Güzel Olan Herşeyin Patisi vardır :) Hayvanseverlerin Geyik Topiği!

Patili Evladınız Var Mı?

• Ankete Katılan
    628
sevilmecek gibi degiller ki:) sevmeyenleri gercekten anlamiyorum:işsiz:o_O
ya gerçekten bende anlamıyorum. İnsan bi demez mi bunları! neden seviyorlar du bir kafasını seveyim bakalım ne olacak falan bi yorumda bulunsalar anlayacaklar neden sevildiğini, hadi sevme dokunmada bari evdeki yemeğini atmak yerine onlara ver, biraz bi su koy falan yani. Onlar çok bişey istemiyorlar ki . Bu bencillik kendini büyük görme neden ? Bak sinirlendim yine. Dün beslediğim kedim sokakta beni bekliyodu, içeri mamasını almaya geldim, derken yan binamda süs köpeği olan bir kadın var sürekli çıkarır yürüyüşe, o köpek havlıyor ve yanında başka bir kadın daha var gülüyorlar.. Meğerse benim kedime havlıyormuş köpek, miniğiminde kulaklar geriye gitmiş kendini kabartmış savunmaya geçmiş korkuyla bakıyo köpeğe, bunlar da kedinin o haline güşüyor, acayip sinirlendim bi an nasıl baktıysam kadınlar sustu, hadi kızım rahatsız etmeyelim kediyi diye diye yürüdü gitti. Anlamıyorum bu insanları, çok fazla modelleri var çözümsüzler.

Simons Cat Simons Cat ben hiç anlamıyorum bu durumları. Ya ben çok duygusal bakıyorum, ya da insanlar gerçekten acımasız. Ben yolda aksayarak yürüyen köpeğin arkasından gözlerim dolu dolu bakıyorum, diğerleri onu görmüyor bile:KK43: ne olur biraz merhamet, vicdan sahibi olsak. Bir yudum suya muhtaç oluyorlar çoğu zaman dayanamıyorum:KK43:

Esimin kardesinin sokakta buldugu daha gozleri belli belirsiz acilmamis bi yavru minnosla basladi bizim kedi maceramiz.geceleri acikinca tipki bi bebek gibi aglayan biberonla doyurup pamukla tuvaletini yaptirdigimiz yavrumuz annesinden erken ayirdiklari icin yasama tutunamadi malesef.icimizde hep bi huzun olarak kaldi o yavru.daha sonra yagmurlu bir gecede etek altimiza siginan yavru kediyi once kapi onunde bekletip annesi varmi diye bekleyipte annesinin hayata saliverdigini anlayinca evimize davet ettigimiz oglumuzlada devam etti.bizimle yatti bizimle yedi herseyi bizden ogrendi.bizde ondan tabi.surekli netten o nasilmis¿bu neymis?diye arastira arastira kendimizi kedili bi hayatin icinde bulduk.daha sonra sokakta buldugumuz olmek uzere olan kedileri eve almadan duramadik tabi.insanin gorupta donup arkasina gitmesi mumkun degilki.uzun lafin kisasi 6 yillik evliligimiz ve suan evde 5 buyuk 5 yavru kedimiz vede biz.

10 yaşından sonra beni bulan bir oğlum var :) maltese terrier barınağa atmış insafsızlar, güzel bir tesadüf bizi buluşturan. güzel oğlum hayatının son baharında ama en azından rahatı yerinde.

10 yaşından sonra beni bulan bir oğlum var :) maltese terrier barınağa atmış insafsızlar, güzel bir tesadüf bizi buluşturan. güzel oğlum hayatının son baharında ama en azından rahatı yerinde.

ahh şu terrierlerin çektiği... okadar çoklar ki , diğeri ise goldenler... oyuncak mı sanıyorlar anlamıyorum.. Öldürmeye kıyamadığım, dışarı attığım böcekleri bile merak eder oldum ben.:confused: İnsanlar! köpekleri-kedileri onlara muhtaç yaşayan zavallı canları sokağa atıyorlar, en kötüsü orman ve barınak... Ona yuva olduğunuz için teşekkür ederim. :sampiyon:

İki kedim bir muhabbet kusum var. Kedilerimdem erkek olanı doğum günü hediyem. Annem beni bir petshopa götürüp başka birine seçtirmişti. Sonra süprizzzz :) Adı ponçik 2buçuk yaşında. Ankara kedisi maviş gözlü. Dişi olan Pamuk bir binanın bodrum katında yavrularıyla birlikte Bi ablam buldu bizde sahiplendi yavrularını sahiplendirdik. Yakışıklı da muhabbet kuşum erkektir kendileri 100e yakın kelime biliyor. Fön makinasıyla konuşmaya başlaması bir oluyor. Ponçik çok kıskanç küçük aslan diyorum ben benziyor cunku. Duymuyor maalesef. Pamuk leopar gibi yürüyor maşallah bebeklerime:)

ahh şu terrierlerin çektiği... okadar çoklar ki , diğeri ise goldenler... oyuncak mı sanıyorlar anlamıyorum.. Öldürmeye kıyamadığım, dışarı attığım böcekleri bile merak eder oldum ben.:confused: İnsanlar! köpekleri-kedileri onlara muhtaç yaşayan zavallı canları sokağa atıyorlar, en kötüsü orman ve barınak... Ona yuva olduğunuz için teşekkür ederim. :sampiyon:

barınaklar maalesef berbat durumda keşke satın alma konusunda yeterince bilinçli olabilse herkes :KK43: keşke hayvan alıp satma yasaklansa, köpek çiftlikleri de aynı şekilde, herkes güllük gülistanlık sanıyor ama o köpeklere hangi şartlarda bakıyorlar keşke farkına varsalar. mal değil can olduğunu görebilseler :KK43:

Kedimle saklambaç oynarken koltugun altına girip,dışarıda kalan poposunun bilincinde olmadan gerçekten saklandığını sanmıyor mu yerim o popoyu ben...

