güvenmiyorum dedi aramız nasıl düzelir sizce?

Konu sahibinin akli baska yerlerde ama ilişkisi 1 yillik ve anneleri biliyor "ciddi dusunme" durumu var filan diye bu cocugu birakmak istemiyor gibi geliyor bana.
Zaten yaşi da kucukmuş, boyle "ciddi ilişki, yeni flortler" ikileminde kalmasi da normal.
Boşuna zorlayip kendinizi de diger cocugu da ugrastirmayin konu sahibi. 🙄
Aklım başka bir yerde değil ayrıca konumun sonunda belirttim değil mi tecrübesi olanlar yazsın yargılayacaklar olanlar kendini yormasın yazmasın diye belirttim.

Bence zamana bırakın. Kendiniz gibi davranın extra bir enerji harcamayın kendinizi kanıtlamak adına , ozamanda kendisini sıkabilirsiniz. Zaten düzelecekse düzelir yoksa yol verin gitsin.

Güven bir kere gitti mi geri gelmesi zor, çok zor.
Ama sevgiliniz, önceki flörtünüzü stalkladığınızı nereden duymuş? Hesaplarınızın şifresini mi verdiniz kendisine, yoksa başkalarından haber mi almış?
Hem de bir kere yapılan hatadan güvensizlik oluşmaz. Zaten siz de belirtmişsiniz konunuzda. Kısa zamanda olumlu bir sonuç almayı beklemeyin, kendinizi geri çekin ki sevgilinizin düşünme imkanı olsun.
Bir süre sonra yine konuşun kendisiyle. Yine kabul etmeme ihtimaline kendinizi hazırlayın ama.

X