Maske Tarifleri Güzel bir cilt için süt için

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

Aylin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2007
177
0
düzenli olarak en azından günde bir bakdak süt içmenin faydasını herkes bilir. güzel ve parlak bir cilt için süt için mutlaka. sadece cildimiz için deil özellikle bayanların halk dilinde kemik erimesi olarak bilinen hastalıga yakalanmamak için süt içmeyi ihmal etmemesi gerekir. ve ara sıra akşamları cildinizi sütle temizleyin faydasını göreceksiniz..

evet katılıyorum içmek lazım ben hiç içemezdim önceden ama şimdi günde 3 bardak rahat içebiliyorum bebeğimle paylaşıyoruz doğumdan sonra da devam ederbilirim umarım...

bayanlar için çok önemli aslında genç yaşlarda önlemimizi almalıyız süt içmeliyiz ilerde kemik erimesini engellemek için

hem kemik erimesi hemde cilde cok yararlı arkadaşlar.. sadece gebelik döneminde deil her zaman süt içmeyi alışkanlık haline getirmeliyiz..

X