Sarmal sarı bir sokak kedisi annesiyim. 3 yıldır evimizin sahibi o oldu, sağolsun izin veriyor bizim de o evde kalmamıza

Kedimle saklambaç oynarken koltugun altına girip,dışarıda kalan poposunun bilincinde olmadan gerçekten saklandığını sanmıyor mu yerim o popoyu ben...

Sarmal sarı bir sokak kedisi annesiyim. 3 yıldır evimizin sahibi o oldu, sağolsun izin veriyor bizim de o evde kalmamıza

Benim ilk kızımda aynen saklambaç oynarken tam saklanamıyordu :KK45:. şimdi iki kedim var saklambaç nedir pek bilmiyorlar anca koşturalım istiyorlar:confused:

kızlar bir derdim var :KK53:
Kedim zeyninyağı kokusu alınca cıldırıyor. İki kedim var ve diğeri okadar da tepki vermiyo. Ama kedilerin zeytinyağyla ne işi olur ? başına gelen varsa bi aydınlatsın :KK17:
saçıma maske yapamıyorum saldırıyo yahu :skandal:

kızlar bir derdim var :KK53:
Kedim zeyninyağı kokusu alınca cıldırıyor. İki kedim var ve diğeri okadar da tepki vermiyo. Ama kedilerin zeytinyağyla ne işi olur ? başına gelen varsa bi aydınlatsın :KK17:
saçıma maske yapamıyorum saldırıyo yahu :skandal:
Aa ne yapmaya çalışıyor acaba?
Benim oğlum z.yağı, kantaron yağı bunlara alışkın bi derdi olmadı. Yediğimiz içtiğimiz doğal z.yağlı yemekler. Dibini bile sıyırır bütün z.yağlı sebze yemeklerini de yer böyle bi derdimiz olmadı. Kokusundan mı rahatsız oldu acaba? Malum hepsinin huyu suyu karakteri farklı

Aa ne yapmaya çalışıyor acaba?
Benim oğlum z.yağı, kantaron yağı bunlara alışkın bi derdi olmadı. Yediğimiz içtiğimiz doğal z.yağlı yemekler. Dibini bile sıyırır bütün z.yağlı sebze yemeklerini de yer böyle bi derdimiz olmadı. Kokusundan mı rahatsız oldu acaba? Malum hepsinin huyu suyu karakteri farklı

yok yokk benimkide yemek için çıldırıyo, ama ben vermiyorum.. İshal falan olur diye korkuyorum açıkcası. Vermeli miyim ? zararı olmazmı. Enazından kokusunu alınca ağlamasını susturmak için biraz yalamasını sağlayımmı o_O

hmm ok
ben kötü anlamda çıldırıyo rahatsız oluyo sanmıştım. Parmağınızdan bi damla yalatın bence. Bİr damla yağ zarar vermez. Çok yalarsa ishal olur evet . Brokoli, karnabahar, patates, havuç bunlarla karışık salata yaptığımızda ona da tabak yaparız. Eşim z.yağlı beyaz peynir yer ondan da yer. Biz biberonla büyüdük anne sütü alamadı. Doğduğundan beri alışkın ve bi şekilde her şeyin ölçüsünü ayarlıyo kendi. O yüzden böyle endişelerim olmadı. Sizde endişelenmekte haklısınız bence. Ama çok az yesin ya şifa niyetine

Benim kedim de var. 2 tanede yavrusu var. Ama bahçede bakiyorum besliyorum.
Annem eve istemiyor :cry:

hmm ok
ben kötü anlamda çıldırıyo rahatsız oluyo sanmıştım. Parmağınızdan bi damla yalatın bence. Bİr damla yağ zarar vermez. Çok yalarsa ishal olur evet . Brokoli, karnabahar, patates, havuç bunlarla karışık salata yaptığımızda ona da tabak yaparız. Eşim z.yağlı beyaz peynir yer ondan da yer. Biz biberonla büyüdük anne sütü alamadı. Doğduğundan beri alışkın ve bi şekilde her şeyin ölçüsünü ayarlıyo kendi. O yüzden böyle endişelerim olmadı. Sizde endişelenmekte haklısınız bence. Ama çok az yesin ya şifa niyetine
Kıyamadım verdim iste biraz elime bulastirip. Benimki süt ürünlerine bayiliyo ama cok yerse kanli kaka sorunu var.. korkuyorum bisey vermeye

Kızlar bir sorum var. Bu hafta mama sipariş vermem lazım . Kısırlaştırılmış mama önerisi istiyorum :KK43: onerilen mamalar 500-600 tl arasinda degisiyo ben zaten 450 verdim de kisirlastirilmis degil, taksiti bitmeden mama bitiyo :KK45: siz ne kullanıyorsunuz :kızgın:

X