım yerden tekrar devam etmek istiyorum.
liseden sonra kitap kapağı açmadım, kpss de 65 aldım :)
şansımı denicem bakalım hayırlısı olur işlhh canım.

bahsettiğin işte pek fazla gelir elde edemezsin gibi geliyor.
saadet zinciri formunda bişi gibi, olabildiğince üye ekle onlar kazanınca sende kazanırsın vs vs
ama kazananı hiç görmedim..

Zaten benim de onlara karsi suphem oldugu icin buraya yazma gereksinimi duydum

Bu arada ben de hic calismadan giricem ygs ye basarilar simdiden

X