Güvenilir ve uyguna botoks

İstanbul'da Nazan Karakuş, Ankara'da Pınar Koçyiğit ikiside dolgu, botox hepsinde işlemleri güzel sonuçlandırıyor. Ben dolgu yaptırdım çok memnunum. Fiyatı düşük yer aramak biraz sorun aramak gibidir. Bütçeye göre ; yaptırmak yada yaptırmamak tercihi ile karar vermek gerekir, Ameliyat bütçem olmadığından paramı biriktirip dolguya döndüm ama sonuçtan ve yapılışından çok memnun kaldım. Botox sürekli yaptırıyorum çok memnunum.

Hanımlar merhabalar
İstanbul’da uyguna botoks yaptırabilceğim güvenilir kaliteli bi yer arıyorum.
Fa
Hanımlar merhabalar
İstanbul’da uyguna botoks yaptırabilceğim güvenilir kaliteli bi yer arıyorum.
Merhaba Beylikdüzü’nde Fatih Burak var hem kaliteli ürün kullanıyor hem de uzun sürüyor. Tavsiye ederim.700 olması gerekiyor bir sorun ama 8-9 ay benim botoxum sürer

Hanımlar merakımdan soruyorum ortalama kaç yaşındayken botox işlerine merak sardiniz.
Kaç yaşından sonra yaptırmak doğrudur.
[/QUOTE
aslnda bu sizin yüzünüzeizgilerinize göre ben mesela 26 yaşında başladım ama 22 de bile başlasam olurdu kazayaklarıdnan. Kimisi var 36 yaş mimik çizgisi vs hiç yok. Ona çok bağlı

Bir De Botoksta iki marka var dysport & botox marka. Dysport marka daha çok tutuyor genel tercihleri hekimlerin o diye biliyorum.
Bayadır dysport yaptırıyorum.

Merhabalar botoks için uygun bir yerr bulabildiniz mi, ben dudağımı yaptırmıştım azeri bir hekim yaptı. Nişantaşında, açıkçası memnuın kaldım botoks u uygun yapıyordur disport kullanıyor. İsterseniz gidin bir bilgi alın derim o dönem uygun çalışıyordu 700 falandı tanınma aşamasında olduğu için.. Burası nişantaşında sf la estetica.

Onun dışında bu lazerdir h 100 dür gittiğim bir yer vardı. orada da 1200 tl dediler dysport nakitte 900 e düşmüştü ben 1 paket daha h 100 satın alınca 800 e düştü h 100 ü de 800 den verdi.
en son orada yaptırdım. normalde hekim asla fiyat konusuna girmiyor ama ben sürekli gide gele bir de aşırı çıkamayacağımı söylediğim için .. burası da rejuvent diye geçiyor.

(dudağımı botokstan sonra yaptırmıştım.)
Azeri doktorun adı cemalemi ?

X