Güvenle kullandığınız allık markası?

Peki sivile falan çıkartır mı? Burada yüzüme sadece nemlendirici ve allık sürsem bişey olmaz değil mi?

Peki sivile falan çıkartır mı? Burada yüzüme sadece nemlendirici ve allık sürsem bişey olmaz değil mi?

ben hemen hemen her gün kullanıyorum hiç sivilce çıkarmadı ama senin ciltdin farklı olduğu için bişi diyemem canım kullanıp görmen lazım.ben genelde makyaja başlamadan bi 10 dk önce nemlendirici sürerim sonra pudra kullanırım eğer fondöten kullanacaksam hiç nemlendirici sürmem.ya da bazen öyle gezmeye çıkarken bi tek allık sürerim ama nemlendirici kullanmam.bu senin nasıl makyaj yapmak isteğine kalmış cnm.eğer cildin kuruysa sür derim.

max factor naturelle Flawless Perfection Blush Allık çeşitlerine bakabilirsin sivilce vb yol açmadı

Ben avonun allıklarını çok başarılı buluyorum şuan kullandığım çok doğal

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kesinlikle the balm.uygun fiyata kaliteli renkleri harika kalıcılık iyi üstelik paraben vs.zararlı kimyasallar içermiyor.hayvanlar üzerinde deney yapmıyor.hot mama dawn boy ve fırat boy tavsiyemdir.

benim de kesinlikle the balm önerebilirim fırat boy ve hot mama yı severek kullanıyorum hiçbir etki yapmadı da yüzüme

kesinlikle MAC öneriyorum pahalı ama allıklar epey gidiyor bütçen el veriyorsa bi bak derim canım

yeni başladıysan tabiki the balm! anneler günüde yaklaşıyor yüzde 50 indirim olur frat boy'u deneyebilirsin:KK54:

balm kullanınca daha önce maybelline golden rose tarzı seyler kullanmıs biri olarak saskınlık gecirdim.
acayıp pigmentli bir ürün
ve unutmayın ki yüzünüze fondoten, bb krem tarzı seyler sürdüğünzde allık renkleri cok daha guzel görünür ve kalıcı olur....

Şuan Bourjois, H&M,,The Balm kullanıyorum çok memnunum H&M'in kalıcılığında biraz sorun var ama The Balm ve Bourjois gerçekten iyi:)

Physicians formula, Clinique, Yves Rocher, The balm, La Roche Posay. Kesinlikle antialerjik olmalı ve katkısı en az olanlardan olmalı...

Son düzenleme:
Uygun fiyatlı arıyorsan The Balm derim ama eğer bir allığa 70-80 tl veririm dersen kesinlikle MAC, Nars derim aşırı pigmentli, verdiğin paraya değen ve birkaç senede ancak bitirebileceğin ürünler :)

X