Güzel Olan Herşeyin Patisi vardır :) Hayvanseverlerin Geyik Topiği!

Patili Evladınız Var Mı?

• Ankete Katılan
    628
7CE4EEF3-BC06-492F-A07B-3B79FCE88872.jpeg
Bende baktım bu gün sessiz buralar

Benim oğlum yarın kısırlaştırma operasyonu olacak inşallah herşey yolunda gider

Ne kadar durgunlaşmış konu.

İki kedi canımızı okuyor. Evde çok eşya da yok, nasıl dağıtıyorlar ben anlayamadım. :KK53: Ama çok seviyorum kerataları işte.

Mutfak açık bizim, tezgah sorunumuzu çözemedik maalesef ki. Yine de pes etmiyoruz. Bulduğumuz her yöntemi deniyoruz. :)

2 ay önce sahiplendik minik kedi kızımı, ilk zamanlar konu da açmıştım alışır mı korkuyor vs diye, şimdi fazlasıyla alıştı yavrum, eşime de bana da çok iyi geldi onun varlığı, hele gece gelip yanıma kıvrılıyor ya inanılmaz mutlu oluyorum, iyi ki var iyi ki bizimle.

Herkese iyi akşamlar:) patili sevgililerimle yakın flörtteyim bu aralar malum kış bastırdı. Bugün şirkette kedi evi kampanyası yaptım, tanesi 20 liradan 10 tane plastik kedi evi aldık:) kargosunu bekliyorum, bu evlerden daha öncede almıştım, dışını streçle kaplayıp , koyduğum yerde içine ağırlık yapacak bir taş koyuyorum ve eski kazak , battaniye ne bulursam tabanına yerleştiriyorum. Her ev iki kedi alıyor, sizden ricam en azından birer tane alın bu evlerden, her yerde satılıyor, bulunduğunuz yerde ayak altı olmayan bir yere koyun önüne biraz mama döküp kedilere öğretin yerini. Kış çok zor geçiyor, eski plastik leğenlerden ve dışı streçle kaplanmış kolilerden de yapabilirsiniz bu kedi evlerini. Evdeki canlarımıza sıcacık bakıyoruz ama dışarısı perişan, nolur birer küçük gayret, hepinize sevgiler:KK200:

Allah aşkına evine yılbası agacı kurmaya calışan oldu mu hiç..
Senelerdir bi heves kurup yılbası olmadan kaldırıyorum :KK45:
evin her tarafı süs , agac yerlerde. Sabah kalkıyoruz agac salonun ortasına gitmiş :KK53:

Allah aşkına evine yılbası agacı kurmaya calışan oldu mu hiç..
Senelerdir bi heves kurup yılbası olmadan kaldırıyorum :KK45:
evin her tarafı süs , agac yerlerde. Sabah kalkıyoruz agac salonun ortasına gitmiş :KK53:
Kediyle evde çok zor ağacın yerinde durması :KK48: denemedim ama rahmin edebiliyorum. Benimki o ağacı yer:KK45:

benimde 1 adet tekir kedim var :KK71: kedimi sokaktan bulmuş arkadaş 1 aylıktı henüz ama 1 hafta bakabildi ailevi sebeplerden geri bırakıcaktı sokağa o kadar miniktiki dayanamadım ben aldım iyikide almışım oğluşumu şuan 7 aylık oldu evimin neşesi :KK200:

Burası niye öldü ki merak ettik
Eki Görüntüle 2241451
Bizim ekip de bu 😅😅
benimde 1 adet tekir kedim var :KK71: kedimi sokaktan bulmuş arkadaş 1 aylıktı henüz ama 1 hafta bakabildi ailevi sebeplerden geri bırakıcaktı sokağa o kadar miniktiki dayanamadım ben aldım iyikide almışım oğluşumu şuan 7 aylık oldu evimin neşesi :KK200:

bi anda pati severler kayboldular, iyiki geldinizzz :KK200:
bende anneanne olmayı bekliyorum, ofis önünde baktığım kedim hamile haftalardır doğum bekliyoruz. işin kötüsü ona güvenli bir yer sağlayamadım.. inşallah kendine biyer bulmuştur diye umut ediyorum.

X