Güvenle kullandığınız allık markası?

allah için the balm allık bende sivilcelenme yapmadı ama içeriğinde PAS bulunduğunu öğrendiğimden beri sürmeye çekinir oldum. mac allıklar favorim. nars ve estee lauder da iyidir, hatta mac'ten daha bile iyidir ama renk çeşitliliği konusunda mac döver. : )

Son düzenleme:
loreal true match allık şeftali rengi çok güzel ve kalıcıdır,physicians formula pembe hafif ışıltılı allığı var ondanda çok memnunum eczanelerde satılır,oriflameden top allık almıştım o da iyiydi,max factordende aldım ama onları sevmedim çok kalıp gibiler ve kazımadan sürmek imkansız hemde pahalı benim favorilerim bunlar

Bence bronzer arti allik kullaniyorum genelde.bronzerim mac den nosunu unuttum deep dark olmasi gereken bir pudra.hot mama veya frat boy geciyorum ustune .ama tek allik olarak kullanicaksan bu alliklarin pigmentasyonu iyi degil.ben macden melba yi yada nars orgasm i oneriyorum.kalicilik açısından.

The balm down boy allığını aldım beyaz tenli olduğum için uydu bana, tatlı, kalıcı ve beyaz tenliyseniz doğal bi pembeliği var.

Smashbox'in alligini kullaniyorum, her goren soruyor, tavsiye ederim. Bir de yurt disinda Kiko diye bir kozmetik magazasi var, oradan bir allik almistim onu cok begeniyorum.

max factorun allığını almıştım bende bir kere hiç beğenmedim dağılıp uçup gidiyor hemen. Bende kodu aklımda değil şu an ama yaklaşık iki yıldır flormar ın bir farı var tam turuncu gibi rengi onu allık olarak kullanıyorum çok kalıcı ve harika duruyor her gün kullanıyorum asla sivilcede yapmıyor

max factorun allığını almıştım bende bir kere hiç beğenmedim dağılıp uçup gidiyor hemen. Bende kodu aklımda değil şu an ama yaklaşık iki yıldır flormar ın bir farı var tam turuncu gibi rengi onu allık olarak kullanıyorum çok kalıcı ve harika duruyor her gün kullanıyorum asla sivilcede yapmıyor
Resmini çekip koyarmısınız..bende kalıcı bir allık arıyorum

tam olalrak kullandığım bu turuncu olanı burda çok turuncu duruyor ama ben buğday tenliyim bende çok iyi duruyor beyaz tenlilere çok gitmiyor ama arkadaşım denemişti heidi gibi oldu onda renk uymadı

Eklentiler

• images (10).jpg
    images (10).jpg
    6,3 KB · Görüntüleme: 89
tam olalrak kullandığım bu turuncu olanı burda çok turuncu duruyor ama ben buğday tenliyim bende çok iyi duruyor beyaz tenlilere çok gitmiyor ama arkadaşım denemişti heidi gibi oldu onda renk uymadı
:) teşekkür ederim

deborah şeftali tonu, pastel terracota, maybeline krem allık.Bunlar bitince the balm'ı deneyeceğim.

Golden rose Terracotta 104 nolu allık bu ara favorim ☺

Maybelline affinitone 57 numara peach, dün aldım ve aşırı doğal duruyor üstelik hafig simli yansımaları var....Hot mama bana biraz kırmızımsı geldi ama herkes öneriyor, kullanan arkadaşlarımda var, elimdekiler bitince denemek istiyorum... benim geçiş tonlamalarıyla alakalı problemim olduğundan - yeteneksizim allık sürmede belkide - daha açık ve doğal tonları tercih ediyorum.

X